PDA

Zobacz pełną wersję : mam probe o pomoc



raffy 22222
15-02-10, 19:44
mam taki malutki problem bo na innym forum niechcieli mi pomoc itd mam pytanie waze 105 kg itd mamm ulozona diete itd co mam zrobic zeby miesnie na nogach mi anikly koledzy mowia mi zebym je niewiczyl bo mam bardzo umiesnione robilem w wieku 16 lat 15 seri po 30 poworzen z obcizeniem 100 kg tak miej iwecej do 18 lat codzinnie a teraz biegam codziennie 150 pieter i 2000 robie przysiadow bez obciezania pytanie czy jak bym przestal je robic nogi to mi zanikly bo mam zabardzo rozbudowane prosze o pomoc i chcuialbym klate robudowac lape itd z tym nie mam problemu ale jak to rozbudowuje to nogi tez a mam juz za bardzo czy moglbym tlyko gore robic zeby mi tylko gora sie powiekszyla nierobie brzucha i bica bo cwicze boks brzuch mam wklesly a bic spowalnia sile uderzenia prosze o pomoc

raffy 22222
15-02-10, 19:47
aaa jesli mam cwiczyc to powiedcie ile razy w tygodniu jakim obciazeniem i jak dla mie lekkie obciazenie to 40-50 kg bo teraz to cwicze codziennie jak juz pisalem

xxmłodyxx
15-02-10, 19:57
wstaw zdjecie

raffy 22222
15-02-10, 20:02
wlasnie w tym sens ze niemam cholera ale bez kitu i przestalo mi sie podobac te"nogi" niby to podstawa itd ale niema juz rozmiarow spodni na mie chyba ze jakies dresy:-// co by sie stalo jak bym przestal cwiczyc je mam 176 cm 40 w lapie mimo ze nierobie bica nic niebbiore dla mie to glupota bo i tak po odstawieniu wraca sie do wczesniejszzego stanu cwicze boks 6 razy w tygodniu odpoczywam 1 dzien cwicze tez na ciezarach ale malych ale wiecej poworzen cchcialbym rozbuowac przedramie tricpes plecy barki klate niby mam rozbudowana ale te nogi sa za bardzo umiesnione do reszty i wlasnie jak bym je przestal robic to by mi zanikly ?

xxmłodyxx
15-02-10, 20:06
to ile ty masz cm w tym udzie ze Ci przeszkadza? to ze masz problem z kupowaniem spodni to nic nadzwyczajnego bo ten problem ma praktycznie każdy z nas....

fallenursus
15-02-10, 20:07
to zrob fote telefonem. te 2000 przysiadow tojakas sciema i tak, a podrugie to ci juz odpowiezieli na twoje pytanie mimo twojego marudzenia i podbijania co chwila tematu.nic dziwnego za na innym forum cie olali, zajzalem w temat dla zielonych i juz mi sie odechcialo odpowiadac...

raffy 22222
15-02-10, 20:10
wlasnie w tym senks e niemam u ub mi sie popsulo ale mam pytanie czy jak bym je przestal robic to by mi zanikly wiem ze to niby nogi to podstawa itd ale nie mam w sklepie na mie juz rozmairow itd i niepodoajabaj mi sieu rozbuowane nogi i czy jak bym przestal nogi robic i skupil bym sie na gorze to bym wiekszy byl na gorze czy jak cwicze bok 6 razy w tygodniu. codzinnie biegam te 150 pieter i robie 2000 prysiadow i tak normalnie biegam codziennie mam 40 w alpie nierobie bica i brzucha bo mam wklesy nogi rozudowane wlasnie i niemam zamiaru miec takich juz mam jakas genetyke do nich:-///czy jak przestane je robic to zanikna? a jak nie to ile razy mam cwiczyc w tygodniu zeby sie schudly i jak

raffy 22222
15-02-10, 20:11
z 70 cm:-// polprzysidow 2000 dla mie to zaden problem

xxmłodyxx
15-02-10, 20:13
rozjebałeś mnie teraz.....haha 70cm to dla ciebie monstrualne nogi? idz do jacy ma wieksze i mu to nie przeszkadza....zresztą, piszesz ze Ci sie takie nie podobają to po co ćwiczyłeś? koles jestes co najmniej dziwny

raffy 22222
15-02-10, 20:16
bo myslalem ze przez katabolizm spowoduje spadek jakas nich to jak przestane to mi zaniknol???trener mowil e nogi to podstawa w boksie i je cwiczylem itd jestem w amire niski i brzydko to wyglada itd niejestem dziwny poporstu chchcialem sie dowiedziec jak mozne je jakas ze by zanikly sorki ze mam inne zdanie na temat nog

ghetto
15-02-10, 20:20
zacznij chodzic na rekach...

raffy 22222
15-02-10, 20:25
oj no serio pytam no.... kurde jakas ja innym pomagam itd a jeli ja potrzebuje pomocy i o cos sie pytam to nikt ni moze mi odp czy jak przestane je robic to zanikol???? i jesli mam cwiczyc jak mam cwiczyc ile ray w tygodniu ijakim obciazeniem sory za pytania czy ktos odpowie ??

bibski
15-02-10, 21:43
ja mam 67 i jakoś jest ok jak ci rozmiar ich przeszkadza to przestań ćwiczyć proste rób tylko leki trening raz w tygodniu i skup się na tym ci cie interesuje dziwne ale dalej cie nie kumam

raffy 22222
15-02-10, 21:47
niewiem na mym osiedlu chodza tacy co maja po 46 w lapie a w nogach np po 50 itd wedlug MNIE KAZDY MOZE MIEC SWOJE ZDANIE I WIEM ZE SPOTKAM SIE Z KRYTYKA LEPIEJ TO WYGLADA NIZ TAK JA JAK JESZCZE RA DZIEKI ZA ODPOWIEDZ OCZYWISCIE SOG ale mam jedno jeszcze pytanie czy nieolbeje sie tam tluszczem ?bo mam tendencjie do tycia wazylem kiedys 130 kg potem 80 kg i pozniej 105 ale nogi zawsze mialem bardzo umiesnione i niezalane bo je cwiczylem od malego i mam dobra genetke

ghetto
15-02-10, 21:47
po pierwsze masz 176cm i wazysz ponad 100kg?
cwiczac tylko nogi?
po drugie 40cm w bicepsie ale czego?
tłuszczu czy miesnia?

po 3 wstaw zdjecie bo jak widzisz nie potrafisz tego opisac tak zeby ktos to zrozumial....
po 4 nikt nie jest wrózka i nie bedzie wrozyl z tego bełkotu ktory napisales powyzej
po 5 postaraj sie wypunktowac swoja wypowiedz albo cos zeby to mialo rece i nogi..

raffy 22222
15-02-10, 21:54
oki niecwicze tylko nog cwicze gorne partie rowiez oprocz bicepsa bo spowalnia ruch dynamiczny obecnie mam mienie w lapach nietluszcz ale nogi od awsze cwiczylem od malego gralem w pilke duzo rower deskorolka i takie tamw wieku 15 lat jakas strasnie tylem wiec zabralem sie za trening i schudlem cwiczylem nogi codziennie takimi seriami jak juz mowielm bo trener na boskie mowil ze to podstawa i mieszalem boks z silownia do 18 lat tak cwiczylem teraz cwicze 6 dni w tygodniu boks i silownie mam dobra diete a codziennie biegam po schodach 150 pieter robie 2000 przysiadow dla mie to malo i porostu mam jak dla mie za bardzo umiesnione nogi sory wielkie ze ja nieroumiale pisze ale mam duzo do przekazania bo czesto zmieniam treningi a z polaka mam ledwo 2 naprawde ciezko cwicze nawet przed kompem tricepsy np itd

raffy 22222
15-02-10, 21:59
i moje pytania
1) czy mam je cwiczyc z odpowiedz kolegi wynika ze nie zeby zanikly wiec juz wiem i niebede pytal wiecej
2)jak powienien wyglada leki trening 1 w tygodniu ?
3)ile seri po ile powiorzen i jakie to lekkie obciazenie 50 kg styknie? dla mie to lekkie ale niewiem czy znowu nawet przy 50 kg nierozbuduje nog

bibski
15-02-10, 22:28
i moje pytania
1) czy mam je cwiczyc z odpowiedz kolegi wynika ze nie zeby zanikly wiec juz wiem i niebede pytal wiecej
2)jak powienien wyglada leki trening 1 w tygodniu ?
3)ile seri po ile powiorzen i jakie to lekkie obciazenie 50 kg styknie? dla mie to lekkie ale niewiem czy znowu nawet przy 50 kg nierozbuduje nog

1 tendencja do tycia - dieta i aeroby 3 razy w tygodniu po 30 -45 minut
2 leki trening to już zależy od ciebie to pojęcie względne dla ciebie będzie lekki dla innych ciężki
3 pokombinuj trochę poćwicz miecha i zobaczysz efekty czy idą w górę czy stoją no i jak masz trenera od boksu to on nie może doradzić przecież wie jak wygładasz i co możesz

raffy 22222
16-02-10, 20:02
juz na boks niechodze cwicze w domu bo nie mam hajsu itd dzieki jeszcze raz

ht
16-02-10, 20:26
pewnie chodzi ci o to ze wyglada to niesymetrycznie. jedyna dobra opcja to rozbudowac gore zeby cala sylwetka nabrala symetrii. na nogach ciezko spalic miesnie. chodziaz gdzies czytalem ze kulturystka, chyba e. borecka przechodzac na fitness robila trening typowo palacy miesnie nog. zeby zbic z nich miesnie. tak ze jest to mozliwe.

szycha77
16-02-10, 21:29
Wpierw się naucz pisać po polsku.