PDA

Zobacz pełną wersję : brzuch w domu na wesolo xD



slepypawel
02-02-10, 22:52
siema, mam takie pytanie do bardziej zaawansowanych, otoz na silowni nigdy nie chce mi sie robic brzucha, bo jest za goraco, za szybko sie go robi, zaraz sie mecze, poce [ :lol: ] i wogole, mniejsza o powody, ale po prostu mi sie nie chce, wole wybrac jakies dwa nie treningowe dni w tygodniu i przeorac go na rozne sposoby w domu, robie takie brzuszki tylko ze to nie sa brzuszki tylko tak jakby napinanie brzucha do polowy, nie robie tego do kąta prostego tylko tak do 45 stopni, takie napinki jakby, czasami jak mi sie nie chce to napinam brzuch seriami siedzac przed kompem [ xD ] tak poprostu robie taki luczek napinam miesnie i puszczam i tak po 80-100 razy , nie wiem czy wiecie o co chodzi... mam pytanie czy to wogole jest jakis sens ?? czy takie cwiczenia sa do ... ? nie krytykuj prosze czytelniku, ze mi sie nie chce tylko doradz jak to zrobic zeby byl jakis efekt, slyszalem ze są jakies specjalne sposoby jakies tam ósemeczki czy cwiczenia z nazwiskiem na koncu jesli wiecie o co mi chodzi, prosze o rade

KowalX
02-02-10, 23:02
spięcia są ok i nie robi się do 90stopni ,bo plecy będą bolały :)

D-wait
02-02-10, 23:17
jest 6 Weidera, dobry ale bardzo wyczerpujacy trening mieśni i do tego 6/7 razy w tygodniu

slepypawel
02-02-10, 23:20
ooo dzieki no wlasnie o to mi chodzilo 6 weidera, musze to sprawdzic w praktyce ehh .

Bull2
02-02-10, 23:27
jedziesz abs2

slepypawel
02-02-10, 23:29
co to jest abs2 ?? ee

nihawk319
02-02-10, 23:35
Tutaj masz: http://wdziek.info/abs-trening_miesni_brzucha.html A na odpowiedz co to jest, jest to bardzo ciezki trening, takze, jesli masz miesnie brzucha slabe, czy malo wyrobione to nie dasz rady, z reszta 6 weidera tez jest ciezka. Jesli nie masz motywacji proponuje powiesic na scianie plakaty z dobrymi dupami i pomysl, ze one moge byc twoje jak se tylko brzuch wyrobisz xD

slepypawel
02-02-10, 23:38
dzieki dzieki, bedzie trzeba sie przelamac, bo wstyd koszulke zdjac , kaloryfer to ja mam rozgrzany ... ale na ścianie xD