PDA

Zobacz pełną wersję : Jak załatać luki w planie?



Simo
08-02-10, 18:56
Witam wszystkich tych wiekszych i tych mniejszych ;) Mam pewien problem, mianowicie nie wiem jak łatać luki w planie.. juz wyjasniam o co chodzi: otóż sa niekiedy dni, które nie pozwalają na pojscie na trening, czy tez są dni kiedy siłownia jest z roznych przyczyn zamknieta.. i tak na chwile obecna w ferie zamkneli mi w soboty, a plan mam 3 x w tyg (wtorek, czwartek, sobota) W sobote robie barki, kaptury i nogi, obecnie zacząłem cykl kreatynowy i chce sie porządnie przyłożyć, a juz dwie soboty z rzędu mi wypadły i teraz nie wiem jak za bardzo załatać lukę.. Myslalem zeby dzisiaj iść zrobić trening z soboty, ale z kolei nie wiem czy zregeneruje sie dosc by jutro byc w pełni sił :D (a naprawde chcę sie przyłożyć) We wtorki robie klatkę i triceps, trening generalnie na mase.
Mam jeszcze jedno pytanko.. moj staż wynosi jakieś pół roku regularnego uczesczania na siłownie, wczesniej sporadycznie odwiedzałem i cwiczylem, tak dla podtrzymania formy.. No i problem mam w nabieraniu siły.. strasznie mozolnie mi to idzie, co prawda jakis progres jest, ale niezadowalający.. mogłby mi ktos poradzić coś jak najlepiej robić mase by przy okazji nabrać troche siły, tak zeby był progres a nie ciągle dzwigać te same ciężary..
Diete przestrzegam nieskrupulatnie, tzn nie mam określonej wartosci dziennej spozywanych białek, węglów i fatu.. generalnie staram sie jesc okolo 5 posiłków dziennie, duuuuzo białka, duuzo węglów, tłuszczu mniej.. zwracam uwage na to co jem, pije duzo wody.. no ogolnie staram sie :P
Z góry dzięki za pomoc!

kubaCK
08-02-10, 19:11
poniedzialek barki nogi kaptury
sroda klata triceps
piatek plecy biceps
tak mozesz zrobic.
wrzuc swoj plan zobaczymy co sie tam dzieje wogole. bo szkoda mojego czasu na gdybanie

Simo
08-02-10, 23:19
Poniedziałek

wolne
Wtorek klatka + triceps + brzuch
wyciskanie płasko 4s
wyciskanie na skosie 4s
rozpiętki płasko 4s
wyciskanie francuskie 4s
prostowanie na wyciagu 4s
skłony na ławce rzymskiej z obciążeniem 6s
dociąganie kolan na drązku 4s
Środa
wolne
Czwartek
plecy+biceps+brzuch
martwy ciąg 4s
podciąganie na drążku 4s
wiosłowanie 4s
uginanie ze sztangą szeroko 3s
uginanie na modlitewniku(wąsko) 3s
uginanie w podporze 3s
skłony na ławce rzymskiej z obciążeniem 6s
dociąganie kolan na drązku 4s
Piątek
wolne
Sobota
nogi+barki+brzuch
przysiad 4s
wstępowanie 4s
uginanie podudzi leżąc 4s
wyciskanie sprzed głowy 3s
unoszenie w opadzie 3s
unoszenie bokiem 3s
sztrugsy 4s
skłony na ławce rzymskiej z obciążeniem 6s
dociąganie kolan na drązku 4s
Niedziela
wolne



Niekiedy troche modyfikuje, albo zastepuje niektore innym cwiczeniem, badz dodaje, ale to z reguly w przypadku tricepsa i bicepsa - reszta bez zmian, klatke tylko robie w opadzie tułowia głową w dół dodatkowo.

kubaCK
09-02-10, 07:12
taki sobie ten plan. dodaj cos do plecow, do nog, tricpes dodaj cwiczenie 2 serie i na wyciagu 2 serie mniej.tak na szybkiego, ide do szkoly potem zajze paa