PDA

Zobacz pełną wersję : Rozpiska Tygodniowa



Dominick
05-02-10, 18:01
Potrzebuje konkretnej rozpiski tygodniowej.
Mam teraz martwy sezon jeżeli chodzi o prace także będę miał cały tydzień wolny od jakichkolwiek zajęć. Nie chce go spędzić jedynie na forum kulturystycznym więc chciałbym, żeby ktoś godny zaufania rozpisał mi 1 tygodniowy cykl treningowy.
Ma być 5 dniowy sobota i niedziela wolna i chce, żeby 2x była klatka, triceps,
biceps, barki, przedramie, nogi 1x i brzuch 4x
To będzie chyba dobry szok dla mięśni, potem wrócę do poprzedniego split'u.

Czekam na wasze propozycje... :happy:

jaca666
05-02-10, 18:28
Szok to będzie jak dasz drop sety i serie łączone a także super serie a już o mega i gigant seriach nie wspomnę i nie trzeba klaty 2 razy w tygodniu bo po razie nie będziesz mógł jej dotknąć kilka dni...

Dominick
05-02-10, 18:30
hmm o tym w sumie nie pomyslalem

@edit
kubaakorona bardzo Cie prosze nie udzielaj sie juz w moim temacie

jaca666
05-02-10, 18:34
To pomyśl bo to jest szok dla mięśnia ale tylko jednorazowo potem lżejsze treningi.

fallenursus
05-02-10, 18:35
gigantsetowy tydzien spbie zrob. youtube - ''dennis wolf hungry like a wolf'' zmalpuj to:)

Dominick
05-02-10, 18:37
no to bedzie tylko jeden tydzien potem tydzien stary split i akurat skoncze brac kreatyne to zmienie trening

kubaakorona może wejdzie tu moderator i da ci osta za spam a jak nie to dostajesz ode mnie ignora bo tylko tak mozna przystopowac czyjas glupote

Dominick
05-02-10, 19:24
serie laczone?? moze mi ktos cos wiecej o tym powiedziec?

jaca666
05-02-10, 20:16
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Dominick
05-02-10, 20:27
zapoznałem się z tym i myślę, że na ten tydzień starczą mi superserie bo nie ma sensu robić serii łączonych gdy nie robiło sie nigdy superserii
po prostu zrobie ten trening z dużą intensywnością co zaskoczy mięśnie i mam nadzieje pobudzi dzieki