PDA

Zobacz pełną wersję : susta a omadren to nie to samo



tomi_lee
29-03-06, 22:32
czytałem jeden z tematów sustaton ale byl juz zamkniety a wiec wruce do niego
czasem sie zastanawiam skad ludzie takie głupoty gadaja a to na forach to czytaja i mówia to z niewiedzy urzytkowników kazdy swoja a ja powiem ze susta i oma to nie to samo a to dla tego za Omnadren często porównywany jest z innym 4-estrowym produktem marki Organon - Sustanonem. Skład obu preparatów jest mocno zbliżony, różni się tylko 1 estrem. Sustanon zawiera dekanian, natomiast produkt polski zamiast niego kaprynian (heksanian).
Czyli skład omadrenu
Propionian Testosteronu, Fenylopropionian Testosteronu, Kaprynian Testosteronu, Izokaprynian Testosteronu
skład sustatonu
Propionian Testosteronu, Fenylopropionian Testosteronu, Izokaprynian Testosteronu, Dekanian Testosteronu

vold
29-03-06, 22:54
Taka różnica jak wódka Absolwent a Absolut.

tomi_lee
29-03-06, 23:07
kazdy mówi co wie nie mówie ze jest lepszu czy gorszy ale inny. Wielu moich znajomych uwaza ze jest lepszy niż oma o czym swiadczy jego cena. rozwin swa myśl bardziej

jondeca
29-03-06, 23:14
moze oma jest troche gorsza ale za ta cene i leje woda ale za zaoszczedzone pieniadze kupimy se cynk i wyjdzie taniej z tym samym efektem:)

vold
30-03-06, 09:15
No napewno susta jest lepszej jakości , jest to produkt z górnej półki , ale nadal jest to mix testosteronów .

Mam wielu znajomych co ładują 1500mg. testosteronu tygodniowo na cyklu i bili sustanon nie powiem byli zadowoleni ale przy kolejnych cyklach wrócili do omki , mówiąc że nie warto przepłacać to wszystko zależy od zapotrzebowania jeśli ktoś ma zamiar w cyklu bić 250mg testosteronu to może pozwolić sobie na suste ale jak ktoś ładuje na cykl 60 amp. omy to tu różnica cenowa jest spora i lepiej za zaoszczędzone pieniądze dokupić coś innego.

vanadi
30-03-06, 18:33
jak myslisz ze cynk załatwi wszytko to powodzenia:p

vold
30-03-06, 19:02
jak myslisz ze cynk załatwi wszytko to powodzenia:p


nie kapuje :?:

vanadi
30-03-06, 19:41
voldi bo to nie do ciehie bylo :p ktos wspomniał ze mozna wziaść cynk i juz nas nie zaleje:)

tomi_lee
30-03-06, 21:31
no ja rozumiem 60 strzałów cena by była masakryczna ale jak ktos wali 15 strzałów to susta lepsza. No przekonam sie sam na sobie teraz wale suste i zobacze jakie efekty dil minie przekonywal ze beda lepsze niz po omie i czytałem duzo o tym ale zobaczymy

jondeca
31-03-06, 01:00
ruznica jest taka naprawde ze jest inna nazwa 1 estru bo organon tamta opatentował wiec to 1 ch...!! a co do cynku to mówiłem tu o ok 10 strzałach bo 60 to ci zadna mieszanka antyestrogenów nie pomoze!!!!

vanadi
31-03-06, 08:54
60 strzałow?? kurde to na cały rok chyba :mrgreen:

vold
31-03-06, 13:25
To jest racja że 10 strzałów to można kupić suste a zwłaszcza jak ktoś jest mało zaawansowany i ładuje tylko do tego mete , ale niestety jak ktoś ma cykl w którym ładuje np. 1000mg test tygodniowo to nie ładuje go tylko z metą tylko conajmniej jakiś nandrolon z 600mg na tydzień. Nie takie dawki widziałem, znam ludzi co robią żeźbe i wbijają omke to jest dopiero ciekawe, ale prawdziwe ale cały sekret leży w diecie :wink:

Kazam
31-03-06, 17:19
a nie zastanawialo was nigdy ze susta ma niby dluzszy okres poltrwania niz oma a mniej zalewa???:>

vanadi
02-04-06, 03:03
***owiec przylazł:p

tMQ
03-04-06, 12:47
nie no kur... znow porownuja testosteron z testosteronem %-)

Kaz - jajowa odpowiedz jest taka, ze test z omo jest szybciej w obiegu, szybciej ulega konwersji do estrogenu i dlatego zalewa ;]

tomi_lee
13-04-06, 01:31
wiem ze sie nie porównuje tescia do tescia ale zastanawiam sie juz czy mie dil naciaga czy naprawde lepsze efekyty wiec T mówisz ze oma jest szybciej w obiegu, szybciej ulega konwersji do estrogenu i dlatego zalewa ;] i to na koncu wiec to zart czy naprawde jest rużnica miedzy oma a susta

tMQ
13-04-06, 11:34
taka jak miedzy enanem a cypio - niezauwazalana ;)

Gonatropin
13-04-06, 13:51
j/w