PDA

Zobacz pełną wersję : Zapytanie odnosnie treningu



Maxi90
17-02-10, 22:01
Witam!
Nie wiedzialem jak nazwac temat za bardzo wiec podalem taki...Ogolnie chodzi mi o to czy zrobilem dobrze jesli chodzi o moj trening...Moj staz to juz prawie 2 rok wzrost 180cm waga 88-89kg...Tak chodze po forum i czytam ze na poczatku trzeba robic ten trening ogolnorozwojowy bo "popali" sie miesnie...I wlasnie tu jest moje pytanie: moj trening ogolnorozwojowy trwal max 3tyg na poczatku i potem przenioslem sie na splita ktorym jade w sumie do tej pory:errf: chcialbym w sumie zmienic trening na fbw 5x5 bo z sila jest okropnie slabo(z masa miesniowa tez-wiecej tluszczu niz masy:/)Czy zmieniajac trening bylby sens robienia znowu jakiejs ogolnorozwojowki?czy w ogole ma sens zmiana treningu?Prosilbym o wasze wypowiedzi na ten temat bo caly czas nurtuje mnie to pytanie czemu nie idzie sila ani masa miesniowa?Diete jako tako staram sie trzymac,treningi mam 4x w tyg...

Ezachiel
17-02-10, 22:06
wiec najwyzszy czas zmienic trening ;]

ogolnorozwojowki raczej nie ma co robic
przyłoz sie do diety i efekty beda

wolnickee
17-02-10, 22:07
rutyna..
nie dziwie sie ze nieodnotowujesz przyrostów masy ani siły,jezeli jedziesz jednym splitem 2 lata ;d

Maxi90
17-02-10, 22:10
Dobra to dzieki za wypowiedzi:) w przyszlym tyg zmieniam trening(akurat ten mam przerwe od cwiczen wiec powrot w przyszlym tygodniu i jedziemy z nowym planem xD)

wujek.maciek
17-02-10, 22:14
dobrze kombinujesz, to fbw powinno cie dobrze klepnac po 2 latach splitu :twisted:

diete trzymaj, a nie "jako tako"

pozdro