PDA

Zobacz pełną wersję : stanazol :)



pasiaczek1906
21-02-10, 11:39
wiek 24 wzrost 174 waga 79 staz 1,5 roku.pytannie planuje zakup winka w tabsach .moim pytaniem jest.- w jakich porcjach go dawkowac ,jak dlugo, .Celem jest sila , masy i ubicie miecha (brzuszek kapke za duzy) co o trym myslicie?
a nawiasem mowiac to pierwsze saa,co do cykili naq suplach to mono stacki....bylo tego troche

D3
21-02-10, 11:49
Chcesz lecieć winkiem solo?

pasiaczek1906
21-02-10, 11:52
tak solo, bialko +witaminy +bcaa

DIABEŁ
21-02-10, 11:59
Jak dlamnie cykl z winka solo to głupota. Według mnie do każdego cykla dobrze jest zrobic podkład z testo. Z drugiej zaś strony to Twój pierwszy cykl. Ale jak juz sie uparłeś na cykl z wina solo to dawka 30mg dziennie minimum (według mnie) i cykl nie dłużej niz 6 tygodni. Dodam jeszcze że wbrew opini sezonowców winstrol nie spala tkanki tłuszczowej w zaden sposób. Do winka dobrze zastosować jakąś osłonke na wątrobe.

ht
21-02-10, 14:10
jesli pierwszy cyk to daj mete. odpowiednia dieta troche aero i cel bedzie osiagniety. wino tez mozna ale lepiej tu sie sprawdzi metax.

pasiaczek1906
21-02-10, 15:03
a czy przy winku konieczne jest odblokowanie?

vold
21-02-10, 15:57
Na siłe jest oxandrolon na pierwszy raz był by idalny ale niestety jest bardzo drogi, mozna by podać wino + oxan, ale to wszystko zalezy ile chcesz na to przeznaczyć,

mozesz dać samo winko , na pierwszy raz nawet 20mg powinno styknać ale to mało, mozna by tez dodac propa jak napisał Diabeł.

vold
21-02-10, 15:57
a czy przy winku konieczne jest odblokowanie?

możesz dać kolka tab cloma ale nie koniecznie.

lg team
22-02-10, 12:23
mozna leciec wins solo tak samo jak sie leci mete solo,
w necie wykreowal sie przesad ze wins solo to lipa - no wiec dlaczego meta solo to takie dobre rozwiazanie? :)

jednak dla lepszego efektu porponowalbym wins + propa a dalej po cyklu atakowac clenem,

vold
22-02-10, 13:39
Ja nawet nie wiem gdzie na necie jest powiedziane że wino solo to lipa, wszystko zależy od potrzeb i w niektórych przypadkach testo dziłało by na niekorzyść, sam robiłem cykl wino + efa potem clen.

lg team
22-02-10, 13:52
no jak gdzie - nawet w tym temacie,
jak i w kazdym ktory dotyczy wina solo,
ze lipa brac solo...

vold
22-02-10, 14:22
No może lipa , jak by komus zależało na zdobyciu wiekszej masy to pewnie samo winko to lipa ale w innych potrzebach sprawdza się bez testo.

mifal
22-02-10, 14:30
ja jade winko solo..30mg dziennie..na wielkie efekty nie licz..ale jesli chcesz utwardzic miesien i poprawic jego definicje bedziesz zadowolony..napewno nie stracisz tluszczu..ja po zakonczeniu winka daje clen..pamietaj o diecie i dobrym treningu i bedzie ok..