PDA

Zobacz pełną wersję : brak siły a test



Kruk88
22-02-10, 22:26
Witam wszystkich potrzebuje pomocy a mianowicie staram się do straży za 2 tygodnie mam test sprawnościowy. 2 miesiące temu miałem wypadek nadziałem się bicem na ostry pręt nie poszłem do lekarza nie będę pisał dlaczego bo to długa historia wszystko się zagoiło i jest średnio ok. tyle ze ta uszkodzona reka jest duzo słabsza. W tescie mam biegi na 50 i 1000m oraz podciaganie na drążku. Z biegami radzę sobie dobrze ale nie mogę się podciągac..........reka mi szybko mdleje po kilku powturzeniach nie mam w niej tyle siły..............potrzebuje czegos co da mi kopa i nie zostanie wykryte 2 dni puzniej na badaniach chyba ze ktos ma inny pomysł.............oczekuje odpowiedzi od osób które znają się na rzeczy i chcą pomoc............pozdro

fallenursus
22-02-10, 22:38
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?41-Okresy-p%F3%B3trwania-oraz-czas-wykrywalno%B6ci...

vold
23-02-10, 13:50
Nic nie zrobisz za mało czasu , jedynie pomału trenować, mógł byś zapodać przed testami efedryne z kofeiną aby mieć kopa, pomogło by w kondycji ale jeśli chodzi o podciąganie to za wiele nie pomoże.

lg team
23-02-10, 17:19
zalamie ci kolego,
na 99,9% i tak sie nie dostaniesz,
najpierw przechodza ludzie komendanta, strazakow,
pozniej dopiero ci bez plecow ale w olimpijskiej formie,
wiec jesli nie ma ani plecow ani tym bardziej formy nie nastawiaj sie,

Kruk88
23-02-10, 18:41
Spokojnie koledzy znam realia...............jestem jak to ujałes "człowiekiem strazaka";) wiec jakies plecy są ale tak czy siak muszę się podciągnąc minimum 17 razy idealnym stylem a przez ten jeb....y wypadek mam formę na minusie 2 miechy nic nie robiłem i tu jest pies pogrzebany

Kruk88
23-02-10, 18:44
nie ma jak to szczerosc do bólu..........he no ale moze skorzestam z rady Voldemorta

lg team
23-02-10, 19:04
znasz realia, to dobrze,
wiec popracuj troche aby minimum osiagnac no a reszta zajma sie koneksje,
proste,

vold
23-02-10, 19:44
haha, to go pocieszyliście, oby nie przybrał sobie tego do serca bo z takim podejściem napewno nie ma szans,

to jest kvrwa właśnie Polska wszystko za kase lub po znajomości!

Kruk88
23-02-10, 19:52
Dobra dzieki za rady koledzy..............zobaczymy co uda mi się zdziałac........pozdro

lg team
24-02-10, 09:06
odezwij sie po jak ci poszlo,