PDA

Zobacz pełną wersję : Tylko dla znawców tematu :P



matis
03-02-07, 18:51
Witam , prosze o odopowiedzi tylko osoby które sie znają ;)
Od ostatniego cyklu została mi cała pucha Xpanda ( niektórzy zaraz bedą pisali ze to mało ) ;P
Na sam początek chce kupić troszke białka ok. 1,5 kg ( w ciągu cyklu dokupie znowu 1,5 kg ) , kupuje na raty bo z kasą nie zabardzo :grin:
Mam trzy propozycje : ( dobre białeczko - zero gainerów :???: )
- PERFECT WHEY PROTEIN ( Trec ) 1,5 kg 100 zł ( kupiłbym dwa razy )
- NitroProGen ( Trec ) 1,5 kg za 105 zł ( kupiłbym dwa razy )
- Hi Tec PROTEIN 80 - 2,5 kg za 114 zł
( ostrowii nie chce )

Z tych 3 propozycji co jest najlepszym rozwiazaniem , żeby połaczyć z Xpandem ??
Z góry dzieki za odpowiedzi . Pzdr

Prezydent_1c
03-02-07, 19:11
Perfect wydaje mi sie najlepsze...

jonasz7
03-02-07, 21:30
matis, ja bym wybrał Hi-Teca bo to dobra firma i napewno będzie miała także dobre białko!!
A do Treca nie mam za bardzo przekonania i cholernie droga ta firma.
pzdr.

kieras
03-02-07, 21:43
Witam.
Trec jest dobrą firmą wypuszcza duzo dobrych odzywek (np.Nitrobolon) i co najwazniejsze nie podrabia prodktów tak jak niektóre firmy ale bez komentarza.
I Perfect whey protein i Nitroprogen sa dobrymi odzywami ale jesli miałbym tak wybierac to Perfec Whey Protein.Moja rada - Jeśli chcesz sobie kupic jakies dobre białeczko za dość rozsadna cene to polecam ProStar - megabola.Prawie ze wszystkich produkótw tej firmy jetem zadowolony.
pzdr

sławo
04-02-07, 08:48
masz rację że sam x pand to mało
białko to sobie możesz do diety dołączyć

ale jak masz tylko jedną puchę x panda to musiałbyś do tego dokupić chociaż mono może być ta zielona z vitalmaxa

a białko kup sobie sp80 z olimpa i też będziesz zadowolony

co do firmy trec to raczej nie jest to droga firma a raczej przeciwnie

a co do firmy megabola to nawet się nie wypowiadam

kociolcyk
04-02-07, 09:52
hi-tec

jonasz7
04-02-07, 10:44
co do firmy trec to raczej nie jest to droga firma a raczej przeciwnie

Według mnie jest droższ od Olimpa!! Tylko oni pakują inaczej gramowo niektóre produkty.
Porównaj choć np carbo i dextroze i ...........Olimp jest tańszy i pewny na 110%!!

kieras, a jak smak tego białeczka z megabola?? mówisz że warto?!
pzdr.

sławo
04-02-07, 10:59
ale dałeś przykład

carbo i dextro na prawdę suple z najwyższej pułki

jonasz7
04-02-07, 11:08
No dobra napisze tak JA WOLE Olimpa!!!!
A Treca nie trawie.
I tyle!!
pzdr.

kieras
04-02-07, 12:46
Jonasz 77
szczerze nie pamietam jaki smake tego tam był ale jesli z zawiasz z strony tego prepararu to wysyłaja e-maila z pytanie o smak.
Ale odzywka wymiata.
Niewiem dlaczego wszyscy sie smieja z tej firmy??
fakt moze nie ma takiej dystrybucji jak olimp nie sponsoruja tak zawodów ale czy jest wazne??
Niech sobie ktoś kiedyś weźmie mass gain'a i niech powie jakie były efekty!Ja brałem to odzywe ze 3 razy i zawsze byłem zadowolony.7-8 kg masy to jest minium nabrania w czasie cyklu oczywiscie 3 kg.Fakt lepije jak to sie bierze to robic brzuszki ale to jest gainer wkoncu..pzdr

Mystic
04-02-07, 12:53
Co do odżywek megasrola to pozostawie je bez komentarza... :???: tak bedzie lepiej.Zreszta pewnie wiekszośc ludzi na tym forum odradzi ci tą firme.

Wszyscy omijaja ją szerokim łukiem.

A ja bym kupił ostrowie :razz: Nie wiem czemu jej nie chcesz.

matis
04-02-07, 12:59
To teraz mam dylemat :wink:
Do walki wystawiam :
- OLIMP System Protein 80 ( wielki plus 3,2 kg za 160 zł )
- PERFECT WHEY PROTEIN ( Trec ) 1,5 kg 100 zł ( kupiłbym dwa razy ) lub opakowanie 2,5 kg za 160 zł
- i wielka nie wiadoma : - ELITE WHEY PROTEIN DYMATIZE 2,27kg - 150 zł :razz:

W moim przypadku , wole troszke dopłacić i postawić na jakość .
Wydaje mi sie że wymienione propozycje są na wysokim poziomie .
Do Xpanda dokupie mała puche Vitalmaxa ( mono ) . ewentulanie mała puche Cell pumpa .
I bedzie sie działo :twisted:
Tylko nie moge zdecydować sie jakie białko ??

A jeśli chodzi o Ostrowie , to brałem - i powiem tak - nie jest to masakra , w smaku takie sobie , ale nie byłem do końca usatysfakcjonowany jeśli chodzi o rezultaty . Napewno wielki plus to cena :o . Tym razem chciałbym postawić na wyzszą jakość .

Mystic
04-02-07, 13:10
Trec odpada...

A z pozostałych dwóch wybrałbym 3 opcje jak już tak szastasz kasą :razz:

Do xp dokup sobie małe cp i juz ci zazdroszcze :wink:

kieras
04-02-07, 13:27
Mystic
No wytłumacz mi czego odradzasz?
W zyciu spozywałem wiele suplementów wielu firm i reasumujac wyszło ze megabol to dobra firma (nie mówie najlepsza) ale jestem zadowolony z produktów.Nigdy nie miałem po nich schematu wydanej bezsensu kasy.A miałem tak po trecku i jej kreatyn po olimpie - egg protein i t d

Prezydent_1c
04-02-07, 13:37
Ja ci nadal polecam Perfect ... Jeżeli chcesz postawić na jakoś Trec to b. dobra firma i napewno się na niej nie zawiedziesz przy odpowiednim treningu i suplementacji ...

jonasz7
04-02-07, 16:48
- OLIMP System Protein 80 ( wielki plus 3,2 kg za 160 zł )
- PERFECT WHEY PROTEIN ( Trec ) 1,5 kg 100 zł ( kupiłbym dwa razy ) lub opakowanie 2,5 kg za 160 zł

I co jest tańsze sławo ???

matis, postawił bym na Olimpa!!

kieras, widze że jest nas już dwóch którzy nie negują tej firmy!!! I tak trzymać!!

sławo
04-02-07, 17:06
sp 80 jest tańsze bo to trochę gorsze jakościowo biało

ale jak ktoś nie ma za wiele floty to jak najbardziej może to białko kupić

dlatego też to poleciłem


jonasz7, na drugi raz jak chcesz się ze mną wdać w dyskusję to się lepiej przygotuj

jonasz7
04-02-07, 17:12
sławo, hehe ty tu rządzisz!!
pzdr.

sławo
04-02-07, 17:14
jonasz7, sory trochę jestem wkurzony bo szwaby wygrywają z nami

1990Mariusz1990
04-02-07, 17:14
PERFECT WHEY PROTEIN olimpa sam kupiłem i jest git!!!

jonasz7
04-02-07, 17:20
jonasz7, sory trochę jestem wkurzony bo szwaby wygrywają z nami

Luzik, właśnie włączyłem TV!! Zapomniałe :oops: :oops:
pzdr.

matis
04-02-07, 19:42
A nic nie piszecie o białku Dynamize ? ( czy nie jest warte zainteresowania ?? ) :wink: