PDA

Zobacz pełną wersję : Jak się zabrać...



Kami
29-03-06, 23:44
Potrzebuje porady. Wiem już ze podobne tematy już były...(czytałem je, ale to nic nie dało). Chcę spróbować cykl z dubolem-100 (2ml/200mg)... i nie wiem czy wziąć coś razem z nim? Głównie mi chodzi o siłe i masę. Do tej pory stosowałem metanabol w odstępach na cykle z odrzywkami. Moje wymiary są w profilu. na ławce wyciskam 107kg. przysiad 120kg. Co do tego dubolu to jak się go powinno brać? ile razy w tygodniu trzeba się kłuć? strzał na tydzień styknie? z czym najlepiej go brać (jakiś testosteron)? czy jest to dobre rozwiązanie? do cyklu mam jeszcze HMB, Kreatynę, Dibencozide, i witaminy a białko to podstawa! boję się o rozstępy... przy ćwiczeniach na biceps mięśnie nie mają już miejsca. Mam nadzieję ze wystarczy informacji. Dzięki z góry.

jondeca
30-03-06, 00:06
do dubolu mysle niezbedny bedzie tesc:P
mysle ze 100mg co 2dni i z jedna oma\sustanon powinny spokojnie wystarczyc:)
kup z 10amp dubolu i paczke omy\5sustanonu
do tego z 24 clomitu i bedzie cacy!!


PS.w sportingu to mozesz do kuracji tylko białko dokupowac ewentualnie ACL i takie ale zamast marnowac na dibencosa lepiej zato dobry odblok sobie zrobic:)

vold
30-03-06, 09:34
Po pierwsze wiek :twisted:


Dubol - nandrolon o krótkim estrze musi być podawany minimum co 3 dni a nawet 2 najlepiej z testosteronem , jakim? zależy na ile planujesz cykl, przy twojej wadze i biorąc pod uwagę to że brałeś tylko metanabol to dubolu 50mg co dwa dni powinno starczyć, jeśli do tego zastosujesz testosteron propionat cykl może trwać 6 tygodni jeśli omke to minimum 8.,
Możesz dołożyć metanabol .

Ja to tak widze:

1-7 tyg dubol 50 mg (EOD)
1-7 tyg propionat 50mg (EOD)
1-4 tyg metanabol 20mg (ED)

Nie jest to cykl na wielką mase lepiej jak byś zastosował nandrolon o długim estrze np. Deca Durabolin i do tego omka lub test.prolo. i mete na start i cykl ok. 10 tygodni.

Jeśli chodzi o te twoje dodatki KREATYNA itp. to zostaw je sobie po cykly w trakcie cyklu odpowiednia dieta TO PODSTAWA :!:

Oczywiście nie zapominaj o odblokowaniu :wink: