PDA

Zobacz pełną wersję : potrebna redukcja??



Maniecki23ix
07-02-10, 19:20
Długo mnie nie było na forum i na siłce miałem 6 miechów przerwy. Obecnie przy wzroście 175 cm ważę 120 kg (przytyłem może 5 kg) interesuje mnie siła, ale niewiem czy najpierw mam robić redukcję czy moge kierować sie ku sile?? Czekam na sugestie.

Tadel
07-02-10, 19:43
Hmm to zależy ile z tych 120 kg to tłuszczyk... (staż?) Zawsze było by lepiej teraz zredukować bo jak nie zredukujesz i złapiesz jeszcze trochę na wadze to będzie Ci ciężko potem.. Chyba że masz długi staż i te 120 to prawie sam mięsień ;)

Maniecki23ix
07-02-10, 20:05
Chciałbym żeby to był prawie sam mięsień. staż dobre 8 miechów. Najpierw powalcze o siłe i potem zredukuje. nie chce zkładać nowego tematu to powiedz mi co pomaga w treningu siłowym(mam na myśli suple)?? I czy podczas treningu siłowego nie moge robić kilku rzeczy które pomogą redukować i brać coś na redukcję??

szycha77
07-02-10, 21:03
I czy podczas treningu siłowego nie moge robić kilku rzeczy które pomogą redukować i brać coś na redukcję??
Pisz jaśniej!!!
Chcesz robić siłę a przy okazji schudnąć? Zwiększając siłę, pójdzie też masa. Pomyśl o tym...
Możesz łykać aminokwaski i białeczko.

Maniecki23ix
07-02-10, 21:11
najbardziej ineresuje mnie siła ale miałem nadzieje że redukcje z siłą można jakoś połączyć. Jakie te amino polecasz(ogólnie amino czy jakieś konkretne)?? PozdraVWiam

szycha77
07-02-10, 21:41
Firmy do wyboru i koloru. Łykałem Universala, Multipowera i Treca. Zależy ile kasiory chcesz wydać, no!
Proponuję żebyś na początek zrzucił trochę tłuszczyku i dopiero później wziął się za siłe.

breku
07-02-10, 21:48
biegaj... jak chcesz schudnąć