PDA

Zobacz pełną wersję : jak lepiej???



BULLI
13-02-10, 19:31
Zamiezam bic tescia 500mg na tydz CYPIO i teraz pyt czy bic to 2x po 250mg(np poniedzialek,czwartek) czy na raz 500mg,. Pytam dlatego gdyz spotkalem sie z roznymi zdaniami na ten temat.
Prosze o sensowne odpowiedzi.

lg team
13-02-10, 19:41
2 x 250mg week

poniedzialek rano / czwartek wieczor

vold
13-02-10, 21:50
2 x 250mg week

poniedzialek rano / czwartek wieczor


uuu takiej teorii jeszcze nie widziałem,


Zadnych środków przed snem to podstawa bezpieczeństwa i PAMIETAJCIE WSZYSCY O TYM!!!!!

vold
13-02-10, 21:51
Zamiezam bic tescia 500mg na tydz CYPIO i teraz pyt czy bic to 2x po 250mg(np poniedzialek,czwartek) czy na raz 500mg,. Pytam dlatego gdyz spotkalem sie z roznymi zdaniami na ten temat.
Prosze o sensowne odpowiedzi.



tak i tak bedzie ok, jak Ci wygodniej.

ht
13-02-10, 21:52
ja zawsze bylem zwolennikiem rozbijania. niby dlugi estr ale psychicznie sie lepiej czulem jak dawalem mniej a czesciej.

fallenursus
13-02-10, 23:06
Zadnych środków przed snem!

chyba ze Emo to wtedy slina przed spaniem ale tego dlugo dzialajacego
http://images40.fotosik.pl/219/ac0090481fec0ef1.gif

lg team
14-02-10, 15:40
jest napisane wieczor a nie przed snem, a to chyba jest roznica,

vold
14-02-10, 17:51
pamietajcie jeszcze ze jak walniecie w naczynie to od razu poczujecie sie zle a jak kilka centow pojdzie w naczynie to zawal prawie morowany
pozdro

no w tym wypadku poczujemy się źle nawet po kilkunastu sekundach,

lepiej unikać późnych injekcji jak zamieżamy w niedługim czasie udeżyć w kimono :)

lg team
14-02-10, 18:06
bzdura... nie ma to zadnego znaczenia akurat a jest wylacznie podciaganiem prywatnej teorii,
wiem ze na z tego forum kilka osob bilo o 12 czy 1 w nocy shoty i jak widze zyja nadal,

co do przebicia naczynka krwionosnego to rowniez nieprawda,
po przebiciu zwyczajnie wiecej krwi sie pojawi,

po wbiciu w zyle oczywiscie zawal,
ale osobiscie nie znam ani jednego przypadku takiego, wiec bardzo ciezko o taki stan,

jak sie ma obawy najpewniej bic poprostu w posladki i zero stracha ze cos sie stanie,

Hermann
14-02-10, 18:34
A czy przy wbijaniu w tyłek tez nalezy odciągać tłoczek? Mnie sie wydaje że pielęgniarki nie zawsze odciągaja?

fallenursus
14-02-10, 19:46
nalezy. lekarze nie zawsze odciagaja bo nie kazdy lekarz wbija ci sterydy:) niektore lekarstwa sa niegrozne jesli wejda do krwioobiegu.

vold
14-02-10, 21:17
zawal przy wiekszej ilosci oleju kilka ml musi wejsc
jeden czy dwa spowoduja zaslabniecie i uczucie ucisku w klatce oraz lekkie przyduszenie ktore minie jak to wszystko przejdzie przez pecherzyki plucne

co do biciA NA SEN TO EWENTUALNIE MOZNA SIE OBAWIEC JAKIEGOS SZOKU ZWIAZANEGO Z UCZULEIEM NA LEK ALBO SUBSTANCJE W NIZM ZAWARTA (UNDERY) ALE MALO PRAWDOPWODOBNE
JEDNAK STRZEZONEGO PAN BOG STRZEZE
sam bilem wielokrotnie przed snaem ale dla spokojniosci psyche bije w ciagu dnia


Daje soga z podniesioną głową :)

Masz 100% racji , kto twierdzi inaczej nie podawał zbyt dużo soku ani nikt z jego otoczenie, ja juz miałem takie obrzęki że po podaniu w pośladek za 30 sekund zajebiste palenie i mega kaszel wydawało sie że bedzie tragedia.

vold
14-02-10, 21:20
A czy przy wbijaniu w tyłek tez nalezy odciągać tłoczek? Mnie sie wydaje że pielęgniarki nie zawsze odciągaja?

ja osobiscie nie odciagam jeśli chodzi o pośladek ale jeśli ktoś to robi to nic złego jedynie lepiej.

Jeśli chodzi o pielęgniarki np w szpitalu to one biją np 50 zast w niecałą godzine to nie myśl że bedzie się bawić w zaciąganie tłoczka.

D3
14-02-10, 21:26
Ja pamiętam jak mi pielęgniarka z przychodni wbijała pregnyl x lat temu to na bank nie odciągała tłoczka, a zastrzyk trwał może 20-30sekund :)

vold
14-02-10, 21:30
bzdura... nie ma to zadnego znaczenia akurat a jest wylacznie podciaganiem prywatnej teorii,
wiem ze na z tego forum kilka osob bilo o 12 czy 1 w nocy shoty i jak widze zyja nadal,

co do przebicia naczynka krwionosnego to rowniez nieprawda,
po przebiciu zwyczajnie wiecej krwi sie pojawi,

po wbiciu w zyle oczywiscie zawal,
ale osobiscie nie znam ani jednego przypadku takiego, wiec bardzo ciezko o taki stan,

jak sie ma obawy najpewniej bic poprostu w posladki i zero stracha ze cos sie stanie,

oczywiście że nie ma żadnego znaczenie czy wbijemy o 12 czy o 1 w nocy , czy przed snem czy nie ale jeśli chodzi o działanie, ale przy takich środkach gdzie jest tyle skutków ubocznych znaczenie jest zajebiste , ja wiem że 100 osób bedzie biło przed snem i nic im nie bedzie , koksy robią różne zmiany w organiźmie nawet zaraz po wtrzyknięciu ciśnienie itp które moze się mega zmienić nawet po 2 , 3 godzinach w śnie tego nie kontrolujemy więc po co ryzykować, ja rozumie jak ktoś nie ma czasu i musi własnie podać o tej poze ale nie żeby podawać sok przed snem specjalnie bo ktoś mu tak doradził.

przy przebiciu naczynia krwionosnego wiadomo że może więcej krwi się pojawić ale nie o to chodzi , przy podawaniu dużych ilości soku gdy mięsień już jest cały z obrzęków dostajke się sok do naczyń krwionośnych , miałem taki problem więc wiem co gadam!, i to były właśnie pośladki, gadałem o tym ze specjalistą i dokładnie o tym powiedział co pisze tak że racje mam na 100%.

vold
14-02-10, 21:33
a tak powiem dokładnie, kaszel to jest taki że myslałem po kilku minutach że się wykończe, poprostu masakra :)

białego tunelu jeszcze nie widziałem, hehe ale naprawde myslałem że to koniec.....

dacio7
14-02-10, 22:08
[/QUOTE]przy podawaniu dużych ilości soku gdy mięsień już jest cały z obrzęków dostajke się sok do naczyń krwionośnych , miałem taki problem więc wiem co gadam!, i to były właśnie pośladki, gadałem o tym ze specjalistą i dokładnie o tym powiedział co pisze tak że racje mam na 100%.[/QUOTE]

Pytanie, czy jeden posladek zniesie 30 strzałow propa po 1,5ml ?co drugi dzien oczywiscie.Niestety robie sam a nie bardzo wygodnie mi bic w lewy bo nie moge sie zkręcić. W noge probowałem ale igla bardzo ciezko mi szła i zrezygnowałem.

lg team
15-02-10, 07:32
zawal przy wiekszej ilosci oleju kilka ml musi wejsc
jeden czy dwa spowoduja zaslabniecie i uczucie ucisku w klatce oraz lekkie przyduszenie ktore minie jak to wszystko przejdzie przez pecherzyki plucne

taaa... wszyscy maja 100% racji ale kazdy o czym innym pisze :smile:

robiles badania czy testowales na sobie ze podajesz ze 1 czy 2ml organizm przerobi czy przeczytales to gdzies w necie i bierzesz odpowiedzialnosc za ta teorie?

nie ma znaczenia czy 1 czy 4ml, oczywiscie im wieksza ilosc plynu tym gorzej, ale nie jest scisle okrslone ze podanie 1,5ml plynu nie zabije tego czy innego goscia a u trzeciego pojawia sie jedynie problemy ze strony ukladu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego...

takze z rozwaga waz temat bo scisle podawanie takich informacji jest troche nie bardzo, a temat sliski...

piguly nie odciagaja tloczka zazwyczaj roztworow wodnych bitych w posladki oraz ramiona,

vold
15-02-10, 08:57
Ani w wodnych ani w olejowych nie odciągają bo nie będą się z tym pierd..... bo trafienie w żyłe w pośladku jest równe w trafieniem 6 w duzego lotka,

lg wybaczam Ci tą wypowiedz która wogłóle juz nie trzyma się kupy , tylko z tego wzgledu że wczoraj niedziela i pewnie byłęś na melanżu, powiem tak jak to mówi faluś, odstaw flaszke :)

Nie przeżyjesz nie uwiezysz :)

AMEN!

lg team
15-02-10, 10:11
wybaczyac to sobie mozesz kumplowi z bloku, wyluzuj z taka gadka,

pisze na temat a ze ty masz problem z pojmowaniem tekstu pisanego a juz w szczegolnosci konfrontacja faktow z bezsensownymi teoriami tego to juz twoj klopot,

Hermann
15-02-10, 21:55
Jestem tego samego zdania co Dino. Kazdy organizm reaguje inaczej. Przykładem tego moze byc omka po której niektórzy nie moga usiąśc na dupie a inni nawet nie czują że brali.

BULLI
15-02-10, 22:15
WOW!!!
Ale sie gadka rozwinela. Niesadzilem ze jedno male pytanko wuwola taka buze :).
Napewno kazdy z was ma racje i z kazdej wypowiedzi trzeba wyciagnac wnioski.Ja je napewno wyciagne...


Pozdro!!!

ht
16-02-10, 05:59
to wyciagnij wnioski i wyciagnij tloczek przy wbijaniu;) jak dla mnie jak sie trafi w naczynko lub zyle to jest taki bol ze trzeba by bylo strasznie sie nie lubic zeby wpuszczac sok.

vold
16-02-10, 08:29
WOW!!!
Ale sie gadka rozwinela. Niesadzilem ze jedno male pytanko wuwola taka buze :).
Napewno kazdy z was ma racje i z kazdej wypowiedzi trzeba wyciagnac wnioski.Ja je napewno wyciagne...


Pozdro!!!


niestety nie każdy!!!

vold
16-02-10, 08:37
to wyciagnij wnioski i wyciagnij tloczek przy wbijaniu;) jak dla mnie jak sie trafi w naczynko lub zyle to jest taki bol ze trzeba by bylo strasznie sie nie lubic zeby wpuszczac sok.

tłoczek w takim wypadku nic nie pomoże to nie jest trafienie w żyłe,

mięsień już jest tak skaleczony że podając sok nawet obok w całkiem niebolące miejsce kończy się tym samym,

ja osobiście musiałem zmienić mięsień na jakiś czas i sie poprzedni podgoił , efekty np kaszlu są straszne co najgorsze natychmiastowe jak rozmawiałem o tym z doktorem to on stwierdził że to normalny objaw i najlepszym sposobem jest zmiana na inny mięsień i po jakimś czasie można wrócić do poprzedniego.

vold
16-02-10, 08:40
wybaczyac to sobie mozesz kumplowi z bloku, wyluzuj z taka gadka,

pisze na temat a ze ty masz problem z pojmowaniem tekstu pisanego a juz w szczegolnosci konfrontacja faktow z bezsensownymi teoriami tego to juz twoj klopot,


Po co te nerwy , wystarczy że odstawisz flaszke :)

D3
16-02-10, 08:40
K***A mnie tu straszycie takimi wypowiedziami, idę normalnie sobie zrobić shot'a :)

vold
16-02-10, 08:47
K***A mnie tu straszycie takimi wypowiedziami, idę normalnie sobie zrobić shot'a :)

Jak ktoś wyzej napisał , wypowiedzi mają charakter informacyjny, jak kiedyś coś takiego Ci się przytrafi nie posrasz się ze strachu tylko bedziesz wiedział co zrobić i na to jest forum :)

dacio7
16-02-10, 12:49
Ile przecietnie można przyjąc strzałów eod po 1,5 propa w jeden półdupek?Ja juz zrobiłem 8,ale zastanawiam sie czy do 30 wytrzyma?Pytam bo sam sobie robie, a w lewu nie bardzo moge sie skrecic-nie wygodnie.W noge próbowałem ale ciezko igła szła i wycofałem sie zpowrotem do dupeczki tam jak w masełko:-)

vold
16-02-10, 14:09
Ile przecietnie można przyjąc strzałów eod po 1,5 propa w jeden półdupek?Ja juz zrobiłem 8,ale zastanawiam sie czy do 30 wytrzyma?Pytam bo sam sobie robie, a w lewu nie bardzo moge sie skrecic-nie wygodnie.W noge próbowałem ale ciezko igła szła i wycofałem sie zpowrotem do dupeczki tam jak w masełko:-)

ja tam niekiedy podawałem eod po 10ml soku na dwa razy w posladek i było ok , żyje :) a kontakt z saa ok 10 lat,

kumpel jechał co 2 dni po ok 20ml soku i dobrze sie miewa :)

fallenursus
16-02-10, 15:25
Ile przecietnie można przyjąc strzałów eod po 1,5 propa w jeden półdupek?Ja juz zrobiłem 8,ale zastanawiam sie czy do 30 wytrzyma?Pytam bo sam sobie robie, a w lewu nie bardzo moge sie skrecic-nie wygodnie.W noge próbowałem ale ciezko igła szła i wycofałem sie zpowrotem do dupeczki tam jak w masełko:-)
chociaz by nawet dla samegokomfortu zycia, naucz sie wbijac w rozne miesnie.

D3
16-02-10, 16:01
chociaz by nawet dla samegokomfortu zycia, naucz sie wbijac w rozne miesnie.


fallen a w jaki mięsień jeszcze nie próbowałeś? :)

Sosna91
16-02-10, 16:31
W kończynie dolnej wg Bochenka są 52 mięśnie. w całym ciele ok 400-500 a 90% kłuje w dupsko bądz udo ;]

D3
16-02-10, 17:06
mięsień, mięśniowi nie równy :)

vold
17-02-10, 09:13
czym większy tym lepszy.

grzechu-82
19-02-10, 00:00
A ja właśnie walnąłem shota prolka, może nie kojfne:twisted:

hans1237
19-02-10, 10:35
ja już przerobiłem uda,barki i przy dupie zostane,udo jest komfortowe bo dostęp itp ale nie warte tego bólu na drugi dzień.

Renifer
20-02-10, 14:29
Ale nowosc odkryliście, to że srodek przez spore obrzęki moze dostać się do krwiobiegu to normalne i nie ma oczym gadać, ostry kaszel to standard.

BULLI
03-03-10, 20:28
odswieze temacik.
jeszcze jedno pyt a czy DECKE tez moge bic 2x na tydz. tzn 300mg na tydz np wtorek-piatek po 150mg??

vold
04-03-10, 08:54
możesz, nawet codziennie ale jest to zbyteczne.