PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na mase



M-30
06-03-10, 11:52
Dobrze jest ćwiczyć na mase 2 razy w tygodniu wszystkie partie? Mniej więcej wyglądało by to tak:

Poniedziałek: plecy + bic + tric + przedramię
Wtorek: wolne
Środa: klata + barki+ nogi
Czwartek: wolne
Piątek: plecy + bic + tric + przedramię
Sobota: klata + barki+ nogi
Niedziela: wolne

Proszę o poprawę i odpowiedz na pytanie czy dobrze będzie ćwiczyć po 2x w tygodniu partie. Przypominam że chcę plan na masę.

ciachowicz
06-03-10, 12:01
Dobrze jest ćwiczyć na mase 2 razy w tygodniu wszystkie partie?

NIE. przetrenujesz sie. plan jest do wyrzucenia. napisz cos o sobie jaki staz itd.

M-30
06-03-10, 12:06
Staż coś 10 miesięcy (nie pamiętam dokładnie). Wiek 18 lat nie wiem co tam chcesz jeszcze wiedzieć. To jaki plan proponujesz? Chcę jak najlepiej wykorzystać to że będę na cyklu.

ciachowicz
06-03-10, 12:13
proponowal bym klasyczny split.

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?20417-Przyk%B3adowe-plany-na-mas%EA-(split) wybierz sobie ktorys.

M-30
06-03-10, 12:17
tylko że teraz kończę trening planem A1 B1 A2 B2 więc split nie będzie za słaby?

Budrys
06-03-10, 12:19
Dobrze jest ćwiczyć na mase 2 razy w tygodniu wszystkie partie? Mniej więcej wyglądało by to tak:

Poniedziałek: plecy + bic + tric + przedramię
Wtorek: wolne
Środa: klata + barki+ nogi
Czwartek: wolne
Piątek: plecy + bic + tric + przedramię
Sobota: klata + barki+ nogi
Niedziela: wolne

Proszę o poprawę i odpowiedz na pytanie czy dobrze będzie ćwiczyć po 2x w tygodniu partie. Przypominam że chcę plan na masę.
Stanowczo za duże obciążenia, np.chcesz trenować klatke, barki,uda,łydki w jeden dzień, i to dwa razy w tygodniu? Chyba nie za duże masz doświadczenie.
Raz że najlepiej trenować góra dwie partie mięśniowe na jednym treningu, dwa że po takim treningu aby go powtórzyć trzeba odpocząć dłużej niż dwa dni.

ciachowicz
06-03-10, 12:22
zmodyfikujesz go pod siebie i powinno byc ok. mozesz sprobowac oczywiscie czegos innego, np hst

M-30
06-03-10, 13:01
To może jednak bede ćwiczył splitem. Powiedzcie czy ten będzie dobry:

PON : KLATKA + TRIC
WTO: wolne
ŚRO:PLECY + BICEPS + PRZEDRAMIE
CZW: wolne
PIA : BARKI + NOGI + LYDKI
SOB: wolne
NIE: wolne

Dla was już lecą SOGi za pomoc :)

Budrys
06-03-10, 13:04
Ładnie, mi pasi sam tak robie, z tą minimalną zmianą że najpierw robie nogi potem barki, a tak to kolejność okej.

Budrys
06-03-10, 13:22
chociaż kurde źle Ci mówie. Od nowego makrocyklu (akurat dzisiaj pierwszy jego dzień) mam mikrocykl rozdzielony na 4 dni, mięśnie ud i łydki robić będe teraz same, a barki będę łączył z kapturami w czwartym dniu. Sory za nieścisłość

M-30
06-03-10, 14:56
ale ogólnie jest ok?

Lebron16
06-03-10, 16:14
jak chcesz cwiczyc kazda partie 2 razy w tygodniu to juz lepiej cwic codziennie np klatka triceps, plecy biceps, barki nogi, i tu masz 3 dni i powtarzasz przez nastepne 3 i dalej