PDA

Zobacz pełną wersję : pomocy



red89bojler
08-02-10, 23:11
witaminki , dieta , polska metka i gainerek .... właseni pytanko brzmi jaki gainerek ;> wiek 21 lat staz 3 lata 85 wagi 180 cm wzrostu

ht
08-02-10, 23:26
gain fast , mutant mass. ale lepsze rozwiazanie to bialeczko zalane platkami owsianymi.masz pewnosc ze masz dobre wegle. ja gainerom nie ufam:smile:

fallenursus
09-02-10, 00:03
bialeczko zalane platkami owsianymi.
o kvrwa to juz wiem co zle robie
zalewam platki bialkiem:evil:

gejnerka samemu mozna sobie zrobic
mixer
platki
miod
malso orzechowe naturalne
mleczko
bialeczko
mniam:smile:

ht
09-02-10, 06:12
ahahahaha juz bylo pozno. i troche nie ogarnialem :lol: widzisz falen nie sztuka zalac platki bialkiem. myslsiz ze ronie dlaczego tyle razy wygral olympie?? zalewal bialko platkami. ot caly sekret. :lol:

karolak89
09-02-10, 06:43
To odkrycie na skale światową ! ;D
Opatentuj to xD

vold
09-02-10, 07:27
Odżywki to tylko jedzenie, jak diete masz dopiętą na ostatni góźik to obejdzie się bez odżywek.

vold
09-02-10, 07:30
ahahahaha juz bylo pozno. i troche nie ogarnialem :lol: widzisz falen nie sztuka zalac platki bialkiem. myslsiz ze ronie dlaczego tyle razy wygral olympie?? zalewal bialko platkami. ot caly sekret. :lol:

No niestety przy falusiu musisz się pilnować , net to cały jego świat, nawet z pracy zrezygnował aby mógł mieć kontrole nad forum nawet 48 godz. na dobe, wykryje każdy bład :)

lg team
09-02-10, 09:58
Odżywki to tylko jedzenie, jak diete masz dopiętą na ostatni góźik to obejdzie się bez odżywek.

nie obejdzie sie, jak tak twierdzisz to nie wiesz co to dieta :smile:

myslisz ze pro czy nawet pl na poziomie debiutow juz nie maja diety dopietej na ostatni guzik? maja a mimo to na kg dziennie pochlaniaja suple,

wiec z czego to wynika?
nie da sie z diety przy saa wyciagnac tyle ile trzeba,

vold
09-02-10, 22:39
Da sie bez najmniejszego problemu, no chyba ze ktoś nie potrafi zjesć wystarczającej ilości odpowiedniego żarcia, przy ostatnim cykl nie brałem żadnych odzywek i jestem pewny że zrobiłem max swojego celu i w diecie nic nie brakowało.

fallenursus
09-02-10, 22:50
nigdy nie widzialem zeby Cutler wcinal jakies szejki. A mam kazde jego dvd. oczywiscie nie biore pod uwage tych durnowatych reklam Muscletech'a na filmach niektorych gdzie Kotlet pochlania gakic'a czy Anabolic Halo i chwali, bo to parodia:)
utarlo sie ze oni wszyscy pochlaniaja suple wozami i tyle. ale zjesc tyle ile dobry pro potrafi to niestety juz jest sztuka sama w sobie:knockout:

vold
09-02-10, 23:01
Za stary jestem na takie bajeczki że nie ma odpowiedniej diety bez supli,

odżywki to nic innego jak tylko zwykłe jedzenie wyselekcjonowane pod dany cel, mówie tutaj o białku, węglach itp.,

niepowiem zawsze to łatwiej załadować odpowiedniego koktailu białkowego w 30 sekund zamiast opierdolić duze koryto, stosuje odzywki jak już nie mogę pochłonic odpowiedniej ilosci żarcia a koktail zawsze wciśniesz, wygoda napewno, jakość zdecydowanie gorsza niż odpowiednie zdrowe jedzenie , nie myslicie że w tych odżywkach to są mieszanki wysokiej jakości , ZWYKŁA BITWA O KASE!

Każdy podjarany bo dużo za to płaci a produkcja groszowa tylko posrednicy, sklepy zarabiają , a ten kur...a bidulek zapier...ala i płaci za ładne opakowanie i troszke słabo jakościowego proszku, to jest załosne :)

Nie powiem suple w stylu witaminy, kreatyna itp, jak najbardziej tego nie zastąpisz w pełni, ale białko, węgle głupot mi nie gadajcie to dobre dla sezonowców,

Nooooo ładnie pojechałem hehe :)

vold
09-02-10, 23:05
nigdy nie widzialem zeby Cutler wcinal jakies szejki. A mam kazde jego dvd. oczywiscie nie biore pod uwage tych durnowatych reklam Muscletech'a na filmach niektorych gdzie Kotlet pochlania gakic'a czy Anabolic Halo i chwali, bo to parodia:)
utarlo sie ze oni wszyscy pochlaniaja suple wozami i tyle. ale zjesc tyle ile dobry pro potrafi to niestety juz jest sztuka sama w sobie:knockout:


haha nie widziałeś bo pewnie producentów supli nie stac aby mu zapłacić za reklame żeby wyzar coś na oczach kamer :)


ale fakt faktem potrafią opracować konkret miche , zawsze to mnie fascynowało.

.

ht
10-02-10, 06:11
oj vold grabisz sobie. u mnie bialeczko stoi na polce 365 dni w roku. podstawa suplementacji. plus jakies dobre witaminy. co do gainerow to sie zgodze ze szkoda kasy ale bialeczko jest jak najbardziej przydatne.
jeszcze jeden taki post na temat bialeczka i dostaniesz bana. hahahaha;)

vold
10-02-10, 07:34
oj vold grabisz sobie. u mnie bialeczko stoi na polce 365 dni w roku. podstawa suplementacji. plus jakies dobre witaminy. co do gainerow to sie zgodze ze szkoda kasy ale bialeczko jest jak najbardziej przydatne.
jeszcze jeden taki post na temat bialeczka i dostaniesz bana. hahahaha;)


A to jeszcze Ci się nie przeterminowało? hahaha,

ja jak już kupie to staram się zużyć a nie trzymać cały rok :)

a tak na poważnie tak się utarło i tak juz zostanie, uzupełnienie diety musi być ale tylko wtedy jak nie da sie jej wykonać korytkiem, białko itp moze drogie sie wydaje ale jak policzysz ile kosztuje białko w jedzeniu tuńczyki itp to na bank więcej wyjdzie, no i zawsze to podniecenie koksiarza że pije ten koktail to coś jak dla erotomana orgazm :)

.

lg team
10-02-10, 10:07
powtorze - nie da sie wyciagnac z diety calosci przy saa,

nie bede sie wyklocal bo slowo przeciwko slowu,
kilka osob ze sceny znam wiec troche bardziej doswiadczonych slucham nizeli tutaj sa,
wiec zdania nie zmienie, a klocic sie tez nie zamierzam i uswiadamiac kogos na sile,
kazdy wierzy w to co chce,

vold
10-02-10, 15:36
nie ma sensu sie przegadywac każdy ma swoje zdanie, w odzywkach nic złego nie ma i nie odradzam nikomu :)

kiedys opisze moje sniadanie o 5 rano jak byłem na insie , nie wiem czy by świnia tyle zezarła , hehe.