PDA

Zobacz pełną wersję : Xpand dymatize x-pand + dymatize bcaa 2200 complex ...



TomuŚ
18-02-10, 19:25
Tak jak w "Temacie" co Sami sądzicie o tych Dwóch Suplach warto wyłożyć na nie Kase no i wogle... ???:pray:
Może znalazłby sie Ktoś kto już je Brał i mógłby coś o tym powiedzieć :)

Z Góry Wielkie Dzięki za każdą Odp... ;)

niewula
18-02-10, 19:26
zalezy jaki masz cel ? ktory to twoj cykl? i ile masz do przeznaczenia kasy

TomuŚ
18-02-10, 19:39
No chciałbym zapobiec Spadkom na masie bo Aktualnie mam Cykl na Winku...
a Kasa myślę że nie jest problemem

MolderDist
19-02-10, 14:51
Bcaa są oferty, które lepiej wychodzą niż ta np. Bcaa Xtra z Activlabu - sprawdź

i do tego

te tabletki mają niebieski barwnik nałożony, czytałem o gościu na jednym forum, co po zjedzeniu iluś tam miał prześwietlenie i się okazało, że ten barwnik mu oblepił żołądek czy coś takiego, nieciekawa sprawa.

TomuŚ
19-02-10, 18:36
Dzięki wielkie na pewno Skorzystam z tej Rady ;)

A może Ktos wypowiedziałby sie na temacik tego Supla -> Xpand dymatize x-pand :)

TomuŚ
20-02-10, 13:25
Lub może Ktoś z Was mógłby polecić jakieś Dobre BCAA jak zrobił to MolderDist
(http://www.e-kulturystyka.info/member.php?13208-MolderDist)

seras666
20-02-10, 13:36
mój ost. cykl byl na xpandzie. powiem ci ze za ta cenę to fajny produkt, przy dobrej diecie wpadło parę kg i trochę siły, po skończeniu cyklu lekki spadek masy, ale nieznaczny.

TomuŚ
20-02-10, 13:55
Dzięki wielkie :)
właśnie o takie odpowiedzi mi chodziło ;)
SOG ode mnie ;)

pan.wiesiu
20-02-10, 14:19
sporo kolegow na silowni uzywa xpanda. najczesciej lacza ze zwyklym mono i chwala efekty, zazwyczaj wzrost sily. z ciekawosci ogladalem rozne oferty na allegro i za 75 zl mozna spokojnie kupic opakowanie blisko kilogramowe (925g). wiadomo, ze jezeli planujesz np. jakis dluzszy silowy cykl, to jedna puszka nie wystarczy, ale mozna polaczyc wlasnie z mono. przy dobrej diecie efekty powinny byc odczuwalne juz po paru tygodniach stosowania. tylko taka uwaga - kupuj w proszku, nie w tabletkach.

a jesli chodzi o historie takie jak oblepianie scianek zoladka barwnikami czy znajdowanie wlosow w bialku, to jedyny rozsadny komentarz z mojej strony jest taki: konkurencja nie spi...

pozdrawiam

fallenursus
20-02-10, 21:58
Lub może Ktoś z Was mógłby polecić jakieś Dobre BCAA jak zrobił to MolderDist
(http://www.e-kulturystyka.info/member.php?13208-MolderDist)


Controlled Labs Purple Wrath. cena Cie napewno na poczatku przestraszy, ale poczytaj sklad, wcale nie sa takie drogie do czego oferuja :)

niewula
20-02-10, 22:44
no chyba najlepsze fallen , no ale tez warto zobaczyc ilosc bo prawie 1 kg

TomuŚ
21-02-10, 14:41
Dokładnie...
A co powiedzielibyście o takim połączeniu -> XPAND DYMATIZE X-PAND RECOVERY 925g + ACTIVLAB BCAA L-GLUTAMINA XTRA 500g ... ???
Nad tym się właśnie zastanawiałem, poza tym Cena obu Supli jest bardzo przystępna :)

pablo28
21-02-10, 14:53
tez ujdzie, ale powiem Ci ze jest teraz promocja na bcaa g-force z treca za 109zł masz duza puche + tą mniejsza 225 g gratis trakze mysle ze ciekawa propozycja.
sam bym brał ale kasa na ciuchy poszła, jak zobaczyłem promocje to sie za głowe złapałem.

TomuŚ
21-02-10, 15:45
Całkowicie rozumiem :D
Ja również bym nad tym ubolewał, a co do Promocji myślę że jest bardzo Przystępna i warto było by skorzystać :)

Czekam na Resztę opinii Innych użytkowników Forum :]
Zarazem za tutejsze Bardzo Dziękuję :)

Essen
21-02-10, 16:01
Ja bralbym to co Fallen poleca. A do Xpanda dokup mono i wyjdzie ekonomiczniej.

TomuŚ
22-02-10, 22:11
Hmm no ta Propozycja jest bardzo Kusząca ale na prawde sam nie wiem na co do końca sie Zdecydować :P
można powiedzieć że jestem w przysłowiowej Kropce tylko nie wiem w której... ;/

Zarazem może moglibyście też podpowiedzieć co było by dobre na uzyskanie w niewielkim stopniu Rzeźby ;>???

Essen
22-02-10, 22:18
Dieta.

wujek.maciek
22-02-10, 22:47
kreatyna + bialko dla uzupelniania brakow w diecie. bcaa uwazam za niepotrzebne. a zeby nei bylo, tu masz staf jaki zebralem na nast. cykl

http://img85.imageshack.us/img85/3521/p2220050p.jpg

kreatyna (noxplode, noko i mono) + bialko (wpc80 ostrowia i dymatize elite 12-na noc). jest jeszcze uniliver, ale to taki "extras". do tego jakies witaminki dojda, omega czy cos, ale mam jeszcze czas, bo na najblizsze 2 miesiace planuje redukcje (wspomoge sie 8ma opakowaniami stima z olimpu)

pozdro

MolderDist
24-02-10, 00:16
Jak stać to jak najbardziej Purple Wrath :-)

pan.wiesiu - ale z tym barwnikiem to autentyczna sytuacja! Zobacz czym one są nałożone, taką niebieską farbą jakby, inne produkty też mają coś wpodobie, ja tylko zwróciłem na to uwage ;-)

TomuŚ
24-02-10, 21:01
No no Maćku muszę przyznać że Staf jest po prostu Mega jak dla Mnie :)
A jeśli chodzi o tego Stima z Olimpu jak go dawkować ???

Hmm na prawdę nie wiem co sobie teraz zapodać no i wogle ;/

wujek.maciek
24-02-10, 21:48
blad forum znowu byl i nie moglem dodac swojego wywodu na temat spalaczy :evil:

w kazdym razie bierz jak na opakowaniu i obserwuj co sie dzieje, a w razie koniecznosci zwiekszaj o 1 capsa co jakis czas.

tez nei wiem co masz zapodac? zalezy w co celujesz. wrzuc foty, to moze cos zasugerujemy.

pozdro

Hermann
24-02-10, 22:10
Wujku czy możemy liczyć na jakąs relacje? Skoro towar przygotowany a Ty jesteś częstym gościem na forum i do tego jak widac doswiadczonym to co Ci zalezy skrobnąć co jakis czas pare słów na temat własnych odczuć i obserwacji? My MŁODZI wiele uczymy sie z relacji madrych kolegów. Pozdrawiam

wujek.maciek
24-02-10, 23:07
nie chce obiecywac, ale jesli jutro wszystko pozalatwiam, to od pn startuje. relacje zaczalbym w takim razie jakies 2 tyg pozniej. z reszta, nie wiem czy akurat w materii redukcji kogokolwiek zaskocze, ale zobaczymy.

sory za spam, pozdrawiam

TomuŚ
25-02-10, 17:41
Dzięki postaram sie zastosować do tego co mówiłeś i zobaczymy jak będzie :)
A co do tych Zdjęć postarałbym sie w najbliższym czasie coś Zapodać może wtedy udałoby sie coś więcej powiedzieć no i wogle :)

Poza tym sam popieram Myśl HRMANA ;)

TomuŚ
25-02-10, 17:44
Poza tym zapomniałem dopytać :P
Co myślicie o " TRIBULUSIE 625mg" warto było by to zapodać... ???

pan.wiesiu
25-02-10, 19:25
Poza tym zapomniałem dopytać :P
Co myślicie o " TRIBULUSIE 625mg" warto było by to zapodać... ???
nie, a na pewno nie w Twoim wieku przyjacielu.

pozdrawiam;
wiesiek

TomuŚ
07-03-10, 21:08
Oto Zdjęcia jak sam obiecałem niestety przepraszam za jakość :P


2866 2867

TomuŚ
07-03-10, 22:45
http://img59.imageshack.us/img59/3081/dsc00127cs.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/8564/dsc00128nr.jpg

TomuŚ
07-03-10, 22:45
P.S - Proszę sie nie Śmiać :P

TomuŚ
13-03-10, 18:10
Hmm szkoda że ostatnio nikt nic nie napisał, ale może niedługo to sie zmieni :)