PDA

Zobacz pełną wersję : SPALACZ POLESAM spadłem 9 kg w 7 tygodni BEZ SCIEMY



maniak8484
27-02-10, 10:47
Witam wszystkich chciałem podzielić się moimi sugestiami na lemat dwóch suplementów a mianowicie:

1.THERMO SPEED EXTRIME z firmy OLIMP 90 kapsów - 11.01.2010 początek brania tego suplementu brałem po 4 kapsy dziennie 2 pół h przed śniadaniem i 2 pół h przed obiadem, jadłem praktycznie wszystko nie stosowałem żadnej diety,chodzę do pracy na 3 zmiany więc ostatni posiłek jadłem 4-5h przed snem, jedynie co to ćwiczenia plan ogólno rozwojowy 3 razy w tygodniu półtora godziny na siłce i tak do 2.02.2010 zakończenie brania tego supla moja waga spadła 5 kg z thermo speedem ważyłem 96kg teraz ważę 91 więc efekt extra!

Tydzień przerwy w braniu supli.

2.CLENBUREXIN z firmy TREC 90 kapsów -dużo lepszy w przełykaniu mniejsze kapsy- 11.02.2010 początek brania tego suplementu brałem po 4 kapsy dziennie ale tutaj sniadania nie jadłem, tylko obiad, rano 2 kapsy nadczo i około 2 kapsy pół h przed obiadem, i ćwiczenia jak wyżej, dzisiaj jest 27.02.2010 a moja waga 87kg więc przez 2,5 tygodnia moja waga z CLENBUREXINEM spadła o 4kg więc efekt jeszcze tepszy!clap

Osobiście polecam /// CLENBUREXIN z firmy TREC/// tylko 180 kapsów okres brania tego suplementu 7 tygodni a Efekty ZADAWALAJĄCE okolo 10 kg i to nie jest żadna ściema zależy też od organizmu ktoś będzie stosował dobrze dobraną dietę będą napewno większe rezultaty.

Ja myślę stosować jeszcze taki spalacz jak FAT KILLER w płynie i na tym zaprzestanę jak zakończę branie tego trzeciego suplementu to kliknę do tego posta POZDRAWIAM :headbang:

ciachowicz
27-02-10, 11:33
bez diety i aero 9kg w dol ??? watpie.

maniak8484
27-02-10, 11:40
wiedziałem ze tak będziecie pisać dlaczego miałbym kłamać - nie promuję tych supli a przechwalać też się nie lubię czymś czego nie osiągnąłem lub czymś czego nie mam myśl co chcesz!!!

Nexave
27-02-10, 11:44
A masz jakąś wiedzę jak tego typu suple mogą działać w połączeniu z dietą i dużą aktywnością fizyczną ?? Efekt powinien być jeszcze lepszy... no i jakby dołożyć do tego inne "Fat Killer'y" :twisted:

luo
27-02-10, 12:20
SPALACZE TYLKO PRZYSPIESZAJĄ SPALANIE TŁUSZCZU!!
Jeśli będziesz jadł jak świniak to jest to tylko wywalanie hajsu w błoto. Ujemny bilans kaloryczny z dobrze dobranymi posiłkami(znacznie tańsza opcja) PRAKTYCZNIE ZAWSZE będzie skutkował zrzuceniem wagi

maniak8484
28-02-10, 20:04
luo masz całkowitą rację nie mówię że jem ile chce tylko co chce w bardzo malych ilościach a teraz od 11,03,2010 myślę brać fat killera+ dieta niskowęglowodanowa przez 3,5 tygodnia i zobaczę jakie będą rezultaty do tej pory to postawił bym najbardziej na CLENBUREXIN takie jest moje zdanie!