PDA

Zobacz pełną wersję : Co dalej ?



demo9000
01-03-10, 17:15
Witam.

Mam problem, bo nie wiem co dalej robić. Ćwicze od grudnia zeszłego roku. Ogólnie przez te 3 miesiące to ćwiczyłem aeroby i trening redukcyjny tzn. dużo powtórzeń i małe ciężary. Oczywiście jestem na diecie. Przed treningiem biegałem, skakanka, i ćwiczenia rozciągające. Przez te 3 miesiące schudłem 11kg.
Wzrost 180cm
Waga aktualna: 78kg.
Do treningu wróciłem po prawie 2 letniej przerwie :/ Kontuzja. Przed wypadkiem ćwiczylem jakieś 6 miesięcy i masy troche nabralem. I teraz mam problem, bo nie wiem co dalej :/ Planowalem schudnąc 10 kg i mi sie udało, ale dalej mam brzuszek choć nie taki jak przed hehe. Teraz chcialbym zrzucić brzuszek jeszcze bardziej i uformować klatke. Co proponujecie ? Zmiana planu ? Może jakieś suplementy, które pomogą mi szybciej osiągnąc zamierzony efekt ? Zmiana diety ? Z góry dzieki za pomoc.

martin22
01-03-10, 17:20
na brzuch A6W

grochos
01-03-10, 17:56
demo pierwszy blad, ktory widze to bieganie przed treningiem... jesli jest ono typowo rozgrzewkowe to ok, ale jesli biegales powiedzmy te 20/30 minut to rob to na odwrot, najpierw trening na silce pozniej aeroby...

a reszta jest zalezna od Ciebie... wstaw foto to odpowiem Ci czy masz jechac kolejny cykl na redukcje czy zabrac sie za masowanie... spojz w relacje bulleta, on najpierw zredukowal tluszcz, pozniej pojechal masowke, wiec zalezy co chcesz robic dalej :) bo pojecia "uformowac klatke" jest dosc ogolne, a zzucic brzuszek tez nie wiem o co kaman? (mozesz go zrzucic bo caly czas jestes bardzo zatluszczony, albo poprostu dolozyc miecha...)

demo9000
01-03-10, 18:17
Jeszcze jest zatłuszczony... Chcialbym sie go jakoś pozbyć. Już tu nie mowie o kostce, ale plaski by sie przydał hehe Biegałem przed treningiem po ok 10-15 min.