PDA

Zobacz pełną wersję : kontrola moderatorów...



grochos
23-02-10, 22:02
Witam, na wstepie chcialem zaznaczyć ze nie chce sie tutaj z nikim poklucic, a co wazniejsze nikogo urazic... chce tylko delikatnie zwrocic uwage na maly problem jakim sa osobiste klotnie moderatorow z uzytkownikami czesto konczone banami.

Odpowiadam odrazu na pytanie: tak chodzi mi o przyklad kubykorony...

Sprawa wyglada nastepujaco:
-ktos zaczyna krytykowac prace modow czy tez w jakis sposob stwierdzac ze malo/nic nie robia... robi sie z tego dosc nie przyjemna sprawa, ktora konczy sie ostem... urazony kuba oswiadcza ze w dupie ma tego osta, na co slyszy ze moderator/moderatorzy maja go "w chuju". Po wymianie zdan dostaje bana...

czy to jest wporzadku?

Oczywiscie rozumie ze obrazanie innych osob nie jest wporzadku, jednak:

(fallen wybacz...)

Wezmy przyklad takie fallena, ktorego z cala odpowiedzialnoscia moge nazwac Dr. House... ma olbrzymia wiedze, jednak ilu uzytkownikow slyszalo od niego "do roboty korva leniu patentowy...". Moze to i sposob motywacji jednak dosc obrazliwy.

Sam ostatnio nazwalem chlopaka "bez mozgiem" gdyz zamiast zdjecia wstawil swoj brzuch narysowany w paincie (!!!).

Czy nie zostalibysmy/ a przynajmniej ja zbanowany gdy takie slowa padly by do moda?

Pakierek ban (spinka z modami), lovelas ban (spinka z modami), kubakorona ban (spinka z modami) gdybym tylko byl ambitniejszy napewno znalazl bym wiecej takich osob. Sa to wartosciowi dosc niepokorni chlopacy, ktorzy bardzo duzo wnosili do forum.

Nie zrozumcie mnie zle, niechce odwieszenia banow (prawo nie dziala wstecz), jednak chce aby bany za potyczki slowne, albo byly kierowane do wszystkich albo nie byly brane pod uwage wogole (nawet do modow)

Aby zakonczyc optymistycznie, ciesze sie ze w tych naprawde waznych dzialach jak dieta, saa czy zdrowie, pracuja dojzali i odpowiedni co do stanowiska ludzie, ktorzy nie maja problemow z otoczeniem sie respctem... i bez wlazenia w dupe, bo ani nie znam takiego mosci dinozaura, ani go zapewne nigdy nie poznam, wiec nie musze jakos specjalnie zabiegac o jego przyjazn. Ja oceniam prace...

Powtarzam no offens, jedynie wieksza (samo)kontrola...

Zrozumie jezeli dostane osta, jednak prosze o nie zamykanie tematu i o jak najwieksza ilosc komentarzy, moze uda wam sie wyprowadzic mnie z ewentualnego blendu...

Dementor
23-02-10, 22:06
Nie wiem co ty go tak bronisz tego kubakorona - cwaniakuje na forum juz od kilku miesiecy, myśli ze jest jakimś guru przeklina na modów, chyba myślał ze bedziemy sie na to patrzeć w nieskończoność, dziwne ze dopiero teraz mu dałem bana.

Fehu
23-02-10, 22:14
Sprawa wyglada nastepujaco:
-ktos zaczyna krytykowac prace modow czy tez w jakis sposob stwierdzac ze malo/nic nie robia... robi sie z tego dosc nie przyjemna sprawa, ktora konczy sie ostem... urazony kuba oswiadcza ze w dupie ma tego osta, na co slyszy ze moderator/moderatorzy maja go "w chuju". Po wymianie zdan dostaje bana...
-odpowiem, tak to ja użyłem stwierdzenia "mam Cię w chuju" ale miałem ku temu powody. Na SB -była rozmowa na temat moderatorów gdzie padło stwierdzenie że jeden moderator to pajac (nie chodziło o mnie)
kulturalnie odpowiedziałem że za obrażanie moderatorów grozi ostrzeżenie długo nie czekając otrzymałem odpowiedz od kuby że ma ostrzeżenie w chuju i olał mnie i moją funkcje na forum wtedy użyłem stwierdzenia że "mam go w chuju" była to tylko riposta na jego słowa!!! po czym posypały się w moim kierunku obraźliwe "hasła" z resztę dostało się też innemu moderatorowi
-osobiście go olałem i to nie ja dałem mu bana

Być może moje słowa nie były kulturalne ale gość tych kulturalnych nie potrafił zrozumieć, czego nie raz dawał dowody.

Cieszę się że pilnujecie Nas modów - żebyśmy nie łamali pewnych zasad, jednak gdyby owej rozmowy nie było na SB na temat moderatorów kuba byłby nadal na forum. Broń Boże nie mam zamiaru wprowadzać żadnej cenzury ale jesli macie jakieś "ale" do nas proszę to pisać w oficjalnych postach a nie na SB nas "gnoić" Jesteśmy tu na forum wyłacznie z zamiłowania, funkcję moderatorów wykonujemy wyłącznie hobbystycznie wieć przynajmniej za to należy nam się jakiś szacunek...
Odnośnie Fallena -gość używa czasem wulgarnych słów ale nie robi tego po to żeby kogoś obrazić -a jeśli ktoś się czuje obrażony przez fallena proszę takie posty raportować nam.


Pakierek ban (spinka z modami), lovelas ban (spinka z modami)
obaj łamali regulamin forum.
-multikonta
-przeszkadzanie w pracy moderatorom
-obrażanie innych użytkowników

Obaj otrzymali szanse których nie wykorzystali... Więc pożegnaliśmy ich...

Giro
23-02-10, 23:03
Jesli chodzi o pajaca, to przymykam oko i mam to w chuju ! ! ! ! Jesteście Panowie na celowniku.... wiadomo o kogo chodzi ;)

luo
23-02-10, 23:03
obaj łamali regulamin forum.
-multikonta
-przeszkadzanie w pracy moderatorom
-obrażanie innych użytkowników

Obaj otrzymali szanse których nie wykorzystali... Więc pożegnaliśmy ich...

Dokładnie, forum nie jest od tego żeby się wyzywać, a tym bardziej modów. Jak ktoś ma "gorszy dzień" to niech wogóle nie zaczyna rozmowy i nie wyrzuca jakichś pretensji, a potem pisze że niby został skrzywdzony.. wszystko ma swoje granice

slim shady
23-02-10, 23:05
Pakierek,Abram Tycu koks itp - myślałem, że sprawa jasna, obrażanie innych użytkowników i moderatorów, wrzucanie nie swoich zdjęć, multikonto,niecenzuralne słownictwo, kopiowanie artykułów i podpisywanie się pod nimi swoją osobą

Lovelas - utrudnianie pracy (szczególnie mi), obraza innych użytkowników, w tym kilku przez niego zrezygnowało z tego forum, miał kilka szans, obraza jednego z moderatorów

Nie musimy się przed wami tłumaczyć dlaczego te osoby zostały ukarane ale i tak to robimy, żeby nie było niedomówień

Moderatorzy siedzą na tym forum za darmo i poświęcają swój czas i wiedzę, żeby pomagać innym i wspierać działanie forum, dla nas zapłatą jest okazywanie szacunku, kulturalne zachowanie, inteligentna dyskusja. Niestety dużo użytkowników chce udowodnić że jesteśmy "nikim".

Na innych forach za obrazę moderatora jest ban automatyczny, za złe rady ostrzeżenie.

Co do przeklinania, to u siebie w działach staram się cenzurować słowa. Fallen przeklina - jego sprawa, robi to raczej w pozytywnym sensie i mi to nie przeszkadza

Nie mam tutaj z nikim spięć i problemów (i nie zamierzam)

Dobrze, że poruszasz temat i mówisz to wprost bo gorzej jak są głupie podteksty za plecami.

Pozdrawiam.

Fehu
23-02-10, 23:10
jw^

temat raczej wyczerpany, ale fakt faktem że na forach konkurencyjnych panuje "większy" rygor

fallenursus
23-02-10, 23:39
http://cdn.wg.uproxx.com/wp-content/uploads/2009/12/snooki.gif

Sosna91
24-02-10, 00:09
ale macie problemy ;]

mtm
24-02-10, 00:59
Dostał bana czasowego czy papa na zawsze ?

dacio7
24-02-10, 01:23
http://cdn.wg.uproxx.com/wp-content/uploads/2009/12/snooki.gif


pewnie zaliczyła dechy, a koles jakis nacpany pewnie

grochos
24-02-10, 10:01
http://cdn.wg.uproxx.com/wp-content/uploads/2009/12/snooki.gif

i do tego "znowu mnie w cos wrabiaja" wypowiedz z SB- swoim blyskotliwym umyslem domyslam sie ze to do/o mnie... jestes w blendzie jesli tak sadzisz bo poszluzylem sie tylko Twoim przykladem zachowania, a nie Twoja osoba... jesli zle to odebrales to tlumacze ze nic zlego o Tobie nie powiedzialem, zreszta linijke nizej posluzylem sie swoim przykladem, bardzo podobnym... jednak gdyby jeszcze to Cie nie satysfakcjonowalo, to najzwyczajniej w swiecie: PRZEPRASZAM...

Do modow: mam dziwne wrazenie ze mnie nie rozumiecie do konca... szanuje was i taki sam szacunek dostaje od was, doceniam wasza DARMOWA prace (i gdy wchodze w dzial reklamy, kazdy powinien wiedziec o co chodzi) naprawde widze ze jestescie pasjonatami... tylko czasem mam odczucie, ze zamiast byc zwyklymi uzytkownikami i tylko raz na jakis czas stawac sie modami i pozbywac sie "chwastów" pocichu, wy stawiacie sie ponad tym wszystkim przez co wlasnie jestescie narazeni na ataki (nie wiem jak to nazwac) osob "zazdrosnych". Z bana nieraz wychodzi calkiem niezla szopka, a docinki slowne po banie typu (to tylko przyklad a nie cytat) "dobrze wiesniakowi, nie bedzie mi tu brykal" sprawiaja ze mam wrazenie jakby to byla wasza osobista walka, a nie dla dobra forum i pozadku. Jestescie zwani "gangiem olsena" bo w jakis sposob, kazdy kryje kazdego, zamiast uspokoic. Duzo "estetyczniej" wygladalo by gdyby zamiast 3 modow wskakujacych na jednego usera, bylo by tak ze ktos sie kloci, jeden mod ban a dwoch tuszuje temat, aby idiota nie mial naslaowcow...

Moze blendnie wnioskowalem na poczatku ze potrzebna wam jest jakas kontrola (czy to samo- , czy tez odgurnie) ale zrozumcie jak to moze wygladac, z boku... i skad moje obawy??

Slim gdybym mial w dupie to forum, cisnol bym za plecami i tylko wlezie, ale tak nie jest bo ... bo nie jest i tyle:)

Sośnik, a ty tu problemow nie miales?:)

11mtm - slyszalem ze na 10dni, ale nie zmieni to faktu bo on i tak nie wroci - honor i te sprawy "Nie pcham sie tam gdzie mnie nie chca"

A wszystkich pozostalych, ktorzy twierdzili ze "co ty go tak bronisz?" "Nie ma przeklinania i tyle" itd. Zapraszam jeszcze raz do lektury:)

D3
24-02-10, 10:38
Jeden z nas co zamieścił posta w tym temacie podkochuje się w fallenursusie i od razu zaznaczam, że to nie ja :)

Giro
24-02-10, 11:40
Tak, kręcą mnie eksperci internetowi :)

D3
24-02-10, 11:58
SOGacz za szczerość :)

lg team
24-02-10, 12:02
dla nas zapłatą jest okazywanie szacunku

w necie szacunek zdobywa sie wiedza i sposobem bycia a nie tym ze jest sie moderatorem - bo tym moze zostac zarowno ktos jak i nikt (czyli osoba zupelnie nie przygotowana mentalnie ani merytorycznie do pelnienia tej funkci), w zyciu szacunek mozna jeszcze zdobyc lub wymusic sila - ale to juz inna bajka,

obecna ekipa modow jest w miare dobrze dobrana moim zdaniem, nie to co bylo jakis czas temu - dzecinada wstawiana z lapanki,

niewula
24-02-10, 12:13
ja juz sie kiedys wypowiadalem na jego temat, dla mnie to jest typek ktrory probuje zaimponowac komus w necie tym , ze bedzie kozakiem itp., albo to jak powiedzial cos domagiro , ze odezwal sie koles z sztuki walki (na pewno przeksztalcilem ale nie pamietam jak to bylo) .Dla mnie to jest ziomek ktory sie tylko napina z powodu , ze juz trenuje troche bjj , ale chyba nie wie ze WIEKSZOSCI tym nie zaimponuje , ponieważ tez trenuja sztuki walki

PS. lg dobrze napisal nie koniecznie trzeba byc zielonym zeby ludzie do ciebie mieli szacunek za wiedze , mysle ze teraz grupa modow jest ogarnieta , chociaz w niektorych dzialach powinni sie znalezc bardziej doswiadczeni xD

D3
24-02-10, 12:29
ja juz sie kiedys wypowiadalem na jego temat, dla mnie to jest typek ktrory probuje zaimponowac komus w necie tym , ze bedzie kozakiem itp

A przepraszam o kim mowa?

niewula
24-02-10, 12:33
o tym o kim jest mowa "kubakorona"

D3
24-02-10, 12:36
o tym o kim jest mowa "kubakorona"

Dobry chłopak był... i mało pił :)
Obstawiam, że już nie wróci na forum po tym banie.

Giro
24-02-10, 12:52
przeżyjemy :)

hans1237
24-02-10, 13:58
tolerancja na chamowate zagrania jest duża na forum u nas,na innym forum zarobisz osta za błędy ort lub własnie pojechanie moda kończy sie bez dyskusji banem,myśle ze narzekac nie ma co mod tez człowiek i sie wkurwic może,osobiście nie widziałem zeby ktoś nadużywał władzy z modów a chłopaki co juz bana mają pracowali na to długo i ciężko.

D3
24-02-10, 14:08
hans normalnie oświeć mnie proszę na którym to forum ludzie dostają osta za błędy ortograficzne ?!?!

grochos
24-02-10, 14:09
na forum polonistów...

D3
24-02-10, 14:10
na forum polonistów...


No to chyba takie miał na myśli hans i na takie uczęszcza :)

hans1237
24-02-10, 14:18
nie nie,oświecam cie chętnie,na forum akurat o akwarystyce,zakładałem spory baniak i potrzebowałem pomocy,za pierwszego posta na dzień dobry dostałem osta za ort a zła nie była,potem spinka z modem i ban........drugie konto założyłem i 3 upomnienia za ort i ban......mam juz 3 konto ale nie pisze tylko czytam,jak nie wierzysz dam ci linka wypróbuj ich sam.

grochos
24-02-10, 14:23
tylko ze to akurat jest przeginka w druga strone... ludzie kor** sa nienormalni!!

hans1237
24-02-10, 14:29
przeginka dla mnie i dla ciebie ale dla tego moda nie pisanie poprawnie jest obrażaniem odbiorcy?????tak mi wyjasnił swoją decyzje no nie wygrasz niestety

(osobiście jestem zdania ze miał przejebane na j.polskim i teraz sie mści na forach)

Hermann
24-02-10, 15:45
Chłopaki ja troche nie na temat, ale chciałbym sie zapytać dlaczego nie ma podglądu wysłanych prywatnych wiadomości? Czy to sie da naprawić czy ja coś żle robie? Wysyłam PW i nigdzie nie ma jej zapisanej i przez to wysyłam nieraz po kilka do tego samego odbiorcy. Jeżeli ktos coś wie na ten temat to prosze o odpowiedż>

wujek.maciek
24-02-10, 15:51
daj hans tego linka, bo az jestem ciekaw ;>

pozdro

marcinczwa
24-02-10, 15:57
Chłopaki ja troche nie na temat, ale chciałbym sie zapytać dlaczego nie ma podglądu wysłanych prywatnych wiadomości? Czy to sie da naprawić czy ja coś żle robie? Wysyłam PW i nigdzie nie ma jej zapisanej i przez to wysyłam nieraz po kilka do tego samego odbiorcy. Jeżeli ktos coś wie na ten temat to prosze o odpowiedż>


http://www.e-kulturystyka.info/private.php?folderid=0

Hermann
24-02-10, 16:19
Marcin mnie chodzi o to że nie ma podglądu wysłanych wiadomości. Wysłałem do Ciebie 2 wiadomości prywatne i nie wiem czy je dostałes bo nie mam ich nigdzie zapisanych. Dlatego tu pisze bo nie jestem pewien czy je dostałeś. Ostatnie wiadomości wysłane są zapisane z 3 lutego a więc przed zmiana strony.

marcinczwa
24-02-10, 16:23
mam jedna wiadomość od Ciebie, ktorą dostałem o 14:53

Hermann
24-02-10, 16:25
A sprawdż teraz czy masz zapisana ta którą do mnie wysłałes. Bo ja nie mam zapisanej zadnej wysłanej od 3 lutego.

marcinczwa
24-02-10, 16:33
nie mam zapisanej, spróbuje to naprawić

Hermann
24-02-10, 16:34
Dzięki .

fallenursus
24-02-10, 16:34
me2 nie dziala ostatnie zapisane 3 tygodnie temu
i album mi zerzarlo. nie ma zdjec.

Giro
24-02-10, 16:37
zapisuj sobie na kartce

fallenursus
24-02-10, 16:39
21szy wiek proe Pana. Ochrona srodowiska bardzo modna na naszym kontynencie.

Giro
24-02-10, 16:45
pisz ołówkiem

grochos
24-02-10, 17:00
ale poplyneliscie;) Jak spam to spam... (przynajmniej w swoim temacie:) )

Opcja ogladania za co daostalo sie soga, zostala zlikwidowana??

marcinczwa
24-02-10, 17:20
ale poplyneliscie;) Jak spam to spam... (przynajmniej w swoim temacie:) )

Opcja ogladania za co daostalo sie soga, zostala zlikwidowana??

Chwilowo brak tej opcji, powinna wrócić za jakiś czas

D3
24-02-10, 17:57
pisz ołówkiem

OT: Giro, stary o co Ci - że tak powiem - chodzi? Jak się nie czepiasz mnie, to się czepiasz fallena... kobieta Ci ostatnio nie dała czy co? :)

marcinczwa
24-02-10, 18:02
panowie spokój.

Wiem o co chodzi już z nie zapisywaniem wysłanych wiadomości, teraz wystarczy to naprawić:)

Giro
24-02-10, 19:28
OT: Giro, stary o co Ci - że tak powiem - chodzi? Jak się nie czepiasz mnie, to się czepiasz fallena... kobieta Ci ostatnio nie dała czy co? :)

absolutnie o nic mi nie chodzi ;) dla Twojej wiadomości - dała (chuyek bansuje ;))

Sosna91
24-02-10, 20:28
Sośnik, a ty tu problemow nie miales?:)


nie :) a jeśli to raczej nie brałem ich sobie do serca ;] to tylko forum miej to gdzies co tu sie dzieje.

hans1237
25-02-10, 00:25
forum pawiookie.pl

Micek185
26-02-10, 17:24
"Pakierek ban (spinka z modami), lovelas ban (spinka z modami), kubakorona ban (spinka z modami) gdybym tylko byl ambitniejszy napewno znalazl bym wiecej takich osob. Sa to wartosciowi dosc niepokorni chlopacy, ktorzy bardzo duzo wnosili do forum."

Pakierek nie wiedzaił nic ze mna tez sie kłócił i wysyłał na pw wiadomości jak jak jeszcze nie byłem modem
lovelas kłócił sie z każdym nie tylko z modami i jedyna jego funkcja to ocenianie zdjęć i pojazdy
kubakorona ode mnie tez miał osta słownego za kłótnie i szerzenie herezji w dziale trening,nie raz czyściłem po nim tematy.

Bany jak najbardziej zasłużone.
Na forum powinny znajdowac się osoby które albo potrzebują rzetelnej pomocy albo ci którzy jej udzielają.
pozdro

D3
26-02-10, 18:58
Na forum powinny znajdowac się osoby które albo potrzebują rzetelnej pomocy albo ci którzy jej udzielają.
pozdro

PEŁNA ZGODA. Tym samym osoby zakładające temat jak http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?26058-Dieta-szybkie-spalanie-KG-errf&p=322966#post322966 powinny dostać automatycznie bana za debilizm, brak pokory, nieumiejętności czytania ze zrozumieniem, brak elementarnej wiedzy. Już kiedyś się wypowiadałem w tej kwestii. Jest tyle parę % osób, które naprawdę wiedzą co chcą, potrafią słuchać innych i najważniejsze czytać ze zrozumieniem i o te parę % powinno się dbać i im pomagać, reszta to stado bezwartościowych baranów, które nadaje się tylko do wyrżnięcia i nic poza tym.

F**k, zabrzmiałem jak jakiś fuhrer :)

grochos
26-02-10, 23:10
popieram... :) gdy odpisalem kolesiowi ze ma sie zabrac za trening i diete i WOGOLE nie myslec o SAA to odpisal mi ze, nie znam ortografi bo pisze bez polskich liter i ze jak mu niechce pomoc to nie mam wogole wchodzic... jakas paranoja ;(

hans1237
28-02-10, 14:06
bo niektórzy oczekują tylko poparcia w działaniu a dobre rady mają w dupie

Jolly
04-03-10, 15:47
Pakierek ban (spinka z modami), lovelas ban (spinka z modami), kubakorona ban (spinka z modami) gdybym tylko byl ambitniejszy napewno znalazl bym wiecej takich osob. Sa to wartosciowi dosc niepokorni chlopacy, ktorzy bardzo duzo wnosili do forum.
Może nie komentuj banów Pakierka i lovelasa, może abram też dostał bana za spinke z modami, hmm?

grochos
04-03-10, 17:31
bylo takze: "jesli jestem w bledzie to mnie z niego wyprowadźcie..."!! wstrzeliłes sie w temat idealnie - po tygodniu.

Jolly
04-03-10, 17:45
Dla twojego uświadomienia: długo mnie na forum nie było, ponieważ mam słabego neta, wczoraj zobaczyłem że jest nowy skrypt i dużo szybciej chodzi to postanowiłem wrócić, dlatego dopiero po tygodniu się wstrzeliłem, z reszta jak chcesz bana to wystarczy powiedzieć, dużo prościej :)

Tylko fanatyk pokona firmę!

grochos
04-03-10, 17:59
moj bosz, grozisz mi banem? :) hahahaha dlugo sie tak nie nasmialem... strzelaj, przeciez na uzytkowniku mniej wam nie przyjdzie, a tym bardziej ze ciezko rozmawia sie z osobami, ktore potrafia wylapac tylko czesc kontekstu:) dobrze ze reszta modow ma wiecej w glowie... ale moze to wina twojego wolnego neta ...

Jolly
04-03-10, 18:03
Porównujesz mnie do moda?, przecież nim nie jestem, dobrze że reszta użytkowników zauważyła że mam niebieski kolor nicka, może to wina tego szybkiego neta?

grochos
04-03-10, 18:11
ale nim chyba byles, nie? stad takie wladcze zapedy :whistle:

Jolly
04-03-10, 18:15
Po prostu po co zakładasz takie tematy?, żeby się żalić?, przypominasz mi lovelasa...

grochos
04-03-10, 18:24
przypominasz mi lovelasa...

to prawie jak zaszczyt, ale co najwyzej on moze przypominac mnie - sory stary znam swoja wartosc ...

Pierwsz sprawa: nie jestes nawet modem, a straszysz mnie banem? kolegom sie poskarzysz? prosze Cie zjedz z tonu bo sie osmieszasz...
Po drugie: niechce sie klocic (tak jak napisalem to w pierwszym poscie), ale nie dam sobie wejsc na glowe... przeczytaj jeszcze raz CALY TEKST DOKLADNIE i moze wywnioskujesz cos wiecej niz zalenie sie i zdanie ktore zacytowales... nie bede Ci tego ulatwial i mowilo o co kaman...

Jolly
04-03-10, 20:48
Jak bym był modem to bym już ci wstawił bana xD, ale nie jestem i sprawy forum mnie nie dotyczą, denerwują mnie po prostu te sterty tematów bo kogoś tam admin zbanował. Forum admina to może robić z nim co chce, proste nie?, wspomniałem coś o banie, a ty latasz już i płaczesz jak dziecko, uderz w stół, nożyce się odezwą, coś w tym jest.

grochos
04-03-10, 21:02
Jak bym był modem to bym już ci wstawił bana

smieszysz mnie...

i jestes zbyt leniwy aby przeczytac posty, pojde Ci na reke i podpowiem ze post nie byl o banach tylko o takich leszczach jak ty... czyli nie podchodzeniu do problemu merytorycznie, tylko to ze ktos "mi nie podpasowal"...

nie wiem kto zachowuje sie jak dziecko - przypomne ze to ty wspominasz w kazdym poscie, ZEBYS MNIE ZBANOWAL ... straszne...

nie sprawia mi radosci niszczenie Cie wiec ucinam temat .. . chyba ze przeczytasz temat i odpowiesz merytorycznie...

klik klik boom boom ... nie zyjesz x)

Jolly
05-03-10, 10:23
nie sprawia mi radosci niszczenie Cie wiec ucinam temat .. . chyba ze przeczytasz temat i odpowiesz merytorycznie...
widzisz, kiedyś kupiłem skrzynke browarów, otworzyłem jeden, zepsuty, drugi, zepsuty, trzeci, czwarty też, nawet piąty, w końcu wziąłem do ręki szóstego, z góry założyłem że jest zepsuty i od razu wywaliłem, może był dobry, ale jednak większe prawdopodobieństwo że zepsuty i nie chciałem sobie niszczyć smaku, pzdr

D3
05-03-10, 10:42
Jaki wniosek z tego? Kupujcie markowe browary :))))

Jolly
05-03-10, 13:20
Wniosek taki: nie zakładajcie takich bezsensownych tematów :))

najt
05-03-10, 13:27
Wiesz przecież dobrze , że jest o wiele więcej bez sensownych tematów - ten temat zostal poprostu poruszony w związku z "zataraciami" user vs mod - więc temat jest jak najlepszy zeby wyjasnic sobie wszelkie sprawy panujące na forum żeby nie było burdelu - przyjmijmy ze grochos przyjął satysfakcjonującą dla niego odpowiedź , więc temat można zamknąć

dacio7
05-03-10, 14:29
widzisz, kiedyś kupiłem skrzynke browarów, otworzyłem jeden, zepsuty, drugi, zepsuty, trzeci, czwarty też, nawet piąty, w końcu wziąłem do ręki szóstego, z góry założyłem że jest zepsuty i od razu wywaliłem, może był dobry, ale jednak większe prawdopodobieństwo że zepsuty i nie chciałem sobie niszczyć smaku, pzdr

to co ty za browary pijesz he he , ale mi porównanie!

D3
05-03-10, 14:32
Też uważam, że porównanie do pupy. Ale teraz wiemy przynajmniej "jakie" piwka pije Jolly :)

najt
05-03-10, 14:44
a to nie był przypadkiem czysty sarkazm ?

Jolly
05-03-10, 17:10
Nie da się ukryć...

D3
05-03-10, 17:54
Jak bym był modem to bym już ci wstawił bana xD, ale nie jestem i sprawy forum mnie nie dotyczą

To jesteś modem w końcu czy nie jesteś?

najt
05-03-10, 18:07
To jesteś modem w końcu czy nie jesteś?

Dla mnie naprawe troche płytki tok myslenia - jestem modem = ban nie jestem (zwykły user) sprawy forum mnie nie dotyczą


Dobrze , że jakaś ilośc zwykłych ogarniętych userów tak nie mysli , bo jak kazdy by miał w dupie to forum to wiadomo co by z niego wyszło


o/

Jolly
05-03-10, 20:28
To jesteś modem w końcu czy nie jesteś?
Jak pisałem posta to jeszcze nie byłem :]

grochos
05-03-10, 22:50
Jak bym był modem to bym już ci wstawił bana .

tak wiec?

dobra chlopaki, to nie mial byc temat do sprzeczek, tylko do wyjasnienia sobie paru kwesti... dzieki Angelinie Joly, utwierdzilem sie tylko w przekonaniu, ze chociazbys mial racje to i tak z modem nie wygrasz, bo???? BO JEST MODEM... sory ze moze to uogulnilem, zdazaja sie nie tylko normalni ale tez wpozadku, jak tm7, slim itd...

Ty Jolly zamiast za browar to wez sie za trening...

Temat do zamkniecia, ja do zbanowania...

Dementor
05-03-10, 23:07
tak wiec?

dobra chlopaki, to nie mial byc temat do sprzeczek, tylko do wyjasnienia sobie paru kwesti... dzieki Angelinie Joly, utwierdzilem sie tylko w przekonaniu, ze chociazbys mial racje to i tak z modem nie wygrasz, bo???? BO JEST MODEM... sory ze moze to uogulnilem, zdazaja sie nie tylko normalni ale tez wpozadku, jak tm7, slim itd...

Ty Jolly zamiast za browar to wez sie za trening...

Temat do zamkniecia, ja do zbanowania...
Wzruszyła mnie twoja historia, naprawde.

grochos
05-03-10, 23:15
uparliscie sie i chcecie koniecznie udowodnic ze mialem racje?

powiedz co wnosi Twoja wypowiedz... a moze probujesz mnie sprowokowac i miec radoche po nacisnieu "BAN" ?

hehe shoot baby:whistle:

Giro
05-03-10, 23:45
Nie spinajcie się tak, ale smaczne Tyskie :)

dacio7
06-03-10, 01:18
just kindergarden