PDA

Zobacz pełną wersję : Real Madryt



tm7
19-02-10, 13:50
Dyskusja na temat Realu Madryt.
Zapraszam.


Proszę o kulturalne wypowiedzi. Posty zawierające wulgaryzmy, lub obrażające innych uzytkowników, będą edytowane, bądź usuwane!!

grochos
19-02-10, 15:30
Bardzo dobry pomysł.. osobiscie zapraszam wszystkich do kulturalnej dyskusji i prawdopodobnie najwiekszym dżihadzie na swiecie Real vs Barca:)

Zaznaczam ze rozmawiam tylko z osobami potrafiacymi uargumentowac swoje zdanie i posiadajacymi umiejetnosc wyslowienia sie:)

tm7
19-02-10, 15:42
Marca pisze że Real będzie chciał zatrudnić Mourinho po zakończeniu sezonu. Po każdej porażce takie plotki będą się rozchodzić. Chociaż z drugiej strony jak Pellegrini nie zdobędzie mistrzostwa Hiszpanii albo LM to moim zdaniem zostanie zwolniony.

grochos
19-02-10, 16:04
czytalem... tylko na moje ponownie zabieg marketingowy, niechce oczywiscie ujmowac Mourinho ale czy oni by nie mogli zatrudnic jakiegos dobrego mlodego trenera i dac mu sezon lub dwa na probe aby poprowadzil real, tylko kolejnego showmana sprowadzac? Odnosze wrazenie ze nawet gdyby byl ktos dobry i mlody to oni woleli by zatrudnic kogos slabego i znanego... zupelnie inaczej niz barca... PEPE mial zostac trenerem tylko i wylacznie na chwilke, spekulowalo sie duzo jaki MEGA trener mogl by przyjsc do barcy, a pepe zagral jeden mecz, drugi trzeci, zaczol wygrywac i zostal... taki cos sie ceni:) Mourinho pewnie dostanie zlotego maybaha itd. zagra sezon nic lub prawie nic nie zdobedzie, odejdzie obrazony a real ponownie cala wine zrzuci na trenera i stwierdzi ze jak przyjdzie ten to nabank juz cos zdobeda:) i tak wkolo:)

tm7
19-02-10, 16:07
no zobaczymy co to będzie, ja chciałbym zobaczyć tam Mourinho, na co go stać tak naprawdę, bo Inter w lidze włoskiej nie ma teraz aż tak dużej konkurencji a w LM od dawna się nie liczą, ciekawe jak z Chelsea teraz mu pójdzie

slim shady
19-02-10, 16:49
Lubiłem Real za czasów Anelki i ogólnie te starsze lata
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2d/Real_Madrid_20may98_lineup.png/200px-Real_Madrid_20may98_lineup.png

marcinfaq
19-02-10, 18:01
a piętka Redondo i zagranie do Raula w meczu z ManU, miodzio;)
Tutaj fajna kompilacja o Raulu http://www.youtube.com/watch?v=l--ONAywWeE i jego bramka na 3:0 z Valencia ( od ok. 2:47 ) no i ten komentarz do bramki, coś pięknego. i kompilacja nt. całej drużyny http://www.youtube.com/watch?v=ZpEkBd4p9YY najlepsza akcja jaką widziałem od 2:19. Jeszcze gole Raula przeciwko barcelonie http://www.youtube.com/watch?v=m_Ss6FC5Wlc

marcinfaq
19-02-10, 20:59
Sukcesów nie będę pisał, bo jest ich od groma, zainteresowanych odsyłam do Wikipedii.

klocur
22-02-10, 11:02
mnie natomiast irytuje polityka realu - transferowa i klubowa. duzo by mozna pisac o kupowaniu wszystkich ktorych sie da za zbyt duze pieniadze, zadluzanie klubu, sadzanie tych zawodnikow na lawce (przez co sie marnuja) a trenera zwalnia sie po 2-3 porazkach... tam nie moga zrozumiec ze sukcesu nie da sie kupic, a nawet jesli to trzeba troche poczekac az druzyna stworzy kolektyw i zacznie osiagac sukcesy.

zapytajnik
22-02-10, 12:26
osobiscie jestem za Barcelona...W Realu odpycha mnie troche to ze kupuja kazdego kto jest na topie i w efekcie maja kilknastu mega gwiazdorow ktorzy w efekcie siedza na lawie( nie wszyscy rzecz jasna). Mysle ze mlodzi zawodnicy jak np Benzema nie powinni przechodzic do Realu ponieważ jakby to powiedziec moga zniszczyc sobie kariere...Karim byl swietny w lidze francuskiej, zdoywal mnostwo bramek i byl ulubiencem kibicow. W Realu, gdy przeszedl zaczal grac w pierwszym skladzie natomiast gdy nie wyjdzie mu kilka meczy to zaczenie siadac na lawce rezerwowych i pewnie niedlugo opusci Real... A jezeli chodzi o Barce to gra tam wielu wychowankow, zawodnicy ktorych wychaczyli skaucimalo znani ale majacy wielki talent i mozliwosc rozwoju.
Przychylam sie tez do zdania poprzednika ze w kilka tygodni czy miesiecy nie mozna stworzyc druzyny ktora bedzie wygrywala z kazdym, na to potrzebny jest czas....
Barca rulez:)

marcinfaq
22-02-10, 13:14
popatrz na tabelę, Real ma tyle samo zwycięstw co Barcelona. o Kace niedawno słyszałem to samo co o Karimie, a jak widać 2 bramki w meczu z Villarrealem. a to, że piłkarze siadają na ławce to przez to, że Pellegrini stosuje rotacje. co do klocura, to o jakim zadłużaniu ty mówisz? Real ma mniejsze długi niż Barcelona po mimo ich letnich zakupów, więc zanim coś napiszesz to zorientuj się najpierw czy to prawda i swojej wiedzy nie opieraj tylko na tym co piszą na wp w komentarzach...

grochos
22-02-10, 23:03
czemu patrzysz tylko na zwyciestwa realu, a nie np na grand derby, ilosc punktow w lidze, czy wynik w LM <--- to sa rzeczy ktore sa wazne, a nie tyle samo zwyciestw:D druga sprawa, jesli jestes ksiegowym realu, to ok mozesz sie wypowiadac na temat zadluzen jednej czy drugiej strony, jednak sadze ze mozesz miec jedynie wiedze z takich portalow jak www.realmadryt.pl, wiec wybacz ale nie bral bym tego za wiarygodne zrodlo:)

marcinfaq
23-02-10, 10:09
a czy to coś zmienia? nawet te głupie portale muszą mieć jakąś wiedzę na ten temat, więc i tam jest jakieś ziarenko prawdy. w LL mają tyle samo zwycięstw co Barcelona i tylko 2 pkt straty, więc o czym tu mowa... a w LM to jeszcze nic straconego, rewanż grają u siebie, a chyba sam widziałeś, słyszałeś co się działo w meczu z Villarrealem, który także był rozgrywany na Bernabeu;)

grochos
23-02-10, 12:26
taaa pudelek tez ma "jakąś" wiedze ... :) dla mnie temat o budzecie jednych i drugich zakonczony, gdyz nie wydaje mi sie aby druzyny mialy obowiazek skladania OFICJALNEGO zeznania podatowego przed kibicami czy portalami, a jezeli nie maja obowiazku, to kto by sie chwalil swoim zadluzeniem?:P z drugiej strony bardziej sie chelpisz miejszym zadluzeniem Realu, niz strata dwoch punktow w lidze... dziwne, bo wlasnie te dwa punkty swiadcza o tym ze Barca jest pierwsza a Real drugi...

PS mecz widzialem i fakt byl kociol czarownic:) tym bardziej ze Villarreal wcale nie jest duzo gorszy od OL... wiadomo ze sercem bede za OL ale gdybym mial stawiac kase postawil bym na Real :(

marcinfaq
23-02-10, 19:17
jeśli porównujesz drużyny co do ich klasy i miejsca w lidze to równie dobrze można porównać Villarreal z Atletico, Barcelona przegrała z Atletico 2:1 pomimo tego, że są dalej w lidze niż Villarreal i takie porównania nie prowadzą do niczego. a co do chełpienia się, to chyba logicznym jest to, że będę wypisywał rzeczy w których Real jest lepszy niż te, w których jest gorszy...

grochos
23-02-10, 21:45
oczywiscie ze wypisuj i nikt Ci nie bedzie miec tego za zle, w mysl zasady "kazdy zyd swoj towar chwali" - tylko teraz pytanie: prowadzimy konwersacje na poziomie i potrafimy (mimo calego uwielbienia dla swojego klubu) spojzec obiektywnie i porozmawiac zarowno o plusach jak i minusach, czy najzwyczajnie w swiecie sie przekrzykujemy... "barca wiecej razy wygrala grand derby" "ale rela wygral wiecej razy grand derby w lidze" - "real ma mniejsza dlugi" "ale barca nigdy nie miala sponsora na koszulce, a napewno nie producenta kibli i zlewow" :) no offens zwykle przyklay:) rozumiesz?

marcinfaq
23-02-10, 22:36
......

grochos
23-02-10, 22:37
......


dziwne stwierdzenie chodz dosc ciekawe ;)

no niestety panie piekny, mam dobre wiadomosci ... barca w lep 0:1 chlip chlip :(

marcinfaq
23-02-10, 22:52
wiem, ale mnie to ani ziębi, ani parzy.

zapytajnik
24-02-10, 15:09
do marcinfaq
Benzema to byl tylko przyklad, nie wiem czy z nim tak bedzie...chodzi mi poprostu o mlodych pilkarzy ktrozy ida do Reauli, graja super i wystepuja w pierwszej 11 a pozniej przyjdzie slabszy okres i Real kupuje juz nowa gwiazde...cos w tym stylu bylo z Sneiderem... a jesli chodzi o Kake to jestem pewny ze to jeden z tych pilkarzy ktory bedzie gral w wyjsciowym skladzie dluuuugo...powtarzam, chodzilo mi glownie o mlodych pilkarzy ktorzy wielka gre maja jeszcze przed soba...

marcinfaq
24-02-10, 17:16
ale zrozum, że jeśli piłkarz jest dobry to gra, a jeśli przychodzi jego słabszy okres i jest ktoś lepszy na jego miejsce to logicznym jest, że trener wystawi tego, który jest w lepszej dyspozycji, a ten chwilowo gorszy musi robić na treningach wszystko, aby trener wiedział, że może na niego liczyć i wystawić w pierwszej jedenastce i tak jest w każdym klubie.

tm7
25-02-10, 10:27
to prawda

tylko że zdarzały się też inne przypadki jak np Owen, został kupiony i nie był wystawiany w 1 składzie z tego powodu że tam musiały grać wielkie gwiazdy, a mimo tego że wchodził z ławki miał najwięcej strzelonych bramek z nich wszystkich... :)

marcinfaq
25-02-10, 12:34
no to jest jeden taki przypadek, ale dla nie których to już na zawsze Real będzie drużyną która marnuje talenty...

luo
25-02-10, 14:03
no to jest jeden taki przypadek, ale dla nie których to już na zawsze Real będzie drużyną która marnuje talenty...

Dokładnie..

zapytajnik
25-02-10, 17:03
bo tak jest... trener jak widzi ze zawodnik ma slabsze okresy powinien go wspierac i motywowac a nie ze jak raz nie wyjdzie mu mecz to zaraz siada na lawe...kazdy zawodnik jest tylko czlowiekiem i ma prawo miec slabsze okresy a zadaniem trenera jest budowanie druzyny i kolektywu a nie poazywanie mlodym zawodnikom ze jak pare razy zle zagraja to beda siedzieli na lawie a wielki Real kupi npwa gwizade za 60 ml funtow na jego miejsce...

marcinfaq
25-02-10, 20:06
gorzej ci? w którym klubie trener tak wspiera piłkarzy? to piłkarz pokazuje na co go stać na treningu i jeśli jest w lepszej formie to wchodzi na boisko, a jak nie to siedzi na ławie. co ty myślisz, że trener bierze go na kolana i mówi mu że i tak jest dobry itp. ...

tm7
26-02-10, 00:53
hehe jedynie to Pepe przyfarcił bo wydali na niego dużo kasy a grał na początku beznadziejnie, no ale że nie mieli lepszych obrońców to musieli go wystawiać i teraz dzięki temu gra trochę lepiej :)

marcinfaq
26-02-10, 08:23
PPPProsze cie....

zapytajnik
26-02-10, 11:29
W sumie z tym trenerem to moze przesadzilem...ale jesli chodzi o wladze klubu to tak jest ze ktos zagra slabiej to to juz szykaja kolejne wielomilinonwe zakupy bo ktos tam zagra gorzej. Wodarze klubu musza dac czas na zgranie zespolowi jak i poszczegolnym zawodnikom;p Powiem tak, przestalem lubic real bo chca robic wszystko za wszelka cene, niewazne ile pieniedzy sie wyda ale ma byc super ekipa... w innych klubach dziala to troszke inaczej...

marcinfaq
26-02-10, 12:00
jeśli ich stać na to, to o co masz pretensje...

zapytajnik
26-02-10, 16:29
tam rzada pieniadze;p mysla ze wszystko mozna kupic;p

marcinfaq
26-02-10, 18:27
bo piłkarzy można kupić i nie pisać, że piłkarze w Realu lecą na kasę bo najlepszym przykładem że tak nie jest, jest Kaka, za którego MC oferował o wiele więcej niż Real, a mimo to Kaka wybrał Real:)

zapytajnik
26-02-10, 19:10
ja nie powiedzialem ze pilkarze leca na kase...jesli chodzi o to wielu chce tam grac bo to wielki klub. ja mialem na mysli to ze wlasciele klubu i jego zarzad moze miec wszystko bo maja pieniadze...
p.s. Nasz Jurus Dudek wybral tylko pieniadze i siedzenie na lawce w wielkim Reaulu zamiast sobie zagrac w jakims innym, nieco gorszym klubie...ale to juz jego i tylko jego sprawa;p

MArcinfaq, ja nie chce Ci udowodnic ze Real jest taki czy owaki, ja poprostu pisze co mysle o tym...ja widze Real jako klub ktory wielu osoba zmarnowal kariere( a jesli nie zmarnowal calej kariery to na pewno nie jeden wielki pilkarz zaluje ze tam przeszedl) i ktory mysli ze pieniadze zalatwiaja wszystko...Podobnie bylo z Chelsea ktorej tez nie lubie ale to troche inna bajka( nie tak perfidna;p)

tm7
26-02-10, 19:18
Chelsea to całkiem inna sytuacja oni robili transfery z głową, Real w lidzie angielskiej byłby w środku tabeli ;)

zapytajnik
26-02-10, 19:41
zgadzam sie:) jesli chodzi o Chelsea to zupelnie co innego...Tam poprostu pieniadze pozwolily kupic lepszych pilkarzy i stworzyc druzyne ktora bedzie sie liczyla w europie...

marcinfaq
26-02-10, 20:22
taaaa, a wy wszystko wiecie lepiej... skoro wy "wiecie" takie rzeczy to nie dziwne, że agenci zawodników i sami zawodnicy nie wiedzą, że się rzekomo "zmarnują"? śmiejecie się z Dudka, on to co miał osiągnąć to osiągnął, sami nawet 0.01% nie osiągniecie tego co on. ciekawe czy wy pracujecie gdzieś gdzie trzeba się narobić przez 12 godzin za 500zł czy gdzieś gdzie dają pieniądze za nic nie robienie... i takie wasze gadanie, a Barcelona to pewnie w lidze brazylijskiej nie utrzymałaby się nawet w pierwszej lidze...
Hala Madrid :)

slim shady
26-02-10, 20:50
marcinfaq wyluzuj, prawda jest taka, że czegoś im brakuje, gwiazdorski skład, dobre zaplecze szkoleniowe, duże fundusze, a i tak mają trudności ze zdobyciem ligi Hiszpańskiej, w pucharach od dłuższego czasu brakuje sukcesów.

A to że Barcelona nie utrzymałaby się w Brazylijskiej lidze to bym się nie zgodził.

I czemu porównujesz sferę celebrytów z krajową ??

marcinfaq
26-02-10, 20:54
ale z tym stwierdzeniem to miałem na myśli, że tak samo oni wiedzą, że Real byłby w połowie tabeli w Anglii, jak ja wiem, że tamci by się nie utrzymali.
a co Ty chcesz od ich gry? 59 strzelonych bramek ( najlepiej w lidze ) i tylko 17 straconych. po jednym meczu w Lyonie mówisz, że czegoś im brakuje?

grochos
26-02-10, 23:05
po meczu z Barca, po meczu z Lyonem, po meczu z druzyna w pucharze ktorej nazwy nie umie wymowic... jestes troszke psycho fanem (no offens), ale kazdy z nas potrafi dostrzec jakies wady swojej druzyny, tudziez miejsca gdzie mogla by sie druzyna poprawic...

a z tym ze pilkarze ida do realu, to tak samo jak z kupnem maybaha - wiesz ze jest cholernie drogi, ze sie psuje i mozesz byc narazony na kradziez, ale kupujesz go bo to szczyt mazen.

i czemu czepiasz sie finansow? nawet nie masz pojecia ile % ludzi ma wybitny talent do czegos z czego mogli by zrobic miliony - aktorstwo, sport, muzyka itd. jednak te talenty w wiekszosci nigdy nie sa odkryte lub nie masz mozliwosci ich poglebiania i szlifowania. Taki Dudek to niewatpliwe szczesciarz, gdyz nie dosc ze odkryl swoj talent to jeszcze mial szanse go szlifowac (mogl w wieku 14 lat wpasc z dzieckiem i isc do fabryki tyrac za 500zl). Wiec kwestia finansow poprostu jest co najmniej nie smaczna...

marcinfaq
26-02-10, 23:27
to nie ja poruszyłem kwestie pieniędzy, tylko Ci "których drużyny" nie stać na kupno nowych zawodników. no jak dotąd wymieniłeś trzy porażki - czy to dużo? jak ta cała barcelona przegra to jest gadka, że nawet mistrz musi kiedyś przegrać itp, ale jak już Real przegra, to nie da się kupić drużyny, zmarnowali im talenty i dlatego przegrali, grają piach, nic im nie wychodzi...

grochos
26-02-10, 23:33
nie zrozumiales sesu:) nie pisalem o meczach z milanem, sevilla, at, bilb. ale o meczach ktore mialy jakies znaczenie:)

marcinfaq
27-02-10, 09:38
no i? a mecze w lidze nie mają znaczenia?
P.S jeśli chcesz dalej cokolwiek pisać w tym temacie, to pisz ze słownikiem...

grochos
27-02-10, 10:37
nie mialy takiego znaczenia jak w/w mecze... pozatym niechce byc nie mily: ale co Cie interesuje moja ortografia? jak taki wrazliwy jestes to smigaj na forum polonistow...

Kibice realu, sa bardzo zdenerwowani, dlatego ze po wydaniu takiej kasy maja realna szanse na zdobycia jedynie V-ce mistrzostwa Hiszpani:)

Skoro czepiasz sie ort to ja sie czepne tego ze to forum kulturystyczne a ty masz tylko i wylacznie cos do powiedzenia w tematach barca i real... smieszne...

marcinfaq
27-02-10, 10:40
czy ja przejawiam jakieś oznaki zdenerwowania? chyba nieeee.
a skoro używasz takiego wyimaginowanego słownictwa to chyba wypadałoby pisać poprawnie, bo jak dotąd to to pismo aż w oczy razi...
Bo założyłem to konto tylko po to, żeby poradzić się w sprawie mojej ręki..., a śmieszny to raczej jesteś ty z tą swoją "znajomością" ortografii...

grochos
27-02-10, 10:45
czyli jednak piecze :) ... fajnie ze znasz sie chociaz na czyms ... takilukaszu:)

marcinfaq
27-02-10, 10:50
po 1 nic nie piecze, to raczej ty przejawiasz jakieś oznaki zdenerwowania tym co piszesz.
po 2 lepiej znać się na czymś niż nie znać się na niczym - prawda?
po 3 jaki takilukaszu?

zapytajnik
27-02-10, 15:42
po 1. Kwestia z Jurkiem Dudkiem która porusyzlem nie miala siwadczyc o tym ze w jakikolwiek sposob sie z niego smieje. Zrobil wiele dla polskiego i swiatowego fubolu, zdobyl nawet lige mistrzow jako nieliczny z polskich pilkarzy. Wedlug mnie gdyby rzeczywiscie zalezalo mu na kontynuacji gry w pilke to przeszedlby gdzie indziej bo to bylo pewne ze w Realu Casillasa nie wygryzie... Osbobiscie bardzo go lubie i cenie jako pilkarza i uwazam ze to jest tylko jego sprawa czy wybral siedzenie na lawece w Realu czy gre gdzie indziej. Moze jego wielkim marzeniem bylo byc zawodnikiem Realu tak bardzo ze wolal siedziec na lawce i byc tylko zmiennikiem najlepszego bramkarza na swiecie( za ktorego niewatpliwie uwazam Ikera) niz gra w jakimkolwiek innym klubie...Powodow dla ktorych Jurek tam poszedl i dla ktorych przedluzyl kontrakt nie znamy, zna je tylko on sam... i zle zrozumiales ze sie z niego wysmiewam bo jest to zupeleni co innego...

po 2. Kazda druzyna ma prawo przegrac mecze zarowno z silnym jak i slabszym rywalem, nie jest to mowlizwe zeby w kazdym meczu trudnego sezonu wszystko i wszystkim wychodzilo... Zdarzy sie slabszy mecz zawodnikow przy znakomitej dyspozycji teoretycznnie slabszego przeciwnika i sensacja gotowa... p.s. nie ukrywam ze kazda porazka Realu mnie cieszy!

po 3. nie mozna gdybyac kto utrzymalby sie a kto spadlby z innej ligi...Kazdaliga rzadi sie swoimi prawami i w kazdej z nich jest zupelnie inny styl gry... Namiastke tego mamy w lidze mistrozw gdzie spotykaja sie ze soba wlasnie te rozne style gry z roznych krajow...raz wygrywa ktos z Hiszpani innym razem z Anglii... aczkolwiek mysle ze nalezy zaznaczyc ze w ostatnim czasie dominuja angielskie zespoly jesli chodzi o ich liczbe a czy to swiadczy ze wygrywaja lige mistrzow?? nie zawsze...

po 4. Jesli chodzi o kwestie pieniedzy to powiem to w ten sposob ze Real postawil na taka taktyke jesli chodzi o wzmoncnienia, wydaja grube miliony na zawodnikow ktorzy sa juz bardzo dobrze znane w europie i uchodza za gwiazdy( Kaka, Alonso czy Benzema). Inne druzyny szukaja mniej znanych zawodnikom, jakis mlodych super talentow ktore maja dopiero zablysnac(nie mowie ze zawsze tak jest ale jest to czeste).Real ma prawo robic ten sposob, chca na kazdej pozycji miec najlepszego na swiecie...ale jak czesto to wychodzi w praniu nawet najlepsze skupisko gwiazd niekiedy przegra z silna i druzyna ktora tworzy kolektyw
Mecz wygrywa druzyna a nie jednostki( zazwczyaj;p)

marcinfaq
27-02-10, 22:24
Dobra, tyle w tym temacie bo zaraz Grochos wybuchnie...tak chciał rozmawiać na poziomie, a gdy już podejmie się wyzwanie to jemu nerwy puszczają...
Real Madryt - Tenerife
3 - 1
póki co.

marcinfaq
27-02-10, 22:44
4-1 ;)

marcinfaq
27-02-10, 22:55
5 - 1 koniec meczu ;)

marcinfaq
07-03-10, 01:23
3:2 z Sevilla i mamy fotel lidera ;)

ZIP009
07-03-10, 12:03
Od dziecka lubię Real Madryt chociaż porażka z Lionem 0.1...no coz pozostaje trzymac kciuki przed rewanżem

zapytajnik
10-03-10, 23:39
koniec przygody z Liga Mistrzów na ten sezon dla Realu...

tm7
11-03-10, 00:30
Real 6 raz nie wszedł do ćwierćfinału

wypadałoby napisać że sukcesu nie da się kupić...

tak przeczuwałem że ten Lyon im pokaże gdzie raki zimują ;)

zapytajnik
11-03-10, 23:55
W hiszpanskiej az huczy od artykułów dotyczacych tego ze sukcesu nie da sie kupic...
np
"Nie trzeba kupować tytułów, trzeba je wywalczyć. Kiedy piłka jest w grze, futbolowy biznes w stylu Hollywood przestaje się liczyć. W sporcie wszystko jest możliwe, ale nie dla tych, którzy traktują boisko jak finansową giełdę" - napisał dziennik "El Pais".

Murzyn 42cm
10-04-10, 00:53
Wedlug bukmacherow(czyli tez mnie:D) Real ma wygrac na krolewskich jest 2,45 a na farse 2,65 i tez mam taka nadzieje, stawiam 3:2 na realu,jak zatrzymaja messiego to bedzie latwo :)

tm7
10-04-10, 01:38
Ja stawiam na Barcelonę :)

Gangsta Latino
10-04-10, 10:19
Murzyn 42 to ty masz IQ chyba... tylko imbecyle mówią i piszą Farsa! ale jak Barca obraża Real to wielkie oburzenie z waszej strony... HWWD!

Ja od 3 kl podstawówki kibicuje Barcelonie, a Realu i jego kibiców szczerze nienawidzę!!;/ Mam nadzieję, że dzisiaj będzie 3-0 dla Barcy i Real tylko będzie sobie mógł pomarzyć o wygraniu primera division:D


VISCA EL BARCA!!!

zapytajnik
10-04-10, 12:36
VISCA EL BARCA! zyczylbym pilkarzom Barcy wyniku jaki osatnio widnial na tablicy Santiago podczas ich ligowego meczu;d

marcinfaq
10-04-10, 12:38
z takim podejściem to nie radzę wchodzić do łaskiego Elektryka ( jakbyś tam kiedyś był )...

marcinfaq
10-04-10, 12:38
11:1? hehe

zapytajnik
10-04-10, 12:58
nie mowie ze taki wynik bedzie... Napisalem ze ZYCZE im tego a to jest wielka roznnica!! Mysle ze mecz bedzie wyrownany i wygra nieznacznie jeden z zespołow ( o ile nie bedzie remisu). Chcialbym by byla to Barca a jak bedzie...zobaczymy

Thunderbreaker
10-04-10, 17:07
Ja również myślę, że Messi nie da przegrać swojej drużynie.

tm7
10-04-10, 18:34
No zapowiada się ciekawy mecz. Jak ktoś po dobrej grze przegra to przecież wstydu nie będzie.

Murzyn 42cm
10-04-10, 18:48
Murzyn 42 to ty masz IQ chyba... tylko imbecyle mówią i piszą Farsa! ale jak Barca obraża Real to wielkie oburzenie z waszej strony... HWWD!

Ja od 3 kl podstawówki kibicuje Barcelonie, a Realu i jego kibiców szczerze nienawidzę!!;/ Mam nadzieję, że dzisiaj będzie 3-0 dla Barcy i Real tylko będzie sobie mógł pomarzyć o wygraniu primera division:D




dlaczego imbecyle,skad wiesz, znasz mnie?jak nie to siedz cicho. a ja jestem ciekawy czy w tym sezonie w LM bedzie powtorka z rozrywki tamtego sezonu:) pamietny mecz barca chelsea,z kim w tym roku kupicie sobie puchar ;]

zapytajnik
10-04-10, 18:51
kupicie puchar?? mowisz o Barcelonie?? smieszne!!buhahahah

Bull2
10-04-10, 23:31
mecz -

http://www.chabka.it/ch2.html

Gangsta Latino
10-04-10, 23:40
33 min. Barca - Real 1:0!!;)

tm7
10-04-10, 23:43
oho Messi strzelił, zaczeło się...

Bull2
11-04-10, 00:00
tu zajebista transmisja HD
http://ikan.pptv.com/p/29724/
tylko trzeba maly rpogram sciagnac

tm7
11-04-10, 00:25
2-0 dla Barcelony
56 min.

Gangsta Latino
11-04-10, 00:56
Barcelona wygrywa z Realem 2-0

feelthekick
11-04-10, 01:26
Visca el barca

Bull2
11-04-10, 10:30
średni mecz, ale wynik cieszy

DamianKSF
11-04-10, 11:06
Hehe mecz troche miejscami nudny od 70 do 85 min film mi się urwał... Real mimo takiej kasy nie dał rady wychowanką Barcy.

zapytajnik
11-04-10, 11:38
VISCA EL BARCA!!!:) jest nowy lider:)

marcinfaq
11-04-10, 11:59
kupicie puchar?? mowisz o Barcelonie?? smieszne!!buhahahah
nooo a nie? finał powinien być ManU-Chelsea...

tm7
11-04-10, 12:28
taaa a Francja nie powinna jechać do RPA itd itd... jak nie chcą sędziego który będzie oglądał powtórki na ekranie i rozstrzygał różne sporne sytuacje to takie wałki będą się zdarzać

poza tym nie wiem po co się rzucasz o jakiś jeden mecz, Barcelona wygrała w tamtym sezonie wszystko, a to oznacza że niczego nie kupiła tylko była najlepsza, wiem że czujesz wielki ból że musisz to przyznać...

Real wczoraj miał z jedna 100% sytuację... więcej się po nich spodziewałem, ale okazało się że potrafią wygrywać tylko ze słabszymi rywalami, poza tym już widzę że Benzema zmarnowany, traci tam formę, Higuain strzela gole tylko słabym drużynom, Raul już stary, dla mnie nie wygląda ich atak za wesoło... Ronaldo próbuje coś szaprać ale sam nic nie zdziała

ciekawy jestem co się stanie z ich trenerem czy go zostawią czy znowu będzie zmiana, jak przyjdzie nowy trener będą musieli zaczynać wszystko od początku, moim zdaniem Mourinho jeszcze mógłby z nimi coś zrobić, musi wziąć za mordę tą drużynę bo to są gwiazdorzy... oni przecież są najlepsi po co mają się starać mecze się same wygrywają... tak jak ten z Lyonem u siebie co wszyscy mówili ze już są w następnej rundzie... no ale najważniejsze to to że mają niesamowicie drogą drużynę i to się liczy

marcinfaq
11-04-10, 15:08
tyle tylko, że tej ręki mógł nie zauważyć, a karne dla Chelsea? z "15" ich tam było. i barcelonka nie wygrała by wszystkiego gdyby nie kasa na sędziego w tym półfinale. Benzema? on od początku nic nie pokazywał więc nie wiem gdzie tutaj mowa o zmarnowaniu. zajmij się lepiej juventusem, które oni mają tam miejsce? hehehehehe

tm7
11-04-10, 18:37
kto ci powiedział że kasę zapłacili ?

chłopaku jak Benzema nic nie pokazywał to po co go kupili ? poza tym nie uważam że wcześniej źle grał kiedy był jeszcze w Lyonie.

już ci pisałem że ja w przeciwieństwie do ciebie nie zaprzeczam faktom i jak moja drużyna gra źle to potrafię o tym mówić a nie robić z tego parodii jak ty z tym Realem :)

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/barcelona-wygrala-bo-miala-szczescie,1,3206643,wiadomosc.html
poczytaj sobie co piłkarze Realu mówią na temat tego meczu, grali beznadziejnie a nie potrafią się do tego przyznać... Barcelona miała szczęście ? To Real miał szczęście że Messi nie wykorzystał jeszcze tych 2 sytuacji 100% do których dopuścił między innymi ten obrońca, bo wynik 4-0 trochę by raził w oczy, z takim podejściem jak to nie wróżę im sukcesów.. Ramos też chyba nie umie przegrywać bo jak mu 2 siatki założyli to chłopak się załamał i zaczął kopać wszystkich po nogach heh

marcinfaq
11-04-10, 19:01
to się nasuwa samo przez się. aaaa i jeszcze jedno, gdzie ja tutaj napisałem coś nt. wczorajszego meczu? hehe, okularki może sobie kup.

grochos
11-04-10, 21:51
marcinfaq zamilcz... real jest duzo slabszy od barcy a jesli tego nie przyznasz i tego nie widzisz to Tobie proponuje wycieczke do okulisty... tm7 stara sie tu o merytoryczny pojedynek na argumenty a ty ciagle docinki i zero madrych rzeczy do dodania... odpowiadasz tylko na to co akurat ci pasuje.

koniec OT

Bardzo ladne zachowanie pilkarzy na poczatku... Barca liderem ...

marcinfaq
11-04-10, 22:25
przepraszam bardzo, to ty nie wytrzymałeś psychicznie ostatniej "potyczki" więc ty zamilcz;) co do tego, jakobym coś pisał o wczorajszym meczu, pokaż gdzie to jest, a nie piszesz to co piszesz ( czyt. głupoty )

zapytajnik
11-04-10, 22:44
nonsensem jest pisanie ze oplacili sedziego w mecz z chelsea!! mieli poprostu szczescie w tym meczu i wgo wygrali! takich sytuacji jest multum na swiatowych boiskach. A fakt z Barca wygrała w zeszłym sezonie wszystko co tylko mogla zdobyc swiadczy o tym ze sa aktualnie najlepsza druzyna na globie! A Tobie Panie marcinfaq jako kibicowi Realu to chyba nie pasuje!! ale prosze nie wypisuj bzdur o korupcji bo to cwhyt ponizej pasa, ktorrego chwytaja sie osoby nie majace nic wiecej do powiedzenia. ,, tonacy brzytwy sie chwyta'' jak to mowia;p

marcinfaq
11-04-10, 22:49
wcale nie... o tyle nie jestem, aż takim kibicem Realu co nienawidzę tej barcelonki, po prostu mają w sobie coś takiego co odpycha człowieka. i jeszcze jedno, oni nie wygrali tego meczu bo był remis, a po drugie, nie zasłużony awans do finału. no ale jest pewnie tak jak mówisz, mieli szczęście, a jak to mówią głupi zawsze je ma...

zapytajnik
11-04-10, 22:57
mozliwe ze byl remis nie pamietam dokladnie...
znam tez inne powiedzenie na temat szczescia ,, szczescie sprzyja lepszym''!!

Mowisz ze nienawidzisz Barcelony bo ma to cos co odpycha czlowieka od niej... to juz wiesz dlaczego wielu z nas nie lub Realu!

marcinfaq
11-04-10, 22:59
moje powiedzenie trafniej pasuje do tego zespołu. może tak, ale znaczną większość odpycha jednak barcelonka;)

zapytajnik
11-04-10, 23:02
Mysle ze znaczna wiekszosc odpycha wlasnie Real Madryt!!
a twoje powiedzenie ma sie nijak do druzyny pilkarskiej, twierdzisz ze jest glupia i ma szczescie?? hahaha

marcinfaq
11-04-10, 23:06
nie wiem jak mam z tobą pisać... masz szczęście??? dlaczego mam mieć szczęście? hahaha proszę cię, ogarnij troszkę;)
skoro tak myślisz... to źle myślisz;)
a może i dobrze, w końcu większość to sezonowcy...

zapytajnik
11-04-10, 23:18
mialo byc ,, ma szczescie'' , mala pomylka!!
a o tych sezonowcach to o co ci chodzi??

tm7
11-04-10, 23:49
to się nasuwa samo przez się. aaaa i jeszcze jedno, gdzie ja tutaj napisałem coś nt. wczorajszego meczu? hehe, okularki może sobie kup.
a co to ma do rzeczy ?

marcinfaq
12-04-10, 07:46
mialo byc ,, ma szczescie'' , mala pomylka!!
a o tych sezonowcach to o co ci chodzi??
nic, nic ;)

grochos
12-04-10, 10:37
panowie nie zwracajcie na niego uwagi bedzie najlatwiej:) jakis czas temu dwoch fanow (bo chyba tylko tyle jest na tym forum) realu pisalo ze zobaczymy po grand derby, barca nic nie zdobecie bo to tylko klub sezonowy itd. real odpadl z LM przegral kolejny raz GD, nie jest pierwszy w PD, wydal $$$$$$$ gore pieniedzy na zawodnikot ktorzy i tak zrobili dokladnie tyle samo co real w zeszlym sezonie... wiec czego Ci biedni kibice realu maja sie juz czepiac? :) albo literUUUUwek, albo "glupi ma szczescie", albo ze barca ma kibicow sezonowcow... a niech sie czepiaja tylko to im pozostalo:)

marcinfaq
12-04-10, 19:42
nie pisz już bo znowu psychika ci siądzie;)

tm7
12-04-10, 20:17
dobra panowie skończmy już te zaczepki bo nie ma sensu się spinać

grochos
12-04-10, 21:52
przyznaje ze zaczepialem ale czyz nie mam racji w tym co napisalem? juz poza wszelkim chamstwem - ocen sam tm7. marcineq a ty nie ustosunkujesz sie do tego co napisalem? :) mi psychika nie siadzie bo to moj klub jest obecnie lepszy ;) ale koniec OT

marcinfaq
12-04-10, 23:09
to ty strasznie bogaty jesteś skoro masz własny klub, iskra stolec? ostatnio ci siadła i nawet twoje wyimaginowane słownictwo nie pomogło, jeszcze chwila, a pękłaby ci żyłka i o jednego mniej;)

tm7
13-04-10, 00:02
daj se już siana z tymi prymitywnymi tekstami, nie chce mi się znowu tematu czyścić z bezsensownych postów, jak chcesz pisać to na temat

marcinfaq
13-04-10, 19:53
ja mogę pisać na temat, ale oni też niech piszą na temat i co ważniejsze piszą poprawnie.

Gangsta Latino
03-05-10, 00:57
Kurde Real wygrał z Osasuną:( w 89 min padł gol na wagę 3 pkt... szczęściarze jedni xD

zapytajnik
03-05-10, 01:15
2 razy przegrywali a jednak wygrali ten mecz... szkoda szkoda ale coż;d

Pusia
03-05-10, 14:23
Szczesciem bym tego nie nazwal, real caly czas dominowal, byla bramka cristiano ze spalonego jedna, byl jeden spalony ktorego nie bylo, Sedzia gral pro Osasuna

Cristiano ciagnal caly Real, mogl ze dwie wiecej wcisanc, pure fart Osasuny i bramkarza

zapytajnik
04-05-10, 09:57
nie ogladalem meczu wiec nie wiem ale jak nie wygladalby ten mecz to ostatecznie w koncowce przewazyli szale na swoja korzysc...gdyby nie to nieslusznie czy nie bylby remis. Strzelili, wygrali, maja 3 pkt i nadal szanse na miastrzostwo, ktorego osobiscie mam nadzieje ze nie zdobeda:)

grochos
06-05-10, 11:47
1:4 z mallorca... ogladalem do stanu 1:2 i wiem ze real nie przewazal jakos mega. mecz byl wyrownany... eh

LeBron23LBJ
06-05-10, 14:45
Każdy kto ogląda mecze realu i barcelony dobrze wie kto lepiej i łądniej gra. Oczywiście barcelona. Polityka klubu Real jest po prostu żenująca. Juz mi sie tego nawet nie chce komentowac. Real gra brzydko, brutalnie( xabi alononso i gago to kosiarze je****) i mimo to wygrywa. Większosc fuksem. Naprawde moze to sie wydaje glupie i smieszne ale taka jest prawda: FUKSEM. Z osasuną fuks. A ostani mecz to ja niewiem, tak cienko grali, ronaldo jakos strzelil te 3 gole. A żaden z tych goli nie zasługuje na miano ładnego. Ten zawdonik ten sam zwód ciągle robi i wielka gwiazda. A tyle razy obroncy Mallorci mu wybijali. Ale te gole jakos strzelu no i to jest ta PIERD***** magia pedała. Real (puta) nie zasłguje na mistrzostwo i dlatego go nie zdobędzie. A argumenty kibicow realu są ŻENUA. Ja wogole sie zastanawiam jako mozna taikemu klubowi kibicowac, ktroy wypierdala dobrcyh zawodnikow (robben snejder) a sprowadza drogich i słabych (kaka, benzema) i robi milionowe długi wykorzystując pieniadze podadtnikow hiszpanskich. Prawda jest taka gdyby Katalonia sie odłączyła od hiszpaniii to real nawet by nie piernął. Barcelona to poezja, gra EFEKTOWNA I EFEKTYWNA, wpadka z Interem jej nie dyskredytuje. Barca stawia na wychowanków I TO JEST TO. aghrrrr.... jak ja nie nawidze realu, wybaczcie, ale juz tak mam ; (. Mimo że sie może wypowiadam agresywnie to sami przyznajcie kto gra ładniej i lepiej i kto ma lepszą politykę klubu. Visca el Barca, Visca el catalunya. PUTA madrit

LeBron23LBJ
06-05-10, 14:47
sorry za błędy ort. ale pisałem w stanie gniewu

klocur
08-05-10, 23:03
robi milionowe długi wykorzystując pieniadze podadtnikow hiszpanskich.

a slyszales ze na samych koszulkach z nazwiskiem c.ronaldo zarobili juz 100mln euro ? ;] w niecaly sezon :D, dolicz do tego pieniadze z reklam (w kontrakcie maja na pewno wszystko sformulowane) i inne duperele. wiedza jak pieniadze wydawac, ale fakt, ich polityka transferowa jest po prostu smieszna i zenujaca - zachowuja sie jak 5-letnie dzieci :D
ale ogolnie popieram to co napisales
PUTA madrit
peace

LeBron23LBJ
10-05-10, 15:24
ja słyszałem że na tegorocznej maturze z matmy trzeba było policzyc 1/8 z realu madryt ;] i o dziwo wyniki wychodziły niektorym 300 mln.

grochos
10-05-10, 21:57
http://komixxy.pl/41892/Szampon

Bigbrother
17-05-10, 17:54
zazdrość przez ciebie przemawia, że nawet za takie głupoty jak sex musisz płacić;d;d;d brawo za walkę, niestety pierwsze miejsce mają oni...

ForeverYoung
17-05-10, 21:45
Hala Madrid!!!;)

grochos
18-05-10, 10:05
tutaj mozemy panie lukaszu czy tam bigbrotherze pogadac:)

W temacie Barcy probowales cos powiedziec, ze slepi jestesmy skoro nie widzimy poprawy? hm? naprawde? Przyznam ze real strzelil wiecej bramek niz w zeszlym sezonie ale CO TO DALO????

Nie pobil nawet rekordu barcy w strzelonych bramkach w jednym sezonie, zaden z ich graczy nie zostal, krolem strzelcow, PONOWNIE ZAJELI 2 MIEJSCE W PD, PRZEGRALI GRAND DERBY, ODPADLI PONOWNIE W 1/8 LIGI MISTRZOW, ODPADLI Z 4 LIGOWA DRUZYNA W PUCHARZE ... pokaz w ktorym miejscu jestem slepy? i prosze odpowiedz na powaznie...

rozumie, ze lubisz real, ale nie miej klapek na oczach - czy wydaje sie ćwierć miliarda euro po to aby strzelic 20 bramek wiecej w sezonie? no chyba nie... ale co zrobi real? mozemy tylko sie domslac, ze nakupuje ponownie odgroma ludzi, wymieni 3/4 sztabu i bedzie liczyl na cud...

Wszystkim prawdziwym fanom Realu (tym bez klapek), kibice Barcy dziekuja za sezon, zyczac sobie i wam emocjonujących Grand Derby. do sierpnia ...

Bigbrother
18-05-10, 21:16
z takim twoim podejściem nie mamy o czym rozmawiać.

tm7
19-05-10, 21:17
Real znowu nic nie zdobył. Znowu rewolucja, pół składu do wymiany, trener do wymiany... który to już raz. Ich rzeczywiście może uratować tylko Mourinho. Bo on jest twardy i stanowczy. Sam będzie odpowiadał za transfery, a nie tak jak teraz, że postawili Pellegriniego przed faktem dokonanym. Sprzedanie Snejdera i Robbena to nie był jego pomysł, a przyszli na jego miejsce ludzie którzy się nie sprawdzili, no może oprócz Ronaldo który szarpał dla nich cały ten sezon.

zapytajnik
23-05-10, 17:58
Mourinho w Realu?! Jesli Real z nim nie wygra ligi mistrzów to nie zrobi tego chyba juz nigdy;p
a tak na poważnie to bedzie duzo wieksze wzmocnienie druzyny niż mialo to miejsce po wydaniu tych 250 mln. Jeden z najlepszych trenerów o ile nie najlepszy...

tm7
04-06-10, 11:25
Mourinho to ładny cyborg. Na pewno ogarnie te gwiazdeczki.

D3
04-06-10, 11:28
Myślę, że Real będzie miał ciężko w 2010, popadną w masakrycznie długi, nie mają koncepcji na drużynę w przeciwieństwie do Barcy.

tm7
04-06-10, 11:37
Zarząd najął Pellegriniego a nie dał mu wolnej ręki w podejmowaniu decyzji. Sprzedali bez jego zgody Snejdera i Robbena, dali mu skład nie taki jak by chciał i kazali grac i wygrywać, tak być nie może. Mourinho jest gwarancją niezależności wobec zarządu inaczej powie żeby się wypchali, zresztą na pewno ustalili w kontrakcie jego kompetencje.

tm7
04-06-10, 12:00
Liczby Mourinho z Porto, Chelsea i Interem

23 luty 2002 - wtedy ostatni raz prowadzona przez niego drużyna przegrała u siebie mecz ligowy.

Ogólny bilans Mourinho z tymi trzema klubami to:

262 - zwycięstwa

82 - remisy

44 - porażki

Patriot
04-06-10, 13:43
mi się zdaję, że pod wodzą Mourinho oni mogą wygrać i ligę i LM, ale co nie zmienia faktu, że popadną najprawdopodobniej w olbrzymie długi.. Real ma tak beznadzieją politykę transferową, że aż szkoda gadać, oni najchętniej to w swoich szeregach widzieliby każdą gwiazdę bez żadnego zastanowienia się czy jest im ten piłkarz potrzebny czy nie... już chcieli Gerrarda ściągać, nawet Messiego chcieli, teraz Mourinho przyszedł to będzie chciał Maicona najprawdopodobniej sprowadzić. Ściągnęli Di Marię, uważam że jest to bardzo dobry piłkarz i na takich trzeba stawiać, ale przy ostatnich wydatkach Realu nie powinni na prawo i lewo wydawać 40mln, bo z tego składu który mają można naprawdę stworzyć zespół "galaktyczny". Tak samo coś słyszałem, że Real będzie chciał sprzedać Higuana, a dlaczego? bo to jest nieznane nazwisko i tacy piłkarze im niepotrzebni... co tam że strzelil najwięcej goli dla Realu ;) [w sumie niewiadomo czy się go pozbędą czy nie, ale słyszałem kiedyś taką wypowiedź, że są gotowi go sprzedać]

Bigbrother
05-06-10, 20:51
z Higuainem przedłużają kontrakt, a co do transferów to co ty możesz wiedzieć? transfer Ronaldo praktycznie już się zwrócił i to przez jeden sezon.

Patriot
06-06-10, 12:17
no pewnie ;) nawet transfer Ronaldo im się nie zwrócił, a to nie jedyny jaki dokonali, a teraz kolejne będą robić :) pomijając, że klub ma zadłużenie. Dobrze, że ty wiesz :)
To nie jest tylko moja opinia, a nawet piłkarzy którzy kiedyś nie tak dawno grali w Realu ;)
pozdrawiam:)

Patriot
06-06-10, 12:27
Dajmy przykład Real - Barcelona
Na prawie do transmisji obie drużyny zarabiają bardzo podobną kwotę.
Barcelona wygrała ligę i już zarobili więcej niż ich odwieczny rywal.
Liga Mistrzów: Barcelona 1/2, Real 1/8. Barcelona (po fazie grupowej) 3 mecze wygrane, 2 remisy, 1 porażka. Real (po fazie grupowej) 1porażka, 1 remis, a to wszystko są pieniądze, grube pieniądze ;)
i co Real dobrze wychodzi na tym co nie? :) a myślisz, że co jak teraz ściągną kolejne gwiazdy to odskoczą Barcelonie ? Mogę dać sobie rękę uciąć, że NIE :)

mumin1992
07-06-10, 14:50
Patriot oni mają więcej źródeł dochodów , patrz np. sprzedali już pewnie z 1,2 mln koszulek samego C. Ronaldo to już troszkę sianka wpada :D

grochos
07-06-10, 18:01
ja nie moge jak wy sie podniecacie tymi koszulkami... "koszulki zarobily 100mln" - a czy ktos z was odejmuje koszta wyprodukowania, procent dla pilkarza od sprzedanych koszulek? i cala mase roznych czynnikow jak oplaty, prowadzenie stron iternetowych na ktorych koszulki sa sprzedawane itd. itp.? dajcie spokoj z tymi koszulkami... najwieksza kase klubom dostarczaja reklamy, sponsozy i ludzie przychodzacy na mecze - a wiecej tego (reklam, sponsorow, czy ludzi na meczach) im lepiej gra klub...

mumin1992
07-06-10, 18:04
Koszulka to był przykład, media robią swoje w tym sporcie

Bigbrother
07-06-10, 22:50
śmiać mi się chce z tego grochosa... najpierw poczytaj trochę o tym faktycznym zadłużeniu, a nie o tym co podają media o długach rzędu 500mln... a dopiero potem się udzielaj.
Kolega dzisiaj mi powiedział: Astronauci z NASA ćwiczą na stadionie barcelony, a wiecie dlaczego? bo tam nie ma atmosfery xd :):) myślałem, że padnę ze śmiechu. no ale fakt faktem ;)

zapytajnik
08-06-10, 00:09
Astronauci z NASA ćwiczą na stadionie barcelony, a wiecie dlaczego? bo tam nie ma atmosfery xd :):) myślałem, że padnę ze śmiechu.
zabawny ten Twój kolega;p

grochos
08-06-10, 09:26
śmiać mi się chce z tego grochosa... najpierw poczytaj trochę o tym faktycznym zadłużeniu, a nie o tym co podają media o długach rzędu 500mln... a dopiero potem się udzielaj.
Kolega dzisiaj mi powiedział: Astronauci z NASA ćwiczą na stadionie barcelony, a wiecie dlaczego? bo tam nie ma atmosfery xd :):) myślałem, że padnę ze śmiechu. no ale fakt faktem ;)

Ze tak spytam:

- KIEDY NAPISALEM COS O ZADLUZENIU, czy tez FAKTYCZNYM ZADLUZENIU? napisalem tylko ze juz ktoras osoba na forum podnieca sie ze 'ZAROBILI 100MLN NA KOSZULKACH".

-A ten twoj kolega to nie myslal moze o Santiago? Bo sorki ale to ten Kaufland Madryt nic nie zdobyl i CR9 znowu musial plakac...

Jak ja kocham ludzi, ktorzy potrafia czytac ze zrozumieniem...

Bigbrother
09-06-10, 01:00
mój post nie tyczył się tylko tego wątku. no ale nie którym trzeba tłumaczyć jak krowie na granicy.
nie nie nie, na pewno chodzi o stadion tego klubiku którym zarządzają "ciules" xd
Pozdro panie "sponsoŻe" hehe

grochos
09-06-10, 10:18
to moze pokaz inny post w ktorym cos napisalem na temat zadluzenia? :)
Mówisz ze moja wiedza opiera sie na szmatlawcach (mediach) a powiedz szczeze skad ty swoja wiedze posiadasz? jestes w szatni barcy, ze wiesz ze np: Nie ma tam atmosfery? Moze chodzi Ci o kibicow na stadionach?
Sa sezony lepsze i gorsze. Myslisz ze nie pamietam jak barca dostawala wpieprz od realu grand derby jedne po drugich? ale teraz jest czas barcy i czas hiszpani (kibicuje hiszpana w RPA z calego serca i nie rozrozniam tam Casillasa, Iniesty, puyola itd. dla mnie to jeden kolektyw) i niestety nic nie poradzisz ze barca jest lepsza wiec daj sie cieszyc i cierpliwei czekaj na sukcesy realu, a takze przyjmij do wiadomosci fakt ze real nie zdobyl NIC i nie jestem przekonany czy w takim wypadku warto bylo robic zakupy za cwierc miliarda euro aby poprawic gra. Bo zobacz np taki Inter - gra ich wyglada okropnie, zero finezji duzo sily aktorstwa i gra z kontr, a mimo to potrojna korona jest ich. Wiec chyba nie chodzi o wizualna poprawe gdy a o sukcesy, ktorych real w tym jak i zeszłym roku nie zakosztowal.

Bigbrother
09-06-10, 17:46
brak mi słów, nie będę z tobą gadał skoro najprostsze sformułowania muszę ci tłumaczyć tak jak już wcześniej napisałem jak krowie na granicy. no i nadal mam problem z rozszyfrowaniem twoich jakże wyimaginowanych zdań. może napisz jakiś translator, który tłumaczy to wszystko na normalną polszczyznę ;)
BRAK ATMOSFERY!!! xd

Patriot
09-06-10, 18:06
Mourinho przyszedł do Realu i już Perez mówi, że nie zamierzają ściągać ani Messiego ani Rooneya ani innych wielkich nazwisk, jak sam mówił ściągną tylko gdzieś z 3piłkarzy do uzupełnienia składu. Odrazu widać, że przyszedł Mourinho i nie pozwoli z siebie robić takiego pachołka jak Pellegrini co nie miał nic do powiedzenia. (Póki nie było Mourinho to jakoś Perez nie twierdził, że nie potrzebne im kolejne "gwiazdy" )

tm7
09-06-10, 18:57
Mourinho sam będzie odpowiadał za transfery. Na pewno uzgodnili to w kontrakcie, żeby nikt mu nie psioczył.

grochos
09-06-10, 22:36
brak mi słów, nie będę z tobą gadał skoro najprostsze sformułowania muszę ci tłumaczyć tak jak już wcześniej napisałem jak krowie na granicy. no i nadal mam problem z rozszyfrowaniem twoich jakże wyimaginowanych zdań. może napisz jakiś translator, który tłumaczy to wszystko na normalną polszczyznę ;)
BRAK ATMOSFERY!!! xd


o łuki łuki (czy tam marcineq ;) daj ze spokoj...

Bigbrother
09-06-10, 22:45
nooo, franek, janek, zenek, józek, bożydar to wszystko są moje imiona. a ja tak w ogóle jestem szpiegiem i mam tysiąc twarzy ;d
człowieku, lecz się z tych swoich kompleksów. wszędzie widzisz jakieś postacie. ojjj nie dobrze z tobą. i tak poza tym to nie jest wątek dla ciebie więc ..... wiesz co robić

Bigbrother
09-06-10, 22:49
aaa, i z pamięcią widzę też nie za bardzo u ciebie. jestem tutaj krócej od ciebie, a wiem jak się pisze loginy innych użytkowników.
marcinfaq (http://www.e-gym.member.php?18159-marcinfaq) - dobrze
marcineq - ŹLE
no ale tak to jest jak się pisze coś w nerwach. paaa "sponsoże" hehe

http://www.e-gym.images/statusicon/user-offline.png

grochos
09-06-10, 23:38
aaa, i z pamięcią widzę też nie za bardzo u ciebie. jestem tutaj krócej od ciebie, a wiem jak się pisze loginy innych użytkowników.
marcinfaq (http://www.e-gym.member.php?18159-marcinfaq) - dobrze
marcineq - ŹLE
no ale tak to jest jak się pisze coś w nerwach. paaa "sponsoże" hehe

http://www.e-gym.images/statusicon/user-offline.png


ponownie rozszyfrowany:) it's beautiful :) pusicily nerwy co luki? ;)

Bigbrother
09-06-10, 23:44
tak se tłumacz, nerwusku ty ;*

tm7
17-08-10, 22:08
Carvalho, Khedira, Oezil w Realu. Co myślicie o tych transferach ? Jak dla mnie nieźle, ciekawe jak Mourinho poustawia ten zespół.
Barcelona podobno ma już nie robić wzmocnień tylko na rezerwy wpuścić wychowanków.

slim shady
17-08-10, 23:38
wzmocnienia dobre, tylko zobaczymy jak się wkomponują w zespół

IMO szkoda że Ozil od razu poszedł do drużyny gwiazdorów

tm7
18-08-10, 02:56
Ma szczęście że zmienili trenera na Mourinho, bo inaczej byłbym pewny że by go zmarnowali, a tak to wierzę że chłopak się rozwinie. Teraz już nie ma drużyny gwiazdorów, będą grać zawodnicy w najlepszej dyspozycji.

zapytajnik
19-08-10, 14:55
Grozny bedzie Real w tym sezonie a jesli chodzi o wzmocnienia tej druzyny to uwazam ze najwiekszym jest przyjscie Mourinho. Mysle ze bez niego Real ponownie nic by nie zdobyl w tym roku a tak to zobaczymy... Licze na to ze Barca i tak pokaze swoje:) Visca el Barca:)

tm7
24-08-10, 13:19
sparing Realu z ekipą Hercules CF 3-1

http://www.youtube.com/watch?v=yjpFYRD4v7s&feature=player_embedded#

Benzema ładnie bombardował

Baloniarz
09-05-11, 18:34
No i co z tym Realem tylko Puchar Króla ??
Marnie jak na Mourinho, a skład ma bardzo dobry. Ofensywa najlepsza w lidze jak nie na świecie. Może go wywalą i zaczną grac ofensywnie hehe...

Gangsta Latino
09-05-11, 19:46
Mourinho kombinował, kombinował i przekombinował... myślał, że jedna stategia jest dobra dla każdego klubu...

slim shady
09-05-11, 22:10
na tle poprzednich sezonów uważam że i tak Real gra lepiej, dałbym jeszcze szanse Mourinho na 1-2 sezony, bo lipy nie odwala

Baloniarz
09-05-11, 22:31
Zależy co rozumiesz przez słowo LIPA :), jak wyniki to nie są złe Puchar Króla, 2 miejsce w lidze i kilka wysokich wygranych na wyjazdach z czołowymi Hiszpańskimi zespołami to fakt udało mu się, ale jeśli porozmawiamy o meczach z Barceloną, zachowawczą taktykę, ofensywnych graczy na ławie, 2 defensywnych pomocników i wypowiedzi po tych spotkaniach to gośc nie zachowuje się normalnie, takie moje zdanie.
A jak to element taktyki to bardzo kijowy bo zamiast pokazac taktyke na boisku tak jak Barca to pokazuje ją poza boiskiem i jeszcze ma do wszystkich pretensje jak nie wygra, żal...
Zapomniałem dodac że w takim klubie z taką historią nie wypada się tak zachowywac i oskarżac wszystkich o nieuczciwośc.

tm7
14-05-11, 11:05
Mourinho powinien zostać na kolejny sezon. Trzeba dać mu czas. Nie ma nikogo lepszego kim mogliby go zastąpić, a co roku zmieniać trenera to nieporozumienie. Jego drużyny w drugim sezonie który je prowadził zawsze grały lepiej. Gościu jest denerwujący to fakt. I grają jaskiniowy defensywny football, chyba że jest mecz z jakimiś cieniasami to ustawia ich inaczej i wygrywają wtedy wysoko.

Baloniarz
14-05-11, 11:26
No nie ma co ukrywac, ilośc zdobytych pucharów przemawia za nim, jest Jednym z lepszych trenerów na świecie :)
Fc Porto - Chelsea - Inter - Real z każdym zespołem coś ugrał :)

URI91
03-06-11, 21:39
mourinho dopiero pokaże talent ,,the special one " w 2012 :) wygrywając z realem LM oraz Lige

Preson
21-11-15, 10:39
Z okazji dzisiejszego El Clasico odkopuje temat:).
Jak obstawiacie wynik dzisiejszego Gran Derbi??
Daje 1:0 dla Realu;).

marcin001
21-11-15, 14:12
ja tam obstawiłem że obie strzelą i barca wygra. real ma wewnętrzne kłopoty i myślę że strzeli ale nie będzie w stanie wygrać a barcelona lubi na terenie przeciwnika wygrywać więc jestem zaryzykować i postawić na kurs 4,8 :)

Preson
21-11-15, 22:22
http://www.realmadryt.pl/fotki/_up/newsy/madridbarcelonapost_1.jpg

Co tu dużo mówić - poszli na ostro :).

Tahoe
21-11-15, 22:29
Ale miazga. Mają swojego Beniteza...

Valkyyyr22
12-02-16, 19:34
jak tam fani realu, jakie oczekiwania od wielkiego Zizou ? :D

marcin001
13-02-16, 16:48
Będzie potrzeba to będzie wygrywał, trzeba będzie przegrywać to będzie przegrywał :) Tam są układy, przekręty, korupcja i chuj wie co jeszcze :) Chyba nie wierzysz że to wszystko jest czysto sportowo/losowa rywalizacja ;p

bedoes22
06-04-17, 21:51
Kto typuje Real na mistrza w sezonie 2016/2017? Ja gorąco wierzę, że uda się potrójną koronę zdobyć! I w końcu w Lidze Mistrzów pierwszemu klubowi w historii uda się obronić tytuł. Już niedługo Bayern, nie wiem czemu buki, np. LvBet (https://lvbet.pl/) bardziej wskazują Bayern na faworyta dwumeczu. Może nie prezentujemy jeszcze najlepszej dyspozycji, ale na Ligę Mistrzów Królewscy zawsze potrafili się zmotywować i zagrać na najwyższym poziome. Kto się ze mną zgadza, że w tym sezonie potrójna korona dla Realu? :D

zielonka
14-05-17, 20:30
mnie sie wydaje ze jak tak doszli daleko to obronia tytul :)

pozyczkasa.pl
14-05-17, 21:21
będzie finał ligi mistrzów i mistrzostwo ligi hiszpańskiej.

marcin001
14-05-17, 23:13
Myślę że Juve wygra :)