PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanko...



rafio83
04-03-10, 08:27
Witam

Dieta ułożona i przestrzegana mam tylko jedno pytanie.
Mam w diecie 120g twarogu białego (chudego) ale rozkładam go na 3 posiłki z węglami, czyli:

I-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg
II-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg
III-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg

Czy dobrze ze tak robie czy lepiej zjesc to w jednej porcji czyli np:

I-40g pieczywo chrubkie WASA+ 120g twaróg
II-40g pieczywo chrubkie WASA+ chuda wędlina
III-40g pieczywo chrubkie WASA+ chuda wędlina

Dzieki pierwszej opcji mam w pracy 3 posiłki składające sie z wegli i białka. Co o tym sądzicie?

Rafal_rsl
04-03-10, 10:06
Moim zdaniem druga opcja lepsza będzie ;) do chudej wędliny dołóż jakieś warzywo

burn
04-03-10, 10:10
Twaróg staraj się jeść jako ostatni posiłek, najlepiej z oliwą z pierwszego tłoczenia.
Za dnia więcej mięsiwa.

rafio83
04-03-10, 11:14
Jako ostatni posiłek jem serek wiejski lub jogurt naturalny z 10g oliwy z oliwek. W ciągu dnia bedac w pracy nie dam rady zjesc mięsa, mysle ze przy pierwszej opcji bede dostaczal do organizmu regularna w prawdzie mała ale zawsze porcje białka i węgli. Czy dobrze kombinuje???

Jolly
04-03-10, 13:15
W Jogurcie masz mało białka...

Rafal_rsl
04-03-10, 13:42
Co to za problem na kanapki dać pierś z kurczaka bo nie rozumiem ? :)

szycha77
04-03-10, 18:58
Witam

Dieta ułożona i przestrzegana mam tylko jedno pytanie.
Mam w diecie 120g twarogu białego (chudego) ale rozkładam go na 3 posiłki z węglami, czyli:

I-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg
II-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg
III-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg

Czy dobrze ze tak robie czy lepiej zjesc to w jednej porcji czyli np:

I-40g pieczywo chrubkie WASA+ 120g twaróg
II-40g pieczywo chrubkie WASA+ chuda wędlina
III-40g pieczywo chrubkie WASA+ chuda wędlina

Dzieki pierwszej opcji mam w pracy 3 posiłki składające sie z wegli i białka. Co o tym sądzicie?
Wspaniała dieta, nie ma co, he he. Sraczki od tego sera dostaniesz! Potem nie dziw się, że nie rośniesz...MIĘCHO WPIERNICZAJ!!! Ryż+mięcho+warzywa.

swiroos
04-03-10, 21:58
Jogurt na noc to lipa mało białka w stosunku do wegli na noc tylko białko inaczej zapomnij o redukcji

Dominick
04-03-10, 22:55
120 gr twarogu masz w diecie tylko??? ja bym dal 122 bo masz za malo.. amagad jak ludzie wszystko licza :>

KowalX
05-03-10, 00:08
Witam

Dieta ułożona i przestrzegana mam tylko jedno pytanie.
Mam w diecie 120g twarogu białego (chudego) ale rozkładam go na 3 posiłki z węglami, czyli:

I-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg
II-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg
III-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg

Czy dobrze ze tak robie czy lepiej zjesc to w jednej porcji czyli np:

I-40g pieczywo chrubkie WASA+ 120g twaróg
II-40g pieczywo chrubkie WASA+ chuda wędlina
III-40g pieczywo chrubkie WASA+ chuda wędlina

Dzieki pierwszej opcji mam w pracy 3 posiłki składające sie z wegli i białka. Co o tym sądzicie?

Zjedz co Ci w domu mama ugotuję ,a korzystniej wyjdziesz w kwestii zdrowia i mięśni; piszę to całkiem poważnie.

Dominick
05-03-10, 00:25
Zjedz co Ci w domu mama ugotuję ,a korzystniej wyjdziesz w kwestii zdrowia i mięśni; piszę to całkiem poważnie.

wiekszosc ludzi wypisuje tu gramy a chudzi sa jak patyki zamiast zabrac sie za zdrowe rzeczy i jesc czesto i w duzych ilosciach to chodza z kalkulatorami

007
05-03-10, 10:39
wypisuje sie te gramy jesli komus na czyms zalezy. Mozna liczyć i nic z tego nie bedzie bo nie wiadomo co i jak policzyc.

Pozdrawiam

rafio83
05-03-10, 11:45
widze ze nie kumacie o co chodzi!!!
Szycha-To nie jest moja dieta!!!
KowalX- akurat mama mi nie gotuje mieszkam sam, jezeli Tobie mama gotuje nadal to zazdroszcze!!!!
Dominick- akurat jak chce sie chudnąć razem z robieniem mięsni to trzeba chodzic z kalkulatorem i liczyc wiec nie kumam skąd Twoje zdziwienie!!!??? Moze ty masz taka przemiane materii ze mozesz jesc wszystko w każdej ilości,inni nie maja tego luksusy,myslałes o tym?

Chodzi o to ze jak juz w jednym punkcie diety mam twaróg 120g to lepiej zjesc w jednej porcji te 120g czy moze dodac do trzech posiłków i bedzie po 40g
Mieso jem,ryz tez, jako ostatni posiłek jem sam serek wiejski który zawiera 18g białka i 0.6g wegli wiec dlaczego piszecie ze za duzo wegli na noc a za mało białka?????

Jak ktos nie rozumie o co mi chodzi to można dopytac a nie wypisywac takie pierdoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dominick
05-03-10, 13:04
sluchaj zjedz raz ten twaróg dziennie bo inaczej zbrzydnie ci do takiego stopnia ze po 2 tygodniach na sam widok bedziesz wymiotowal jak knur.
serio..
no tak jak chcesz schudnac to lepiej obliczyc i sie pilnowac. mi chodzilo o ludzi ktorzy maja 180 wzrostu i 55kg wagi i sie pytaja ile gr kurczaka moga zjesc no to jest chore..
ja waze 80 przy wzroscie 180 i nie licze tylke wpieprzam jak dzika swinia :>

szycha77
05-03-10, 23:08
Witam

Dieta ułożona i przestrzegana mam tylko jedno pytanie.
Mam w diecie 120g twarogu białego (chudego) ale rozkładam go na 3 posiłki z węglami, czyli:

I-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg
II-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg
III-40g pieczywo chrubkie WASA+ 40g twaróg

Czy dobrze ze tak robie czy lepiej zjesc to w jednej porcji czyli np:

I-40g pieczywo chrubkie WASA+ 120g twaróg
II-40g pieczywo chrubkie WASA+ chuda wędlina
III-40g pieczywo chrubkie WASA+ chuda wędlina

Dzieki pierwszej opcji mam w pracy 3 posiłki składające sie z wegli i białka. Co o tym sądzicie?
Napisałeś, że jesz mięcho i ryż, a tutaj tego nie widać. Tak wiem, nie twoja dieta ale i tak marna.

rafio83
06-03-10, 08:28
To jest moja dieta:
Śniadanie 7 – 00
Płatki owsiane 80g + siemię lniane
Mleko 0,5% 300g
odzywka białkowa 40g(Nitrobolon)

II Śniadanie 9 – 40
Jajecznica z 3 jaj
Pieczywo chrupkie WASA 60g.
bialy ser 120g

III Posiłek 12 – 20
srek wiejski 130gr
pieczywo razowe 60gr

Posiłek przed treningowy
Ryż biały100g
filet z kurczaka
Oliwa z oliwek 10g +Warzywa

Od razu po treningu
Glukoza 50g,
odzywka białkowa 40g(Nitrobolon)

Posiłek po treningowy (ok. 40 min. po treningu)
Tunczyk 1puszka 140g
ryz biały lub makaron 100g+kukurydza puszka 100g

Kolacja ok. 22 – 30
serek wiejski 130g
oliwa z oliwek 20g
odzywka białkowa 40g(Nitrobolon)

Widzisz pogrubiony wyraz ser biały 120g to bylo moje pytanie czy w tym posiłku lepiej zjesc to na raz czy rozłożyc po 60g do posiłku II i III

szycha77
07-03-10, 01:42
Następnym razem, pisz jaśniej bo nie jesteśmy jasnowidzami:)
Według mnie za dużo sera, bo twaróg i wsiowy. Rozłóż lepiej i wtedy wywalasz wsiowy z III posiłku. A nie możesz więcej mięcha jeść?

KowalX
07-03-10, 13:21
KowalX- akurat mama mi nie gotuje mieszkam sam, jezeli Tobie mama gotuje nadal to zazdroszcze!!!!

Już nie bądź taki delikatny i super ,że mieszkasz sam ;).Po prostu widząc jak się odżywiasz pomyślałem ,że masz naście lat.Więc napisze inaczej jak masz tak jeść jak napisałeś lepszym rozwiązaniem będzie jedzenie obiadów jakie mama robiła :).Sugerowałem tą wypowiedzią ,że masz iście do niczego posiłek i więcej Ci da zwykłe jedzenie "domowe".
Wyrzuć wazę i daj pieczywo razowe pełnoziarniste.Do tego warzywa i coś na podkładkę może być ser,filet z kurczaka itp itd...
pzdr.