PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy (masa)



smuga1
04-03-10, 21:29
Witam wszystkich użytkowników forum : ).Prosze o sprawdzenie planu treningowego, narazie posiadam tylko hantle i ławeczke ale gdy przybedzie troche kasy kupie reszte sprzetu

Wiek 17lat
Waga 73kg
Wzrost 185
Staż poł roku
Inna Aktywność/Sporty piłka nożnaa
Dostęp do siłowni/sprzętu tu tylko hantle.... no i jeszcze spreżyny
Aktualna/planowana dieta. Brak
Przeciwskazania Medyczne Brak
Suplemacja. Nie

Poniedziałek
Klata+biceps
Pompki normalne 3*20
Pompki z nogami na krześle :) 3*20
Wyciskanie sztangielek 3*10
Rozpiętki 3*10

Biceps
uginanie ramion ze sztangielkamii 3*10
uginanie ramion ze sztangielkamii (uchwyt młotkowy) 3*10
uginanie ramienia ze sztangielka w siadzie w podporze o kolano 3*10

Wtorek wolny

Śtoda
Barki
Wyciskanie na barki 3*10
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3*10
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3*10
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3*10

Czwartek
Wolny

Piątek
Plecy+triceps
Wiosłowanie 3*10
Szrugsy 3*10

Triceps
Wyciskanie francuskie jednorącz sztangielkami w siadzie 3*10
Wyciskanie francuskie sztangielek w lezeniu 3*10
Prostowanie ramienia ze szynagielka w opadzie tułowia 3*10

Czy to dobry plan jak na te pare miesiecy dopoki nie uzbieram kasy?

Hermann
04-03-10, 21:45
Nie ćwiczysz brzucha ani nóg. Plecy słabiutko. Załatw sobie drążek do podciągania, kup expander kosztuje grosze. Poczytaj dział TRENING , znajdż w necie TRENING DOMATORA.Poświęć troche czasu na lekture, Na barki jedno ćwiczenie możesz odrzucić, na triceps dobre ćwiczenie pompki na poręczach, znajdziesz w tematach które podalem. Na drążku dobrze rozwiniesz plecy.

smuga1
04-03-10, 22:09
Wiem właśnie że plecy słabo ale kupie drązek i reszte i bedzie ok. Brzuch właściwie juz teraz mógłbym robić ale z nogami poczekam na reszte sprzetu. A ij jeszcze jedno pytanko czemu mnie tak barki bolą przy wyciskaniu na klate i czy to normalne że tak przeskakują jakby (strzelają) nawet po rozgrzewce?

Bull2
04-03-10, 22:19
zacznij juz robic...
http://www.youtube.com/watch?v=oI_MzRbZDJ8

Hermann
04-03-10, 22:20
Na barki robisz za dużo ćwiczeń, zauważ że barki pracują też przy treningu klatki jak i pleców. W dziale CZYTELNIA Dinozaur wiele opisuje w temacie Bark ogólnie niezły shit. Poczytaj. Rozważ zmiane treningu na ; klatka-barki; biceps-triceps, plecy- kaptury. Oszczedzisz troche barki.Głowa do góry dopiero zaczynasz, pytaj chłopaków będą mieli chwile naucza Cie . Ja niestety nie należe do najmądrzejszych w tej dziedzinie , ale chetnie podziele sie swoimi spostrzezeniami i znikomą wiedzą. Pozdrawiam.

smuga1
04-03-10, 22:26
Ok dzięki za wszystko, jak coś będe pytał.

szycha77
05-03-10, 22:17
Wiem właśnie że plecy słabo ale kupie drązek i reszte i bedzie ok. Brzuch właściwie juz teraz mógłbym robić ale z nogami poczekam na reszte sprzetu. A ij jeszcze jedno pytanko czemu mnie tak barki bolą przy wyciskaniu na klate i czy to normalne że tak przeskakują jakby (strzelają) nawet po rozgrzewce?

Może zła rozgrzewka albo źle wykonujesz ćwiczenie?

smuga1
06-03-10, 19:17
Hmm wątpie, jak pamiętam to od zawsze mi "strzelały" te barki, wydaje mi sie ze kość ta barkowa za bardzo wystaje co wygląda jakbym miał kaptury niewiem moze tak ma być

szycha77
07-03-10, 02:23
Chyba nie ze starości? He he.
Może poradź się doktorka?