PDA

Zobacz pełną wersję : Storm + No-Xplode



Maxi90
06-03-10, 17:31
Witam!
Wlasnie sie zastanawialem jaki zrobic sobie cykl teraz...Ostatnio byl Clout+No Xplode jeszcze wczesniej 2 razy Storm i Shock...Polecono mi zrobic jeszcze raz cykl Clout+No Xplode ale myslalem nad Stormem zamiast Clouta?Co wy o tym myslicie?czy to bedzie dobre polaczenie?czy lepsze bedzie storm i shock?A moze mial ktos taki cykl i moze sie pochwalic opinia oraz rezultatami?A moze macie inne propozycje co do no xploda(zostalo pol puszki i szkoda wyrzucac)Z gory dziekuje za wypowiedzi i przeraszam jesli powielam ten temat...

Wiek:19
Waga:do niedawna 88kg teraz chyba cos wiecej czyli przyjmijmy ze 90
Wzrost: ~180cm
Staz:2 lata w maju...
Cel:sucha masa miesniowa
Dostep do silowni:nieograniczony(jedynie czasowo bo nieraz musze przelozyc trening na inny dzien xD) i do silowni z wszelakim sprzetem ze tak powiem:)

burn
06-03-10, 17:51
Nie jadłem Storma, ale zbiera różne opinie. Na Twoim miejscu szamał bym Clout'a :)

Rafal_rsl
06-03-10, 17:51
jak jest dieta to szamaj Storma i No Xploda

Maxi90
06-03-10, 18:02
No jakas tam jest:P przy Cloutcie tez byla takze to zadna nowosc;] Co do Storma nie bylem kiedys z niego za bardzo zadowolony i dlatego pytam was co robic...czy ponawiac cykl z cloutem czy brac storma i laczyc z no xplodem?:D

Rafal_rsl
06-03-10, 18:12
zamieść jakąś tam dietkę która masz obecnie ;)

Symu
06-03-10, 19:25
storm moze byc ale raczej bym wybral green magnitude + no xplode :)

Maxi90
08-03-10, 11:17
O green magnitude nie slyszalem wiec moze warto sprobowac:D
Moja "Jakas tam dietka" wyglada w ten sposob:
1posilek-Mleko z platkami owsianymy lub omlet kulturystyczny z platkami owsianymi i np bananem i miodem
2posilek-Chleb zytni pelnoziarnisty/bulka grahamka z szynka,salata,serem zoltym,pomidorkiem i jakims ogorkiem/papryka
3posilek-no to tu jest obiad:P i tu w zaleznosci co sobie przywioze ze soba czyli co mama zrobi(jakies kurczaki przewaznie,spaghetti,pierogi,kotlety schabowe itp)
4posilek-po treningu-jakas jajecznica czy cos w tym stylu(albo czasem to samo co na obiad)
5posilek-przed snem to jakis twarog chudy z dzemem zmieszany albo jakies kanapki z szynka

Nie podaje zadnej gramaturgii bo wszystko jem na oko bo nie mam czasu nieraz zjesc ktoregos z posilkow niestety a co dopiero wyliczac go na wadze:P

niewula
08-03-10, 15:31
green mag + wfite flood

Maxi90
08-03-10, 17:28
green mag + wfite flood

Nie mam kasy na dwie rzeczy niestety;/ chce skonczyc No Xploda bo mam pol puszki jeszcze i cos do tego jeszcze dobrac:)

Maxi90
10-03-10, 16:52
Odwiezam!!
czyli co,lepsze rozwiazanie Green Magnitude?czy moze Storm?czy moze jeszcze cos lepszego zaproponujecie?

KowalX
10-03-10, 22:02
Masz mało kasy kup mono :)
Wziął bym GM z tych dwóch.

Dżagi
18-03-10, 22:59
Pytanko odnośnie dawkowania no-xplode.
Różnie piszą wszędzie.
Rozumiem że brać tylko przed treningiem i w dni treningowe nie.
W innych tego typu produktach podają zazwyczaj jedną miarkę przed treningiem i tyle.
A w no-xplode od 2-3 albo maks 2.
Domyślam się że to indywidualna sprawa ile na kogo zadziała.
Ale podajcie ile braliście? i czy było ok.
Staż mam długi (jakieś 5lat) i do tej pory na sucho...więc powinno dobrze zadziałać:D

niewula
18-03-10, 23:02
nie licz na to , ze jak jechales na sucho to dobrze na ciebie zadziala, bardziej licz na to jak sie bedziesz odrzywial

tylko przed treningiem , zaczynalem od 1 miarki pozniej zwiekszalem do 1.5 , 2, 2.5 wiecej niz 3 nie ma sensu

Maxi90
18-03-10, 23:12
JW zaczalem od 1 skonczylem na 2,5 ale klepalo dosc dobrze juz przy 1,5:)

Dżagi
21-03-10, 17:30
Połączenie storm + no xplode. Jak brać razem?
no xpolde przed treningiem.
A storm?
Po treningu. A w dni nie trenigowe?
Chodzi mi tylko o wpasowanie do no-xplode storma (lub czegos podobnego).

burn
21-03-10, 17:35
Storma możesz brać rano, przed pierwszym posiłkiem.

Dżagi
21-03-10, 17:47
Storm rano po przebudzeniu, przed treningiem no-xpolde i po treningu 2 porcja storma...a w nietreningowe jedna porcja storma po przebudzeniu. Może tak być?

burn
21-03-10, 17:53
Po treningu możesz drugą porcję odpuścić, w No-Xplodzie też masz przecież kreatynę.

Dżagi
21-03-10, 17:56
To może inaczej. Ja chodzę na siłownie rano. Wiec może tak: no-xplode przed treningiem a strom po treningu i w nietreningowe storm po przebudzeniu. W treningowe u mnie od przebudzenia do treningu mija nie wiele czasu.

burn
21-03-10, 18:06
Możesz tego storma równie dobrze dać popołudniu w dzień treningowy.

Dżagi
21-03-10, 18:16
Dzięki za rady, na pewno wykorzystam.