PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie odnośnie pleców



///M
28-02-10, 19:56
Jak lepiej wiosłować,podchwytem czy nachwytem?

szycha77
28-02-10, 20:16
Obydwoma.

AKRO
28-02-10, 21:52
Ja co tydzień zmieniam uchwyt. 1 tydz. nachwyt szeroko drugi podchwyt wąsko.

Karagel
28-02-10, 22:20
Zalezy czy lapiesz szeroko czy wasko a jak ja robilem pod chwytem to bardziej czulem przy okazji prace bicepsa wiec robie wiec teraz robie nachwytem i jestem zadowolony

Gasior
28-02-10, 22:24
dołacze sie do tematu ja mam tez pytanie bo ostatnio kumpel jak robiłem MC powiedział zebym złapał jedna reka podchwytem a druga nadwychtem co to daje mowił ze widział to na filmikach ze tak robia ?

szycha77
28-02-10, 22:24
Zalezy czy lapiesz szeroko czy wasko a jak ja robilem pod chwytem to bardziej czulem przy okazji prace bicepsa wiec robie wiec teraz robie nachwytem i jestem zadowolony
Widocznie źle robiłeś skoro czułeś bicepsy. Ściągamy łopatkami a nie bicepsami!

///M
01-03-10, 07:29
Zawsze łapałem podchwytem i ręce opuszczone miałem równo z barkami

szycha77
01-03-10, 11:41
dołacze sie do tematu ja mam tez pytanie bo ostatnio kumpel jak robiłem MC powiedział zebym złapał jedna reka podchwytem a druga nadwychtem co to daje mowił ze widział to na filmikach ze tak robia ?
Sam tak robię, bo to pewniejszy uchwyt. Chyba, że masz silne przedramię to wtedy nachwytem.

///M
02-03-10, 07:16
Przedramię jest słabe,ale jak złapałem nachwytem to wydaje mi się ze lepiej łopatki pracują i troszkę bolą plecy a przy podchwycie nie.

Micek185
02-03-10, 09:28
dołacze sie do tematu ja mam tez pytanie bo ostatnio kumpel jak robiłem MC powiedział zebym złapał jedna reka podchwytem a druga nadwychtem co to daje mowił ze widział to na filmikach ze tak robia ?
chodzi o to ze przy wiekszych ciezarach nie bedziesz w stanie utrzymac sztangi,rób narazie nachwytem wyrobisz sobie chwyt w pozniej na wiekszych ciezarach uzywaj przechwytu.
pozdro