PDA

Zobacz pełną wersję : pas..



breku
02-03-10, 11:49
Obecnie w pasie mam 88cm.... trochę mnie to irytuję bo tak te 3 cm po lewaj jak i prawej stronie to zwykły tłuszcz.... macie jakieś ciekawe ćwiczenia na spalenie tego... ; / aby dobrze pas wyrzeźbić... Jak narazie robię brzuszki i rozciąganie, aby maksymalnie się rozciągnąć i poddać pracy tamte partię.. Ale słabo mi to idzie

breku
02-03-10, 11:51
2823
sory że tak post pod postem, ale nie da się dodać obrazka z komputer podczas pisania tematu, tylko ze strony

Rafal_rsl
02-03-10, 11:54
urozmaić brzuszki o skręty podczas ćwiczenia, dodaj aero do treningu i obetnij troche bilans kcal i będzie okey

P.S załącznik nie działa

breku
02-03-10, 12:01
wpizdu one nigdy nie działają.... ;/ brzuszki mam dobrze urozmaicone ;> ale muszę kalorie obciąć, to fakt...
2824

a ten działa? bo mi wszystko ładnie wyskakuje?
2825

grochos
02-03-10, 12:08
breku dziala ten trzeci (czyli drugi w czwartym poscie...) i powiem Ci ze jak to jest twoj pas to ....

Rafal_rsl
02-03-10, 12:11
tak działa, jak masz dostęp to skręty na twisterze (tak to się chyba nazywa, te kółko do kręcenia się), skłony boczne i tak jak mówiłem aero, interwały bo bez tego nie schudniesz itp itd ;)

breku
02-03-10, 13:18
interwały bo bez tego nie schudniesz itp itd ;)
o co kaman z tym? ;D bo nie kminie tego, a tamto zdjęcie to nie moję, ale pokazuje o które mięsnie mi chodzi ;]

Micek185
02-03-10, 13:35
zrób redukcje fatu nie spalisz brzuszkami pózniej dodaj cwiczenia takie jak boczne skłony twisty itp

breku
02-03-10, 13:43
OKEY, zacznę brać się za redukcję, bo z deka zalany jestem ^^ A jeśli chodzi o aeroby, jak je łączyć? wraz z siłownią? czy w następny dzień, np wtorek, czwartek, sobota? Ćwiczę planem 3 dniowym, pon,sro, pią...

Rafal_rsl
02-03-10, 14:11
Moga być wraz z siłownią po treningu, albo w dni co nie miałeś treningów najlepiej rano na czczo

breku
02-03-10, 14:44
albo w dni co nie miałeś treningów najlepiej rano na czczo
rano to ja do szkoły popier**lam ^^ marszo-biegiem ; ]

Rafal_rsl
02-03-10, 14:51
No to trening siłowy około 70-90 min a potem 30aero i będzie good;)

breku
02-03-10, 17:16
Mam jeszcze jedno pytanie, chciałbym spalić to zbędny fat który osadził mi się na mięśniach i teraz.... Z tego co jest mi znane to są 3 rodzaje treningów, masówka, siłowe, rzeźba.... i najrozsądniejszym treningiem wg powinna być rzeźba, ale większość ludzie nie preferuje tego rodzajów treningu na pozbycie się fatu, i pięknie uwydatnić mięśnie, dlaczego? Jaki trening mi polecicie?

Tadel
02-03-10, 17:56
Ja to nie radze w dni treningowe po siłce ani rano na czczo żeby mięśni nie pospalać sobie ;)

Rafal_rsl
02-03-10, 19:48
3x w tygodniu po 30min to jest na spalenie mięśni? :)

Jak się boisz tego co kolega wyżej napisał dokup sobie aminokwasy BCAA najlepiej

A co do treningu co teraz robisz/robiłes? Split HST czy FBW?

breku
02-03-10, 19:57
na czczo podobno się najlepiej biega.. metabolizm pochłania więcej tłuszczów. A ja obecnie jest po masówce... efekty mam, ale no.... taka materia jak tłuszcz nie pozwala mi się dobrze zaprezentować...

Gangsta Latino
02-03-10, 21:33
Ja tam mam aeroby codziennie ( w dni treningowe 10 min rozgrzewki + po treningu 25min), w dni nie treningowe 10 min rozgrzewki + 20-30 min i jest GOOD;)

Rafal_rsl
02-03-10, 21:38
Na dłuższą metę przestanie być good, ale rób jak chcesz :)

breku
02-03-10, 23:24
no dobra... a co z treningami związanymi na siłowni? ;>

Gangsta Latino
03-03-10, 14:40
Na dłuższą metę przestanie być good, ale rób jak chcesz :)


Proszę Cię, jak grałem w klubie też codziennie był trening i jakoś przez 3 lata było good... w lato codziennie gram w piłkę nożna i też jest good... więc też codziennie mogę po 30-40 min pojeździć na rowerze... teraz ludzie robią się trochę za bardzo hipochondryczni ;/

Rafal_rsl
03-03-10, 14:41
Czemu żaden zawodowy klub piłkarski nie organizuje treningów codziennie?

Gangsta Latino
03-03-10, 15:00
Rano i popołudnie

W sobotę o godzinie 9.30 rozpoczął się na Miniestadi pierwszy trening piłkarzy Guardioli. Od momentu objęcia przez nowego trenera stanowiska pierwszego szkoleniowca Barcelony, podwójne sesje treningowe stały się wręcz rytuałem. O godzinie 18.30 zawodnicy ponownie pojawią się na zajęciach.

W niedzielę drużyna rozpocznie trening również o godzinie 9.30, jednak popołudnie przeznaczone będzie na odpoczynek. Niemniej w poniedziałek piłkarze powrócą do normalnych zajęć, czyli ćwiczeń o 9.30 oraz o 18.30.

Jeśli Barcelona to nie zawodowy klub to pozdro;) A po drugie: on mają zajęcia przez min. 1 godzine dwa razy na dzień... więc chyba można ćwiczyć codzinnie po te 30 min...

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?24624-Czy-mam-szans%EA/page3 a tu masz uzytkownika Layera;) Nawet dino mu doradził, aby robił aero 1x dziennie lub nawet dwa razy dziennie !!

Wystarczy Ci???

Rafal_rsl
03-03-10, 15:05
A testy wydolnościowe wziąłeś pod uwagę ? bo takie trzeba przejść aby się dostać do klubu :) a nie każdy te testy przejdzie więc bieganie codziennie wydaje mi się dla osoby tym bardziej początkującej bez sensu

Gangsta Latino
03-03-10, 15:10
Dobra widocznie ja bym się do klubu dostał, bo na mnie to działa... tracę tłuszcz, a mięśnie się rozwijają... waga się nie traci, ale brzuch się zmniejsza;)

Prawda jest taka, że w kulturystyce, nawet jak doradzi Ci osoba bardzo doświadczona to dla danej osoby może się to okazać pomyłką, gdyż każdy jest inny;) Pozdro!