PDA

Zobacz pełną wersję : Tomasz Adamek



tm7
07-02-10, 14:56
Statystyki dotychczasowych walk Tomasza Adamka:

6.02.2010 - wygrana na punkty z Jasonem Estradą (obronił pas IBF)

24.10.2009 - wygrana z Andrzejem Gołotą w 5. rundzie (zdobył pas interkontynentalny IBF w ciężkiej)

11.07.2009 - wygrana z Bobbym Gunnem w 4. rundzie (obronił tytuł IBF)

27.02.2009 - wygrana z Jonathonem Banksem w 8. rundzie (obronił tytuł IBF)

11.12.2008 - wygrana na punkty ze Steve''m Cunninghamem (zdobył tytuł IBF w wadze junior ciężkiej)

11.07.2008 - wygrana z Garym Gomezem w 7. rundzie

19.04.2008 - wygrana z O''Neilem Bellem w 8. rundzie (pojedynek eliminacyjny do tytułu IBF)

29.12.2007 - wygrana na punkty z Josipem Jalusicem

9.06.2007 - wygrana z Luisem Andresem Pinedą w 7. rundzie

(zdobył tytuł mniej znaczącej organizacji IBO w wadze junior ciężkiej)

3.02.2007 - porażka na punkty z Chadem Dawsonem (stracił tytuł WBC)

8.10.2006 - wygrana na punkty z Paulem Briggsem (obronił tytuł WBC)

15.10.2005 - wygrana z Thomsem Ulrichem w 6. rundzie (obronił tytuł WBC)

21.05.2005 - wygrana na punkty z Paulem Briggsem (zdobył tytuł WBC w wadze półciężkiej)

10.09.2004 - wygrana na punkty z Ismailem Abdoulem

17.04.2004 - wygrana z Gabrailem Gabrailowem w 5. rundzie

20.12.2003 - wygrana z Olivierem Beardem w 3. rundzie

4.10.2003 - wygrana z Edem Daltonem w 2. rundzie

30.08.2003 - wygrana na punkty z Roberto Coelho

6.04.2003 - wygrana na punkty z Zoltanem Beresem

15.02.2003 - wygrana z Andreiem Kiarstenem w 2. rundzie

14.12.2002 - wygrana z Waruzanem Dawtjanem w 4. rundzie

18.10.2002 - wygrana z Laverne Clarkiem w 3. rundzie

27.07.2002 - wygrana na punkty z Mihaiem Iftode'm

24.05.2002 - wygrana na punkty z Siergiejem Karaniewiczem

6.04.2002 - wygrana z Willie McDonaldem w 3. rundzie

23.02.2002 - wygrana z Denisem Solomko w 5. rundzie

29.12.2001 - wygrana na punkty z Ruslanem Gladkichem

10.11.2001 - wygrana na punkty ze Zdravko Kosticem

11.08.2001 - wygrana z Timofiejem Makłakowem w 3. rundzie

18.05.2001 - wygrana z Ionem Voica w 1. rundzie

2.03.2001 - wygrana na punkty z Rudim Lupo

3.11.2000 - wygrana z Cirilo Nino w 3. rundzie

14.10.2000 - wygrana ze Stanislavem Schreiberem w 3. rundzie

10.06.2000 - wygrana z Glennem Odemem w 4. rundzie

25.03.2000 - wygrana z Terrym Fordem w 3. rundzie

21.02.2000 - wygrana z Markiem Lee Dawsonem w 3. rundzie

10.12.1999 - wygrana z Melvinem Wynnem w 3. rundzie

22.10.1999 - wygrana z Kevinem Whaleyem w 4. rundzie

26.06.1999 - wygrana z Milko Stoikowem w 3. rundzie

29.04.1999 - wygrana ze Smokeyem Enisonem w 2. rundzie

13.03.1999 - wygrana z Israelem Khumalo w 1. rundzie.

źródło: www.interia.pl


co myślicie o dzisiejszej walce z Estradą ? moim zdaniem dobrze wypełnił plan taktyczny no i najważniejsze że wygrał :smile:
ale walka nie była porywająca
na necie już pisze że amerykańskie media nie rokują wielkiej kariery na przyszłość Adamkowi w wadze ciężkiej, że Arreola go zniszczy.

BoloYeung
07-02-10, 15:09
nie przepadam za nim

muminn
07-02-10, 15:22
ja też nie lubie typa :(
już wole Sosnowskiego

dacio7
07-02-10, 15:28
e tam gadacie, dobry jest i ciesze sie ze mamy takiego boksera

tm7
07-02-10, 15:30
z tego co widzę wielu za nim nie przepada, Adamek ma specyficzny charakter
ale miło że ktoś kto coś znaczy w tym sporcie reprezentuje nasz kraj i pokazuje się z dobrej strony

BoloYeung
07-02-10, 15:36
tylko szacun za to ze wychodzi z orzełkiem np michalczewski ten sprzedawczyk jeszcze bardziej go nie lubie sprzedał dupe dla niemiec

Młody
07-02-10, 15:36
Jako boksera go lubię i był spoko ale teraz to powinni go w ringu tytułować Tomasz Dolar Adamek zrobił się wyszczekany i jak mówi że będzie mistrzem wagi cięzkiej (wątpię w to bardzo) nie ten wzrost i waga pchanie się na siłę do ciężkiej trzeba było zostać w junior. Zobaczymy ring to zweryfikuje. Jednak źle mu nie życzę oby został tym Mistrzem wagi ciężkiej

Młody
07-02-10, 15:43
tylko szacun za to ze wychodzi z orzełkiem np michalczewski ten sprzedawczyk jeszcze bardziej go nie lubie sprzedał dupe dla niemiec

Hahahaha chłopie ciekawe gdybyś pojechał gdzieś za granicę tam by Cię trenowali dawali kasę itp i dali warunek albo walczysz dla nas albo wcale i tak każdy wiedział że jest Polakiem . Ja się tam mu nie dziwię bo Polacy są tacy np Kubica nie miał na nic kasy i nic nie osiągał to mieli go w dupie zaczoł jeździć w F1 nagle wszyscy fanami Roberta się zrobili o Polak Polak. Tak samo Małysz i inni sportowcy u nas się nie inwestuje w młodzież i w sportowców chyba że będziesz mistrzem Świata w mistrzów Polski też nie inwestują za bardzo oni nie mają gdzie trenować za co i nie ma chętnych na inwestowanie w nich. Gdybym był w czymś dobry na skalę Światową i doszedł do tego z pomocą np Anglików, Szwedów , Niemców itp a Polacy mieli by mnie w dupie to ja też miałbym ich w dupie i np jak bym ich pokonał to bym się cieszeł żeby wiedzieli co stracili !

BoloYeung
07-02-10, 15:59
kolaborancki cieć i tyle a to jest najlepsze http://www.youtube.com/watch?v=EUoEURhjum0

tm7
07-02-10, 16:07
masz rację to jest dobre xD

ale teraz to samo mówi o Adamku, że wyleczy rękę i trzeba upolować tego gościa :D

hans1237
07-02-10, 16:28
no mysle ze kariery w wadze ciężkiej nie będzie dopiero zaczną sie konkret chłopy którzy sie w tej wadze urodzili,nie mam jakos do adamka szacunku od kiedy oglądałem o nim program koleś w domu wyszywa na szydełku jak sie nudzi i to obrazki kościelne? nie komentuje bo niby o gustach sie nie dyskutuje

gangster
07-02-10, 17:19
zamiast byc dumni ze chociaz ktos wygrywa z naszych to pierdolicie glupoty,bo on taki sraki :)

Geryon
07-02-10, 17:27
wielu z Was pisze że Adamek sie "wyszczekał" myślę , że sporo tutaj jest winy mediów i tego , że własnie media i wszyscy chcą by tak mówił. Adamek raczej jest a może był skromnym góralem:) Waga ciężka stoii dla niego otworem trening czyni mistrza , to że oklepał gołotę to hmmm przemilczę a dzisiejsza walka pokazała że jednak potrafi conieco, na pewno świetnie realizuje plany taktyczne. Ale trening trening i jedzenie :) musi przytyc nie tracąc przy tym szybkości a będą z niego ludzie

BoloYeung
07-02-10, 17:28
ryal go do niczego wielkiego nie zmusił pozatym nie oszukujmy sie walczył z pionkiem i inaczej byc nie mogło

Geryon
07-02-10, 17:36
a czy Ty wchodząc na ring z niższej wagi chciałbyś sę mierzyć odrazu z Tysonem lub innym wielkim bokserem okrzyniętym Bestią albo innym diabłem... ;/ spokojnie powoli będzie się wspinal na kolejne szczeble kariery.

BoloYeung
07-02-10, 18:05
jego wypowiedzi świadczą o tym ze ma wielką wiare w swoje umiejętnosci czyli ....

Geryon
07-02-10, 18:09
No bo trzeba wierzyć w siebie , a Ty nie wierzysz w siebie ? Jesli nie wierzysz w to że kiedyś będziesz lepszy niż pudzian albo miał wiecej kasy niż Bil Gats (czy jak to sie tam pisze) to po co wogole do czegoś dążysz? No chyba że nie dążysz do niczego :)

Ja Adamka będe bronił bo moim zdaniem nic złego nie zrobił a wręcz przeciwnie wychodzi jako POLAK i zdobywa dla nas sławę. A nie jak Tygrys Michalczewski o którym ktoś wspomniał wyżej.

BoloYeung
07-02-10, 18:12
z michalczewskim sie zgodze co do Adamka poprostu nie lubie szczekusiów w sumie teraz nie ma boksera w wadze cięzkiej który był by wymiataczem

Geryon
07-02-10, 18:19
ja tam sięjako tako Boksem nie interesuje ale jestem dumny że ktoś nas godnie reprezentuje. Tak jak jakiś czas temu reprezentował nas Małysz co prawdza forma osłabla, jestem dumny że mamy Pudziana, Kubicę. To jesli chodzi o sporty indywidualne. I tak samo jestem za tym żeby Adamek wspinał się coraż wyżej.

BoloYeung
07-02-10, 18:37
coraz wyzej ??? spytaj sie w USA,Angli,Niemczech kto to jest Adamek a spytaj sie kto to jest Gołota

Geryon
07-02-10, 18:43
To sam się zastanów ile lat walczył gołota a ile lat walczy Adamek. A może nie ile lat ale na jakich ringach i o jakie mistrzostwa. A Ty wolisz zeby gołota reprezentował Polskę gdziekolwiek? chlopie kurwa nie osłabiaj mnie gołota był rewelacyjny z 10lat temu albo i jeszcze dawniej zobacz ze on od kazdego dostaje teraz. Robi z siebie posmiewisko.

muminn
07-02-10, 21:58
Gołota sobie zasłużył na szacun a Adamek nic wielkiego jeszcze nie zrobił :)

Geryon
07-02-10, 22:02
Gołota hmmm kiedyś narobił sobie dobrej opini to fakt ale teraz to wiele osób z niego szydzi i maja racje. Golota miał swoje lata w których był "kozak" teraz juz powinien założyć kapcie i siedziec przed TV bo od dlugiego czasu robi z siebei ofiare i pośmiewisko.

Adamek nic nie pokazał? Samo to że tutaj na forum kilka osób mówi jaki to Gołota jest znany a Adamek go rozjechał to jest NIC?? Kim jest w takim razie Gołota jeśli dla Was Ademek jest nikim? Może ktoś powie że Gołota dostał wpierdziel przez przypadek? Albo zjadł coś niestrawnego ? :P

muminn
07-02-10, 22:27
sam powiedziales ze ma swoje lata;] i to dlatego przegral, wiec nie ma co sie dziwic. chodzi o to jakich przeciwnikow pokonywal Golota :) i dlatego sie go szanuje

BoloYeung
07-02-10, 22:33
i z jakimi walczył bo Andrzej mierzył się z najlepszymi i walczył w okresie złotej ery wagi ciezkiej

tm7
07-02-10, 23:16
ale z drugiej strony nic nie zdobył, a dla najlepszych był workiem do bicia...

historia ich oceni, Gołota już raczej mistrzem nie będzie, Adamek już zdobył jakieś mistrzostwa i ma szansę dalej się rozwijać

Młody
07-02-10, 23:20
Panowie nie mamy co oceniać Andrzeja, Darka czy Tomka wszyscy byli znakomitymi pięściażami Adamek dalej jest Andrzej powinien być mistrzem wagi ciężkiej, Darek był mistrzem i zabrakło mu chyba 2 walk do rekordu Świata, a Tomek był mistrzem już w kilku wagach i teraz próbuje się w ciężkiej. Do pięściarstwa się nie mieszam ale Adamek stał się arogandzki itp powinien być dalej skromny chłop a nie robi się teraz gwiazdą co innego gdyby od zawsze kozaczył ale nie on był spokojny i nagle wielki kozak to mi się nie podoba. A co do wczorajszej walki to mówią że zwycięzców się nie ocenia a liczy się rezultat.

sl4by
07-02-10, 23:28
Az sie tego czytac nie chce....

Gołota - wielki Polski bokser, prawdopodobnie gdyby nie on to prawie nikt by w Polsce o boksie nie slyszal, był dobry ale swoje lata ma, jego walka z Adamkiem miala tylko wypromowac Adamka to wagi ciezkiej...

Adamek - cieszcie sie ze w ogole ktos reprezentuje Polske w boksie w USA w wadze ciezkiej... Zrobił sie pyskaty, kozakiem bo tego wymagaja media... musi robic hallllooo kolo siebie i wypowiadac sie ze pokona tego i tamtego zeby mial jakis kontrakt, musi byc zainteresowanie ze strony publiki, mediow i tych co obstawiaja walki.
Osobiscie zycze mu wielu sukcesow i bede stawal w nocy na kazda jego walke... Ilu jest Polakow ktorzy osiagneli cos lub daza do czegos wiekszego w sportach ? A zwlaszcza w sportach walki ? Zaledwie garstka wiec wspierajmy tych ktorych mamy a nie wybrzydzajmy bo u nas zbyt wiele telentow sie nie trafia...

Geryon
08-02-10, 08:27
no wreszcie ktoś mnie poparl :) - ale moim zdaniem tym , że Gołota miał wypromować Adamka do wagi ciężkiej to się troszkę ośmieszył no jak by nie było przeciez Gołota to wielkiej klasy pięściaż :) - dobra nie ważne

Adamek moim zdaniem swoje zachowanie ma poprzez media i poprzez szum jaki musi wokół siebie robić jak napisał moj przedmówca.

To chyba tyle odemnie w tym temacie.

mich
08-02-10, 20:55
no wreszcie ktoś mnie poparl :)


Też cię popieram ;D Adamek to świetny bokser, bardzo szybki, waleczny, dobry technicznie, ma charakter. Co najważniejsze gdy wchodzi do ringu widać, że to Polak, obnosi się z tym. Piosenka na wejście (Funky Polak - Pamiętaj) jest świetna, rozgrzewa publiczność. Mam nadzieje, że Adamek osiągnie swój cel i zostanie mistrzem świata wagi ciężkiej, co nie będzie łatwe.

wujek_stunt
09-02-10, 01:38
"Gołota jest prawdziwym mistrzem świata wagi ciężkiej. Uważam, że wygrał zarówno z Ruizem, jak i Byrdem, bo nic im nie ujmując, ale akurat tego wieczoru obaj mistrzowie byli od niego gorsi i dostali werdykty w prezencie. Gołota jest dla mnie nieoficjalnym mistrzem świata IBF i WBA" - powiedział Mike Tyson, były mistrz świata.

jak Tyson wypowiada takie słowa to znaczy że Gołota jest kimś, a ze ma swoje lata i już nie daj rady z młodymi to inna sprawa...

tm7
09-02-10, 01:57
heh kiedy to powiedział po tym jak mu Gołota uciekł z ringu czy wcześniej ? ;]

nie on pierwszy i nie ostatni został oszukany...

Geryon
09-02-10, 07:58
zauważ ze większośc bokserów albo nawet w piłce nożnej trener druzyny przeciwnej mowi ze przeciwnik jest wymagający jest super boimy sie go a tak na prawdę to gówno prawda mówia tak dla mediów i dla sympatii drużyny przeciwnej bąx trenera dryżny przeciwnej. Takie texty to są grzecznościowe :) Tyson powiedział o Gołocie ze to mistrz , o fac musiał być na niezlej bani

wujek_stunt
09-02-10, 11:12
heh kiedy to powiedział po tym jak mu Gołota uciekł z ringu czy wcześniej ? ;]

nie on pierwszy i nie ostatni został oszukany...

kiedy by nie powiedział, ale to powiedział...!

a z tą ucieczką to myślisz że sam z siebie tak uciekł? moim zdaniem MUSIAŁ uciec i tyle... bo wątpie że sam z siebie uciekł...

tm7
09-02-10, 23:58
nie rozumiem, możesz rozwinąć myśl :)

jak to musiał uciec... moim zdaniem psycha mu siadła

Geryon
10-02-10, 08:14
uciekł bo musiał no proszę Cię kurwa robić z sibie idiote na oczach milionów polaków i uciekać z ringu to faktycznie jet powód do tego by uciekać z ringu a może musiał ucieć zeby nie powalić tysona na deski? Bo faktycznie moze sie Tyson bał noooooooo to sprawa rozwiązana...

Siadła psychika jak moj przedmówca napisał a do tego Gołota za samo wyjście w ring dostał grubą kase, zabrakło na koncie to pomyślał " wyjde dostane w ryj ale zarobie" i ot to cała historia. :)

wujek_stunt
11-02-10, 01:07
uciekł bo musiał no proszę Cię kurwa robić z sibie idiote na oczach milionów polaków i uciekać z ringu to faktycznie jet powód do tego by uciekać z ringu a może musiał ucieć zeby nie powalić tysona na deski? Bo faktycznie moze sie Tyson bał noooooooo to sprawa rozwiązana...

Siadła psychika jak moj przedmówca napisał a do tego Gołota za samo wyjście w ring dostał grubą kase, zabrakło na koncie to pomyślał " wyjde dostane w ryj ale zarobie" i ot to cała historia. :)


pomyśl logicznie człowieku!!! myslisz ze bez powodu by spierdolił, mając szanse wygrać? może taki wpierdol dostawał ze się bał? przestań, sznse wtedy były równe... psycha napewno mu siadła, ale ja mam swoją teorei na to, moim zdaniem walka była sprzedana i porpsotu psycjha siadła mu z tego powdu, niemógł znieśc tej mysli że ma przegrac i spierdolił z ringu... zresztą to nie jest tylko moja teoria, wile osób z tej branży po tej walce tak się wypowiadało, ze mogła być sprzedana...

wątpie że sam tak z siebie spierdolił...

Geryon
11-02-10, 08:10
ok nie podważam Twojej teorii , moja jednak jest inna. A propo to miał być temat dotyczący ADAMKA a nie GOŁOTY ;p

tm7
11-02-10, 11:49
myslisz ze bez powodu by spierdolił
ja myślę że uciekł bo w 2 rundzie miał złamaną szczękę

mając szanse wygrać?
nie oszukujmy się, bokser tak prosty do trafienia ze złamaną szczęka na początku walki nie miał szans wygrać

pomyśl logicznie człowieku!!!
myślę logicznie, jak by walka była ustawiona to by mu Mike głowy nie chciał urwać już w pierwszych rundach

może taki wpierdol dostawał ze się bał?
może nie taki jak w tych walkach co padał w pierwszych minutach albo sekundach ale mimo tego jego nierozkminiona psychika znowu zadziałała

niemógł znieśc tej mysli że ma przegrac i spierdolił z ringu
kolejne walki pokazały że nie miał szans wygrać z Tysonem bo był dla niego za słaby

wile osób z tej branży po tej walce tak się wypowiadało, ze mogła być sprzedana...
o większości walkach się mówi że są ustawione w jakiś sposób...

nie jestem anty nastawiony do Gołoty tylko myślę realnie, byłem jego kibicem przez długi okres czasu, wstawałem na jego walki za każdym razem, nawet po tych co się kładł w pierwszych sekundach na następne wstawałem i wierzyłem że może teraz uda mu się wygrać, z perspektywy czasu widzę że się bardzo myliłem zresztą jak wielu innych polskich kibiców, Gołota nie ma psychiki do boksu, w przeciwieństwie do Adamka
Adamek może nie ma super warunków do wagi ciężkiej ale chociaż wiadomo że jak wyjdzie na ring to robi to co ma założone w planie i da z siebie wszystko, a po Gołocie nigdy nie wiadomo było czego się można spodziewać


ps jak chcesz dyskutować o Gołocie to załóż osobny temat :smile:

muminn
12-02-10, 21:25
czy wy niegadacie przypadkiem o tej walce w której tyson był naćpany?
no to zgadnijcie czemu Gołota uciekł...