PDA

Zobacz pełną wersję : Mam problem... Prosze o pomoc.



emil_io
08-03-10, 18:19
Mam 20 lat. Cwicze od wrzesnia 2009 roku na sucho bez diety. Waze 65kg i mam 180cm wzrostu. Ostatni miesiac treningow mnie dobija:/ Zaczynajac od wrzesnia z kazdym miesiacem zwiekszalem ciezar az do teraz. Wyciskam 80kg... klatke piersiowa seriami cwiczylem miesiac temu 60kg po 10 razy, 6 powtorzen. Z kazdym treningiem jest coraz gorzej, nie wytrzymuje juz przy 3 powtorzeniu:/nie wiem co sie dzieje. Powtarza sie problem z 2007 roku... Wtedy takze po 8 miesiacach zaczely sie problemy z treningami te same:/ wiec przestalem cwiczyc. Postanowilem po 2 latach przerwy wznowic treningi z nadzieja iz bedzie lepiej:/ Czym to moze byc spowodowane? Prosze o jakies wskazowki itp... Z gory dziekuje.

pablo28
08-03-10, 18:33
:D odpowiedz masz juz w 1 swoim zdaniu.
pozatym trening sie zmienia co pare miesiecy a nie leci tym samym, no i jak masz podnosić ciezary jak organizm nie ma zczego czerpac energii.
Sadze ze powinnienes zamiescic tu swój trening.
btw. robiłes 10 serii po 6 powtórzen??

Dominick
08-03-10, 18:50
jedz wiecej zmien sobie trening i ogien :>

chudy88
08-03-10, 20:07
a chodzisz systematycznie na silownie? rozpisz swoj trening no i przy twoim wzroscie to z waga miernie jest

mumin1992
08-03-10, 20:37
Weź chociaż się staraj jeść dobrze i często to Ci waga na 100 % skoczy w górę .

emil_io
08-03-10, 21:00
No zgadzam sie waga mala jak na moj wzrost ale staram sie cos w tym kierunku dzialac... moj trening od wrzesani sie nie zmienil, rozpisaka ta sama i cwiczenia te same, powinienem jakies zmiany wprowadzic?. Czytalem cos o stagnacji, czy to moze byc powodem? Chodze systematycznie na silownie a trening koncze wyczerpany...
pon- klatka, plecy (wyciskanie sztangi 6/10, rozpietki 4/12),(Przyciaganie sztangi w opadzie do przodu 5/15, przyciaganie hantelkow w opadzie 5/12)
sro- triceps, biceps (wysickanie francuskie na laweczce 5/10, wyciskanie na laweczce sztangi waskim chwytem 4/10),(uginanie ramion na modlitewniku ze sztanga 5/10, uginanie ramion na stojaco ze sztanga 5/10
piat- barki, nogi ( wyciskanie sztangi za glowy 3/10, ynoszenie ramion przodem ze sztanga 4/10, wyciskanie sztangi na skosnej lawce 4/15),( przysiady 5/30, z obciazeniem)

MaSlO93
08-03-10, 21:29
Zapraszam do działu dieta . ;) Nie wiem czym sie dziwisz.
Nie jesz = nie masz energii.
micha,micha i jeszcze raz micha ;)

hans1237
08-03-10, 21:30
pomyliłeś działy,na dział trening zapraszam

bibski
09-03-10, 06:16
chudzielec jesteś i juz zacznij dobrze i dużo jes ć zwruć uwaga na miche przed i po treningu to taki wyczepany nie bedziesz ja pracuje fizycznie b cieżbo i jeszcze mam siłe na siłownie co najmniej 3 razy iśc do tego biegam mam dziecko które musze dopilnowac i kobiete którą musze wybzykac wiec sie da

emil_io
09-03-10, 13:52
Kazdy pisze jedz i jedz... Mam bardzo szybka przemiane materii i nie wiecej niz 5kg na rok potrafie przytyc:/ jem 5 posilkow dziennie, a na specjalna diete nie mam funduszy...

szycha77
09-03-10, 20:48
jem 5 posilkow dziennie, a na specjalna diete nie mam funduszy...

Można jeść 5 posiłków ale mogą to być g@wniane posiłki, czyli o znikomej wartości odżywczej. Potem się nie dziw, że sił brakuje. Jesteśmy amatorami i żadnych "specjalnych" diet nie mamy. Wcinamy, ryż, mięcho i warzywa (głownie) to wszystko.

emil_io
10-03-10, 13:28
Skoro wszamacie wszystko to ja niczym sie nie odrozniam od was bo takze mieso, ryz, owoce i warzywa pochlaniam...

ciachowicz
10-03-10, 13:47
kazdy ci tak pisze, bo to podstawa w tym sporcie. nie zrzucaj winy na finanse, bo na prawde jakis ostrych pieniedzy sie nie wydaje. stagnacja predzej czy pozniej musiala przyjsc. zrob cos w kierunku poprawienia lub stworzenia "jakiejs" diety, zmien trening, zamien sztangi na hantle, ilosc serii i powtorzen. pozdrawiam.

emil_io
10-03-10, 18:55
Ja dobrze o tym wiem ze to podstawa... i staram sie ta dietke prowadzic... No wlasnie zastanawiam sie nad zmianami... Dzieki za wszystkie odpowiedzi... Pozdro