PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z rejestracją i przeglądaniem artykułow....



SzB
12-02-10, 13:00
Witam

Od jakiegoś czasu jak chce przeczytać dany temat lub artykuł. Wywala mi takie coś:

"Hey there!

It appears that you've exceeded the maximum number of posts you can view, but wait, there's a simple solution. To unlock the forum and continue viewing messages, all you need to do is sign up for a free account. The entire process takes just a few minutes so create your account now and view as many threads as you like!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message."

Tłumacząc to z translatora pisze mi a żeby komunikat nie pojawiał się więcej muszę się zarejestrować na bezpłatnym koncie. Ale przecież mam już konto utworzone i jestem zalogowany na forum. Druga sprawa to piszę mi w ostatnim zdaniu żeby usunąć komunikat muszę się zalogować na górze strony, loguje się no i strona znowu mi się przeładowuje na ten komunikat.

Sądząc z treści całej wiadomości można wywnioskować że na dany temat lub artykuł można wchodzić określoną ilość razy. To prawda...?

Komunikat jest przez pewien okres czasu potem znika. I za chwile znowu się pojawia. Problem jest dość sporadyczny ale jest nad wyraz męczący i upierdliwy.

Proszę o pomoc i ewentualnie wyjaśnienie sprawy przez Administratora/Moderatora.


Z góry dziękuje i przepraszam za kłopot

marcinczwa
12-02-10, 13:06
Tekst nie został jeszcze przetłumaczony, zaraz się za to biorę
Chodzi tutuaj o ilość tematów ile można przeczytać będą niezarejestrowanym użytkownikiem.
Zarejestrowani i zalogowani(to jest ważne) nie powinni otrzymywać tego komnikatu

SzB
12-02-10, 14:05
Ale ja jestem zarejestrowany i zalogowany już od jakiegoś czasu. A mimo wszystko wywala mi ten komunikat ..... ?

(nawet jak się się loguje swoim starym nickiem i hasłem, kiedy jest ten komunikat)

marcinczwa
12-02-10, 14:10
być może wylogowuje cie samo i wtedy dostajesz komunikat

SzB
12-02-10, 14:22
A to jest dobrze czy żle?

I jak ewentualnie temu zaradzić.......

SzB
20-02-10, 18:12
Udało mi się samemu rozwiązać problem zamykam ten post