PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch- problem.



Michalegia1
27-01-07, 18:47
Witam.
Mam problem dotyczący ćwiczeń na mięśnie brzucha. Nie mam praktycznie tłuszczu na brzuchu (no może troszeczke ale to raczej normalne) chę poprostu wyrzeźbić sobie ładną krate. I mam pytanie czy zwykłymi ćwiczeniami bez żadnego sprzętu można osiągnąć ładna kratke?? Czy jest sens kupowania sprzętu mam tu na mysli Ab king pro dam na dole linka czy ktoś się z tym spotkał i czy jest to przydatne i czym rózni sie od zwykłych brzuszków??

http://www.allegro.pl/item158916141_promocja_ab_king_pro_.html

Marcin909
27-01-07, 19:07
nie idz na łatwizne nie wydawaj kasy na to bez tego też sie da po prostu cwicz brzuszki i poszukaj w necie jakie jeszcze mozna zastosowac cwicznia do miesni brzucha

ADI1616
27-01-07, 19:58
Jeżeli chcesz znać moje zdanie na ten temat to szkoda pieniędzy. To totalna ściema że niewiadomo ile po tym uzyskasz. Lepiej kup sobie karnet na siłke i tam ćwicz tam jest lepszy sprzęt od tego badziewia. A jeżeli chodzi o mięśnie brzucha to trenuj a6W o ile nie jesteś początkujący i dasz radę :twisted: nom i oczywiście odpowiednia dieta bo to podstawa. Pozdro :twisted:

Michalegia1
27-01-07, 20:51
Z dieta może być problem ponieważ jeśli chodzi o ten brzuch to powinna byc na rzeźbe a ja teraz masuje bo ćwicze na swojej domowej siłowni. A czy ktoś miał doczynienia coś z tym sprzętem??

ADI1616
28-01-07, 02:41
a ja teraz masuje
chę poprostu wyrzeźbić sobie ładną krate człowieku zastanów się co Ty piszesz :twisted: Jak chcesz sobie wyrzeźbić mięśnie stosując dietę na masę? :twisted: Owszem możesz przy tej diecie ćwiczyć brzuch ale nie spodziewaj się cudów. A co do tego sprzętu to nie testowałem ale i tak wiem że to totalna ściema :twisted: Pozdro :twisted:

Marcin909
30-01-07, 10:31
ADI1616,
po co kupowac karnet na siłke jesli ma zaoszczedzic he :grin:
ale jednak moze byc to rozwianie na krutka mete zalezy jak kto z kasą :cool:
sa tanie przyrzady do cwiczen ale cwiczenia sa bardzo meczące i skuteczne idz do sklepu sportowego cos ci doradza napewno,albo kup sobie ten Ab king i sam bedziesz miał doswiadczenie w tej dziedzinie w ybur nalezy do ciebie :grin:
pozdro

Czaja
30-01-07, 21:22
Zrób rzetelnie aerobiczną szóstkę Weidera + odpowiednia dieta - efekt gwarantowany :grin:

jonasz7
01-02-07, 09:30
Jak robisz mase to rób brzuch tylko tyle aby ci za bardzo sadłem nie zaszedł!!
Na krate na brzuchu będzie czas przy rzeźbie po masie :mrgreen:
pzdr.