PDA

Zobacz pełną wersję : Drugi cykl.



wolnickee
16-02-10, 19:41
A wiec tak..
Aktualnie od 2 miesiecy robie mase, wlasnie skonczylem moj pierwszy cykl - sama kreatyna.
Co moglibyscie mi polecic na nastepny cykl, ktory zaczne za 3 tygodnie?
Na pewno kupie kreatyne bo niezle mnie kopło ,ale wyczytalem na opakowaniu ,ze najlepiej laczyc z dextrozą - co to wogóle jest? :errf:

Essen
16-02-10, 19:45
powtoz ten sam cykl jak jestes zadowolony. A dexteroza to cukier. przerwa minimum tyle co trwal cykl

Dominick
16-02-10, 20:14
nie pierdziel jak sie nei znasz przerwa 4 tygodnie wystarczy

slaled90
16-02-10, 20:17
ja teraz tez wlasnie bd robil 2gi cykl ..

Creatine z Universala + AAKG Megahardcore z Treca ;)

w czwartek jade po to bo nie mieli na stanie :P

wolnickee
16-02-10, 20:20
tez jechalem na krecie z treca + białko z treca ,ale w tym miesiacu juz mi nie styknie kasy na bialko i bedzie trza jesc wiecej naturalnego ;/
Czyli dextroza = syf i strata kasy?

AHA! ;d
a co do przerwy ,czemu musi byc jej az tak duzo?

Dominick
16-02-10, 20:31
co duzo 4 tygodnie zrob przerwy i bedzie dobrze

niewula
16-02-10, 21:20
moim zdaniem to i tak za malo najlepiej robic po 2-3 cykle w roku , co do przerwy to musi ona byc bo cialo sie przyzwyczaja i nie ma juz takiego efektu

wolnickee
17-02-10, 01:04
no, nareszcie wiem po co takie przerwy ;d
To nastepny cykl zaczne 1 kwietnia - akurat bedzie kasa na bialko to nie bede musial jesc tych serkow wiejskich w szkole ;d.

MolderDist
17-02-10, 02:28
kvrwa albo mi się dwoi i troi

albo co chwile widze nowe tematy z nazwą "drugi cykl" "trzeci cykl"

WYSZUKIWARKA!!!!!!!!!

niewula
17-02-10, 12:22
ja i tak bym jadl te serki zarcia sie nie zastepuje bialkiem je sie tylko uzupelnia zeby bylo bardziej wartosciowe

spokojnie molder bo ci zylka peknie :P zobaczysz , ze jutro bedzie temat jak dawkowac krete ktorych nie wiem ile jest na tym forum i wszedzie w necie