PDA

Zobacz pełną wersję : mleko w proszku



ciulal
24-02-10, 16:55
Witam wszystkich zaawansowanych siłaczy. Do was wlaśnie kieruję to pytanie.

Zacząłem ostatnio trening siłowy. mam 23 lata. Mój organizm ma ostatnio tendencję do odkładania tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicy brzucha i "boczków" co skłoniło mnie do rozpoczęcia treningów. postanowiłem wzbogacić dietę w białko, które jak powszechnie wiadomo buduje mięśnie i wspomaga wzrostowi masy mięśniowej. analizowałem w sklepie wiele produktów i ich zawartości białka w 100gramach. w kupionym przeze mnie mleku w proszku jest 35g białka w 100 gramach produktu.( w zwykłym mleku w kartonie jest 3g białka w 100 ml.) pomyślałem sobie, że jest to całkiem niezła ilość i mam zamiarpo każdym treningu siłowym(3 razy w tygodniu) pić koktail własnej roboty ( szklanka mleka, 5-6 łyżek mleka w proszku mieszane wszystko w shakerze i kakao do smaku). na opakowaniu jednak jest napisane ze 100g mleka w proszku zawiera 54g węglowodanów(laktoza). Laktoza to w końcu cukier a nadmiar cukru sie odkłada w postaci tkanki tłuszczowej. wyczytałem gdzieś że organizm dorosłego czlowieka nei ma enzymów trawiących laktozę, albo ma ich na tyle mało, że absorbuje tylko tyle laktozy ile potrzebuje a reszte wydala w postaci biegunki.


Czy ktoś z was to sprawdzał kiedyś? jak to jest z tą laktozą? mogę pić ten mój wymyślony koktail czy nie? będzie mi sie ta laktoza odkładaćw postaci tkanki tłuszczowej?

wiem że temat nie jest łatwy

z góry dziękuję za pomoc i zaangażowanie.

Pozdrawiam

luo
24-02-10, 17:00
niema sensu pić tego mleka bo się tylko zatłuścisz. Jak masz ograniczony budżet to już lepiej kup sobie ostrowię czy łowickie, ewentualnie coś takiego
http://allegro.pl/item923352211_elite_whey_protein_isolate_dymatize_ 2_3kg_shaker_o.html

szycha77
24-02-10, 20:12
Jak wyżej, polecam OSRTOWIĘ WPC 80 nie drogie za 900 gr. 33 zeta.