PDA

Zobacz pełną wersję : Załamka



Budrys
04-03-10, 22:30
załamka, ludzie co patrze na zdjęcia to wszystko git git git, już chce pogratulować, wyróżnić a tu na pytanie co brałeś?
-omka, metka, winstrol, qurwa już widze że takich jak ja, co na koksie nie jadą to tu spotkać nie można
e-kulturystyka.info.pl, może raczej e-sterydy.info.pl

Ale co nie wierzycie w siebie?
słaba genetyka?
nic nie chce rosnąć bez sterydów?
koniecznie trzeba w dwa miechy robić to co inni w dwa lata bez koksu?

fallenursus
04-03-10, 22:31
definitywnie jak bym mogl w miesiac to tak. ale next tajm postaram sie w 6 tygodni,ok?

Budrys
04-03-10, 22:32
co w sześćtygodni?
stracićpotencje czy se zmniejszyć jaja?

fallenursus
04-03-10, 22:33
temat do zamkniecia, zly dzial, ale niestety moderator na omie,wiec czesto go niema ,bo duzo rucha.

fallenursus
04-03-10, 22:39
co w sześćtygodni?
stracićpotencje czy se zmniejszyć jaja?
nie wiem czego oczekujesz ale jesli Ci chodzi o fotki meskich worow to chyba pomyliles fora. niestety nie mam namiarow na zadne,ale mysle ze jak w google wbijesz ''hardmuscle'' to zawsze cos znajdziesz.

Budrys
04-03-10, 22:44
fakt, ja nie jade na koksach to co ja tam moge wiedzieć o skutkach ubocznych przyznaje Ci racje, ale ciągle pozostają pytania: "Ale co nie wierzycie w siebie?
słaba genetyka?
nic nie chce rosnąć bez sterydów?

Dominick
04-03-10, 22:52
odpowiedz jest prosta sa ludzie ktorzy nie chca stracic dekady na fajna sylwetke tylko robia ja w 2 lata..

KAZAH
04-03-10, 23:32
ej czleniu a co Cie obchodzi kto na czym jedzie??? Moim zdaniem to jest decyzja kazdego z osobna czy bierze koks czy nie i Tobie z calym szacunkiem ch** do tego ;) PZDR

burn
04-03-10, 23:42
Po co te nerwy. Ja zmieniłem podejście, po prostu ludzie biorący sterydy mniej imponują mi sylwetką, czy rekordami siłowymi (mimo tego, że zazwyczaj ciężko zapieprzali, żeby osiągnąć cel), niż ludzie, którzy orają X lat na samych odżywkach/diecie. Nie wykluczam, że sam kiedyś trochę pójdę na łatwiznę i się ukłuję, nigdy nie mów nigdy.

Budrys
05-03-10, 00:09
odpowiedz jest prosta sa ludzie ktorzy nie chca stracic dekady na fajna sylwetke tylko robia ja w 2 lata..
właśnie tu sie też myśle rzecz rozbija. Ja nie mam takiego problemu bo po prostu świetnie się czuje trenując, czyli nie robie tego tylko dla efektów. "nie chcą stracić dekady na fajną sylwetkę" ja swoich lat na siłowni nigdy nie nazwe straconymi, ale inni mogą czuć niedosyt a nawet strate czasu. Mam w realu w otoczeniu takich kolesi dla których siłka tak wielką przyjemnością jak dla mnie nie jest, i wtedy łatwo im przychodzi zdecydować sie na wzięcie jakiegoś steryda.

NeverLetGo
05-03-10, 07:34
jestem pewien że po paru Twoich moralizatorskich wypowiedziach świat sie zmieni.. bedzie lepszy... sterydy znikna i kazdy bedzie w harmoni ze swoja natura zapieprzal na sucho...

fail - to tylko sen!

rozumiem Twoje podejscie, ale jest to temat rzeka, gdzie większosc zadanych przez Ciebie pytan bedzie zwyczajnie retorycznych!

daj ludziom wolny wybor, sa na tyle rozumni, ze maja świadomosc skutkow ubocznych! tak wiec kazdy robi ze swoim zyciem co chce, a Tobie chwala za to jaka wybrales droge!

pZdr NLG

wolnickee
05-03-10, 09:10
a moze on zalozyl ten temat, aby wszystkim sie pochwalic ze cwiczy bez dopingu?

Rynju
05-03-10, 12:25
Czym sie kierowales zakladajac ten temat?
Zazdroscia? Przeciez powiesz, ze nie ma czego zazdroscic.
Wlasnie tacy, ktorzy mowia ze nigdy nie wezma to biora "na pale" zeby nie odstawac od kolegow, ktorzy biora ;) A potem placza o efektach ubocznych zlego stosowania.
Licze, ze ty nie wezmiesz i bedziesz pracowal w pocie czola na swoja muskulature - to jest godne podziwu.
Co do przyjemnosci z silowni to chyba kazdy ja ma. Bo najsmieszniej by bylo, gdyby ktos sie zabral za sterydy ale nie lubil chodzic na silownie ;)
Cwiczy sie dla efektow, zdrowia, przyjemnosci. Sterydy przyspieszaja efekty, zwieszkaja przyjemnosc, ujmuja zdrowia :D
Ale nie ma sie co frustrowac i pokazywac swoja bezsilnosc ;) W tedy Ci na koksach jeszcze bardziej czuja sie dowartosciowani, ze inni sa stlamszeni ich widokiem i osiagami :P
Publiczny placz na ten temat to strzal we wlasne kolano :P

Jolly
05-03-10, 12:28
nie wiem czego oczekujesz ale jesli Ci chodzi o fotki meskich worow to chyba pomyliles fora. niestety nie mam namiarow na zadne,ale mysle ze jak w google wbijesz ''hardmuscle'' to zawsze cos znajdziesz.
Tylko nie pokazuj mu swoich bo jeszcze zacznie koxować xD

D3
05-03-10, 13:35
Kolejny nawiedzony, który zakłada temat. Ćwicz sobie chłopie może za 20lat będziesz w końcu zadowolony ze swojego tyrania na siłowni i wystartujesz w zawodach... dla seniorów.

Dominick
05-03-10, 13:45
honda f3 zajebista rzezba i zycie staje sie piekne :>

Budrys
05-03-10, 13:48
Nagle sporo osób odpowiedziało więc niczego nie będe cytował, odpowiem za jednym razem: każdy robi to co chce-to są święte słowa, i gdybym tego nie szanował to byłbym głupi, inna sprawa po co to robi i czy faktycznie w siebie nie wieży że "TO" robi.
Jak chodzi o tą frustracje że koksy rosną pare razy szybciej, może, nie wiem, ale MOŻE coś takiego miałem, ale się tego pozbyłem dzięki treningom wszechstylowej walki, na sekcji i walkach widać że sterydy na mase jakie większość was bierze, zbyt wiele nie dają w tym sporcie, więc zamiast frustracji mam już od dość długiego czasu świetne treningi WWW.
A jak chodzi o tą ostatnią wypowiedz moderatora-cóż, może te wory zaczęły Ci się robić wokół sutków (ginekomastia, tak?) i po połączeniu dają duży obszar?

P.S. Jak masz zamiar mnie za to zbanować, to wrzuć na luz, mimo wszystko lubie to forum >

http://www.youtube.com/watch?v=8yhyPeqD16s

sl4by
05-03-10, 14:03
Człowieku a co ma kulturystyka do sportow walki ? To jest forum kulturystyczne wiec jesli ktos tu bierze koks to nie po to zeby sie lepiej bic (po twojej wypowiedzi mozna pomyslec ze wydaje Ci sie ze sterydy pomagaja w SW) ale po to żeby poprawic swoja sylwetke i muskulature... To sa dwa rozne sporty ktore maja bardzo malo wspolnego...

Budrys
05-03-10, 14:05
forum kulturystyczne, a ile tu ziomków startuje w zawodach kulturystycznych?????? to forum dla amatorów siłowni i tyle , a siłka ze sportami walki ma sie do siebie

Essen
05-03-10, 14:11
Koniec imprezy dziękuję dobranoc.

hans1237
06-03-10, 09:17
KONIEC imprezy to moje powiedzonko na tym dziale,temat żałosny i śmierdzi mi zazdrością poprostu,kto na czym jedzie jego sprawa nie wnikamy w to a na foto g to juz w ogóle nie kumam czemu tu o tym dyskutujemy,jak chcesz zmieniać świat na lepszy to ci sie nie uda niestety.

''moderator na omie'' falen nie prosiłem cie o rozpisywanie mojego cyklu na forum chyba?czy mam zaniki pamięci po omie?Jak ci nie pasuje ze mam problem z netem to strzel mnie z dupy do admina może ciebie zrobi modem i będziesz pierdolił durnoty jako zielony?

i koniec zamykam bo mi się ostrovia wraca jak to czytam.