PDA

Zobacz pełną wersję : Pro Cleanse



Dragoth
25-02-10, 20:30
Wie moze ktoś cokolwiek o tej odżywce, jak to dzIala i jakie sa tego efekty uboczne?? bo znalazlem ciekawey artykol o tym i to podobno daje suuper efekty ale jakos mi sie nie chce w to wierzyc i chcialbym uslyszec wasza opinie...

Thunderbreaker
11-03-10, 20:08
Człowieku ogarnij się. W 4 tygodnie mięśni niezrobisz. Patrząc na to jak ludzie są naiwni sam zamierzam otworzyć taki biznes.

fallenursus
11-03-10, 20:11
Człowieku ogarnij się. W 4 tygodnie mięśni niezrobisz. Patrząc na to jak ludzie są naiwni sam zamierzam otworzyć taki biznes.

a;le to nie na miesnie;)

Dragoth mozesz brac smialo.

Dragoth
14-03-10, 20:20
Thunder ja tylko pytam czy ktos cos o tym wie. Nie chce tego kupowac bo wiem ze w 4 tyg miesni sie nie wyrobi a jak juz to predzej jakies balony to po jakims czasie zapewne krotkim zejdzie powietrze... A Fellen jesli to nie na miesnie to na co??? heheh pytam bo naprawde nie wiem co to za preparat ;P

pozdro

fallenursus
15-03-10, 15:53
Dragot to jest na oczyszczenie jelit z gowna przyklejonego do scianek ktorego nie mozesz wysrac normalnie. Doslownie.

Dominick
15-03-10, 16:18
ludzie zawsze byli naiwni... zobacza w tv czlowieka ktory kilka lat spedzil na silowni a jego zycie sklada sie z samych wyrzeczen ale on mowi ze jeszcze nie dawno byl groby a to przez te tabletki czy jakis bajerancki przyrzadz stal sie muskularny to musi tak byc i c**j. Kieruja sie zasada przeciez nie mam nic do stracenia, niestety stracone sa pieniadze :)

Dragoth
15-03-10, 19:42
Dragot to jest na oczyszczenie jelit z gowna przyklejonego do scianek ktorego nie mozesz wysrac normalnie. Doslownie.

o taka odpowiedz mi dokładnie chodziło, krótko i na tenmat, nie chce pouczen bo wiem co i jak tylko chcialem wiedziec co to za cudo, a teraz wiem :D

chwała prostej odpowiedzi

pozdro