PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl Masa



bebok-85
28-02-10, 19:08
Witam oto mój cykl:

Cell Pump + Mono Vitalmax 600g + 500g
Bcaa Activlab
Dymatize Elitte Whey

tydzień przerwy

BSN No explode + ????
Bcaa Activlab
Dymatize Elitte Whey

I tu mam problem zastanawiam co dołączyć do tego BSN prosze o porady : może dalej mono albo jakiś stack dobry prosze o porade!!!!!

Po zakończeniu całego cyklu przeskok na redukcje!!!
Thermo Speed Extreme lub Thermo Stim
Bcaa Activlab
Dymatize Elitte Whey
L-karnityna
Glucosamina Olimp

bebok-85
28-02-10, 19:14
Wydaje mi się ze dobrym polączeniem było by firmowe Cell Mass

Rafal_rsl
28-02-10, 21:46
a nie za mała przerwa między dwoma stackami kreatynowymi?

D3
28-02-10, 22:08
Za mała przerwa. Daj z 1-2miesiące przerwy od krety.

burn
28-02-10, 22:12
Za dużo tej krety w 1 cyklu.

fallenursus
28-02-10, 22:40
a prop/wino zakonczone, czy to do tego ma isc?

bebok-85
01-03-10, 17:12
prop z winem zakończony w połowie z powodu problemów zdrowotnych narazie koks odkładam do zimy

fallenursus
01-03-10, 17:19
to zjedz te krete tak jak rozpisales, nie rob przerwy. 3 miesiacie bez przerwy

niewula
01-03-10, 19:21
moim zdaniel lepiej by bylo jak bys z tego zrobil sobie 2 cykle

bebok-85
02-03-10, 21:21
chyba zrobie dwa a pomiędzy nimi wcisne jeszcze przed wakacjami tse + L-karntynke

MolderDist
02-03-10, 22:56
Jak po cyklu na saa to sprawa inaczej wygloda, powinines o tym napisac bo to inaczej wtedy sprawa wygloda

Co do redukcji zaraz po cyklu - moim zdaniem powinines troszke poczekac i ustabilizowac wage, jak z dużego + bilansu kalorycznego zejdziesz na dosyc spory minus to może za szybko spadać.

Bcaa Xtra dawaj wieksze dawki niż teraz - na redukcji, wiadomo dlaczego, na masie standardowo.

glukozamina olimpa - po co na redukcji? Samej glukozaminy nie ma sensu wedlug mnie stosowac.

TSE to gówno, weź thermo stim albo inny spalacz

fallenursus
02-03-10, 23:09
mlody, ale nie gupi :)

bebok-85
03-03-10, 17:48
glukozamina na stawy oczywiście profilaktycznie aby je troszke wzmocnić w chwili osłabania
tse porównując z termo stim podejrzewam że nie będzie wielkiej różnicy a to co piszą a to jak działa to dwie odrębne rzeczy
bcaa to podstawa uważam że przy długim stosowaniu bardzo dobra sprawa i na dzień dzisiejszy chyba najlepsza forma to ACTIVLAB BCAA + Glutamina
oczywiście nie zapominajmy o dobrym białku bo najtrudniej jest go dostarczyć w diecie

MolderDist
03-03-10, 23:29
wiesz raczej z glikozaminą itd powinineś już myśleć na cyklu z winem - wiadomo dlaczego ;-)

kup jak coś preparat z kilkoma substancjami na srawy, brałem kiedyś samą glukozamine - sama nie da rady

Chodzi Ci o Bcaa xtra czy osobno o bcaa + glutamine? Bo osobno glutaminy napewno nie warto kupować, wystarczy zdecydowanie tyle co w Xtra. Sam też stosuje ciągle już od długiego czasu.

Brałeś TSE kiedyś? Kumpel dochodził nawet do 12 caps dziennie, to naprawde juz dosyc stary skład, pozatym tak jak mowiłem - po cyklu i tak bedziesz na odbloku miał spadki, a Ty chcesz jeszcze zmniejszać kalorie i redukować - bez kolejnego środka bedą duuże spadki.
Pozatym jak się bawisz już w tescia i winko, to czemu na redukcjie nie kupic clena i efke?

fallen ;-) odbijam

bebok-85
08-03-10, 21:26
jak już coś to wolałbym spiro

fallenursus
08-03-10, 21:31
to czemu na redukcjie nie kupic clena i efke?



jak już coś to wolałbym spiro

khm khm khm...a jakia roznica?