PDA

Zobacz pełną wersję : ból w prawym bicepsie



darek87
28-02-10, 18:44
Od pewnego momentu odczuwam ból w prawym bicepsie( od zgięcia łokciowego do bicepsa). Nie wiem czy dobrze zauważyłem bo o ile dobrze pamiętam problem zaczął występować nazajutrz po wyciskaniu na klatkę, od razu wziąłem spory ciężar. Ból od razu nie poczułem tylko tak jak mówię na następny dzień. miało to miejsce ok 2 tyg temu. Wczoraj myślałem że już wszystko ok i zacząlem sie siłowac na rękę z kumplem i znowu poczułem ból;/ Jak sobie poradzić w tym problemem nie przerywając treningu bo nie chcialbym znowu robić przerwy. Czy istnieją jakieś maści albo coś?

Radek1989
28-02-10, 19:00
Maści jakieś są , fastumy i inne takie , ale z doświadczenie wiem ze jeśli to coś powazniejszego to może się ciągnąć i ciągnąc i ciągle będzie wracało ...

darek87
28-02-10, 19:19
pamiętam ze bardzo dawno też tak miałem i przeszło. terz chciałbym jakoś przyśpieszyć ten proces. co powiecie na amol ?

szycha77
28-02-10, 20:25
Naproxen emo lub altacet.
Masz nauczkę, że zaczynamy od rozgrzewki, stopniowo zwiększając ciężar.
Amol jest przereklamowany i nadaje się do d@py.

AKRO
28-02-10, 21:51
Trzebabyło rozgrzewke do dużych ciężarów. Pomachaj sobie z 20 razy na bicki hantlem jako rozgrzewke.

darek87
01-03-10, 15:12
wiem wiem, teraz bede mial nauczke. rozgrzwka to podstawa. mam nadzieje że jakoś mi to przejdzie