PDA

Zobacz pełną wersję : trening brzucha podczas masowania?



ErWeider
08-02-10, 21:22
jak cwiczyc brzuch w tracie masowania aby odrobine go zredukowac i zeby sie fet nie odkladal na nim, jest jakas metoda na to?

mtm
08-02-10, 21:33
sam trening brzucha fat'u ci nie spali , nie licz na A6W czy inne cuda .
Aeroby/interwały
treningi brzucha zacznij od prostych spięć , wznosy nóg , allachy 4 serie po 20,30 reps a potem jeśli chcesz spróbuj abs'y , 6W czy inne kombinacje .

Geryon
08-02-10, 21:43
znakomite pytanie sam takie miałem zamiar zadać. Słuchajcie a co powiecie np na skety tułowie z obciążeniem albo skłony boczne z obciążenie, czy wtedy "boczki" nie będą się rozrastały? Mnie chodzi też o zrzucenie brzucha najbardziej "boczków" podczas masowania. Robie aeroby w tej chwili co prawda tylko rowerek bo kitowa pogoda na biegi. Ale zaczynam jak tylko temp troche wzrośnie. A wracając do tych boczków to co powiecie na w/w ćwiczenia?

mtm
08-02-10, 21:48
z, czy wtedy "boczki" nie będą się rozrastały?
po części rozbudujesz mięśnie, ale nie spali to fat'u ; będą ale ukryte pod sadłem ...

Młody
09-02-10, 20:38
po części rozbudujesz mięśnie, ale nie spali to fat'u ; będą ale ukryte pod sadłem ...

No właśnie ćwiczenia na mięśnie brzucha nie spalają tłuszczu nie można spalić tłuszczu w 1 miejscu trzeb a wszędzie tylko aeroby !