PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o przygotowanie rozpisu treningu



kamcio100
03-02-10, 08:23
Witam. Miałbym prośbę do użytkowników bardziej profesjonalnych którzy wiedzą jak zrobić odpowiedni trening. Więc tak:

Wraz z moimi kumplami chcielibyśmy wrócić do ćwiczeń na siłowni
Znajduje się tam wszystko co podstawowe tj:
Ławka, Gryf 180, Gryf łamany, hantle, i 150kg obciążenia.

Teraz o mnie i o nich.

Więc tak ja mam 17lat, ważę 81kg i wzrost 176cm. Na siłownię chodziłem jak miałem 15lat i trwało to pół roku. Wtedy trenowałem ćwiczenia na siłę. Dzisiaj chciałbym zacząć jakieś ćwiczenia na rzeźbę aby ten tłuszcz zamienić w mięśnie. Kolega polecił mi trening Siłowo-masowy (piramidowy). Więc o taki rozpis bym prosił. Wczoraj słyszałem o takim środku co tłuszcz zamienia w mięśnie nazywał się chyba Eukarnityna. Więc prawdopodobnie to też sobie zakupie.

A teraz o nich. Jeden waży 66kg i 182cm, drugi 173cm i 65kg. Mówili coś żeby chcieli ćwiczenia na masę. Doświadczenie ich jest takie samo jak moje w ćwiczeniu.

Prosił bym aby jakaś kompetentna osoba i znająca się na tym rozpisała nam ćwiczenia jakie mamy robić.

Dla mnie na Siłowo-masowy, a dla niech Masowy.

Gasior
03-02-10, 11:29
Nie mozna zamienic tluszczu w miesnie !

Ten produkt o ktorym napisales to nie Eukarnityna tylko L-karnityna ;d

Jezeli chcesz sie pozbyc tluszczu to aeroby i dieta do tego trening na silowni .

Poczytaj podwieszone tematy jak ulozyc diete i trening ! Wystarczy poszukac

Pusia
03-02-10, 12:34
Jakby byly srodki ktore zamieniaja tluszcz w miesnie, to w stanach gdzie takie prepary zazwyczaj pierwsze powstaja nie byloby problemu otylosci, a nawet nadwagi :)

Jedyne co moze pomoc Ci zamienic tluszcz w miesnie to tygodnie,miesiace, a nawet lata zapieprzania dzien w dzien oraz trzymanie diety :)


Pewien madry czlek z tego forum powiedzial mi ze sylwetke buduje sie od kuchni i to radze sobie wziac do serca :)
Rozejrzyj sie za dieta, poobliczaj zapotrzebowania i wszystko sobie rozpisz
- W dziale dieta, ludzie na pewno chetnie Ci pomoga jesli i Ty wlozysz wysilek w rozpisanie wszystkiego.


Co do treningu to w dziale TRENING znajdziesz wszystko co potrzebujesz - potrzebny tylko czas i poczytanie.
Jak bedziesz mial jakies pytanie to wtedy osoby doswiadczone chetnie Ci odpowiedza


L-karnityna nie zamienia tluszczu w miesnie ale na pewno pomaga go spalic czyli jest jak najbardziej pozytywna :) ale lykajac l-karnityne nawet co godzine, wpieprzajac fastfoody sie nie schudnie - wiem po sobie :D


Pozdrawiam