PDA

Zobacz pełną wersję : Ile przerwy między A6W??



KOWAL86
15-02-10, 15:17
szukałem 5 stron do tyłu i nie znalazłem więc pytam.

Dominick
15-02-10, 17:20
a6w jest słabo opisane... z tego co wiem to robisz wszystko bez odpoczynku

slim shady
15-02-10, 19:11
szkoda czasu na a6w przenoszę do działu trening

KOWAL86
15-02-10, 19:16
nie da rady zrobić np. 3x6x22 bez odpoczynku?? całą serie da rade ale nie 3 pod rząd.

Dominick
15-02-10, 19:31
sorry... np 6X22 potem zlap oddech ok 2min i dalej

xxmłodyxx
15-02-10, 19:34
robisz wszystkie serie potem jakaś przerwa około 2-3min tak jak napisał Dominick (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?16052-Dominick) i od początku...:P mi się znudziło po 5 dniu:p

Dominick
15-02-10, 19:38
troche monotonne cwiczenie :> ale dziala chociaz osobiscie wole ABS II

Lomir
18-02-10, 11:20
Mam pytanie, dziś będę robił 39 dzień a6w czyli za 4 dni z dzisiejszym kończę trening. I tu moje pytanie: jak skończę to kiedy mogę zacząć cały trening od nowa? Słyszałem, że nie można robić jej non stop, poza tym, już bolą mnie mięśnie i muszę zrobić przerwę.
Od razu napisze tutaj resztę moich pytań:
Moim celem było schudnięcie dość sporo, więc zacząłem robić a6w i lekką dietę zastosowałem. Do 38 dnia zrzuciłem ok. 8 kg co dość mnie satysfakcjonuje, ale chciałbym pozbyć się jeszcze kilku(nastu) kilogramów. I tu kolejne moje pytanie, bo oglądając treningi na youtube usłyszałem, że ćwiczenia na brzuch nie pozwolą się go pozbyć. Także może byście mi coś doradzili na generalne schudnięcie.
Tak jak mówię, stosowałem a6w + podciąganie na drążku + dieta. Myślałem żeby zrobić 8 minutes abs, bo słyszałem, że to dobre też.
Trochę zamieszałem, ale liczę na odpowiedzi ;)
Pozdrawiam ;)

michal_f
18-02-10, 12:04
Aby zbic tluszcz z brzucha to aeroby. Dzieki cwiczeniom zdobedziesz miesnie na brzuchu i w jakims moze malym stopniu zniwelujesz tłuszcz.
Wez sie za diete +aeroby i cwiczenia na brzuch i masz plaski brzuch z 8 pakiem hehe :)

Bull2
18-02-10, 12:18
michal f wrzuc zdjecie brzucha swojego

Lomir
18-02-10, 12:45
"Aby zbic tluszcz z brzucha to aeroby."

Jedyne aeroby to bieganie, rower albo pływanie. Przyznam się szczerze, że bieganie średnio mi się widzi, roweru nie mam ani zwykłego ani stacjonarnego. Jedynie pływanie wchodzi w grę. Chyba, że macie jeszcze jakieś inne rady.
Dalej, czy musiałbym chodzić na basen codziennie czy np. co 2 dni? I czy wtedy godzina takiego pływania wystarczy (żabką).
I nie odpowiedziałeś na pytanie co do 8 minutes abs, co o tym sądzisz? Żeby po a6w robić 8 minutes abs.

// do moderatora -> temat lekko offtopicowy, można przesunąć do innego działu.

Bull2
18-02-10, 12:59
wogle powieniesbył zaczac od ABS lub ABS2 bo niby bardziej masuje brzuch, a pozniej A6W bo niby rzezbi brzuch + bardziej spala fat

Micek185
18-02-10, 13:37
// do moderatora -> temat lekko offtopicowy, można przesunąć do innego działu.

rozmowa na temat treningu więc co ci nie pasuje?
co do głównego pytania robisz taka przerwę aby zdąrzły ci sie miesnie zregenerowac bo a6w robiłes codziennie sam to bedziesz czuł,pewnie z tydz wystarczy.
pozdro