PDA

Zobacz pełną wersję : Trening dla początkującego kolegi



anom
20-02-10, 11:12
Witam prosiłbym o plan treningu i dietę dla mojego kolegi. Wszystko opisze poniżej


-Płeć Mężczyzna

-Wiek 17 lat

-Waga 56kg

-Wzrost 173cm

-Co chcesz osiągnąć Lekkie/mocne rozwinięcie mięśni brzucha, tricepsu , bicepsu

-Staż Brak, na klate podnosi max 45kg, serie robi 25kg po 8;10;6(czyli wynik chyba żałosny)

-Inna Aktywność/Sporty jak się ociepli będzie jeździł na bmx

-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc) warunki domowe(ławeczka i obciążenie ok 20kg sztanga ok 10kg)

-Aktualna/planowana dieta. chciałbym abyście podali proponowaną oczywiście na mase:happy:

-Przeciwskazania Medyczne PALI ok 8miesięcy:errf:

-Suplemacja.


Mam nadzieje że pomożecie i dzięki za każdą pomoc.:happy:

Karagel
20-02-10, 22:17
Jezeli sama ławaeczka tylko to lipa niech do kupi sprzetu albo zapisze sie na silke :] bo z takm sprzetem jak napisales daleko nie zajedzie a co do diety masz link znajdziesz cos napewno dla niego i dla Siebie http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?67-Kilka-przyk%B3adowych-diet-na-mase

martin22
20-02-10, 23:19
polecam od tego zaczac jezeli ma 0 staz http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?25578-Trening-obwodowy-dla-osob-z-0-staem-%28ACT%29-video-opis-wicze

anom
21-02-10, 16:35
Dzięki za pomoc. Obydwoje postanowiliśmy robić to co podał martin22(masz soga). Tak przy okazji jeżeli będę robił aeroby i ten trening bez diety(z pewnych powodów nie mogę sobie pozwolić) to strącę coś tłuszczu?

martin22
21-02-10, 17:54
napewno cosc stracisz skoro nie mozesz stosowac diety na 100% to chociaz poczytaj tematy w podwieszonych czego unikac ile razy dziennie jesc itp..

mtm
21-02-10, 18:30
Dzięki za pomoc. Obydwoje postanowiliśmy robić to co podał martin22(masz soga). Tak przy okazji jeżeli będę robił aeroby i ten trening bez diety(z pewnych powodów nie mogę sobie pozwolić) to strącę coś tłuszczu?

piepszenie o szopenie :)
Jak zaczynałem to też sądziłem że nie moge diety stotować ,codziennie jeżdżę do szkoły jakieś 14 km . W domu jakieś "gorsze" rzeczy na obiad albo ich brak bo Mama pracuje i wraca do domu po porze obiadowej .
poprostu weź diete z podwieszonych jedz ja i nie pyerdol !
jeśli chcesz coś osiągnąć ! albo jak masz to robić to nie rób wogule .
to jest jak jazda na sankach ,
w zime o wiele łatwiej ,
W lato nie da rady :(
(z powietrza mięśnia nie zrobisz , muszą mieć paliwo )
Pomyśl o tym i nie wkurwiaj ludzi , ładuj jedzenie w pojemniki na żywność do szkoły .
pozdo i powodzenia .

Karagel
21-02-10, 19:11
mtm ma racje ja sam jak zaczynałem cwiczyc myslalem ze bez diety cos sie ruszy moze i cos poszlo ale strasznie po woli od niedawna stosuje diete chodze non stop na jedzony wciskam to na sile i idzie o wiele lepiej czesciej zmieniam ciezary na wieksze :] Jezeli bedziesz jechal bez diety to daleko nie zajedziesz