PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc dla zielonego



Baran
02-02-10, 06:45
Czesc wybrałem wasze forum bo ono zyje.Mam nadzieje ze mi ktos pomoże.Mam 13 lat 173 cm wzrostu 71 kg wagi(troche zaduzo)i jestem bardzo mały w barkach i w klacie do dyspozycji mam tylko hantle rozne krazki od 1 do 7kg narazie nie jestem zasilny ale mozecie tez powiedziec mi jakie cwiczenia przydadza mi sie pozniej .Wiem, ze to nie mozliwe ale chciałbym chociaz kilka cm dostac do wakacji czy to sie uda?Prosze ojakis podpowiedz na trening.Nie proponujcie mi siłowni nie mam na nia pieniedzy.

Tadel
02-02-10, 08:51
I tak za mody jesteś by na siłowni ćwiczyć ;) wpisz sobie w google TRENING DOMATORA i go zastosuj )

Baran
02-02-10, 20:29
wiec nie pomorzecie co?:pray:

Radek1989
02-02-10, 20:37
masz 13 lat , twoje ciało jeszcze nie jest w pełni ukształtowane i dużo lepiej jak pobiegasz i zapiszesz się na basen , niż zaczniesz katowac na siłowni ....

Dobrze ci radzę ... Znając życia zapalasz się jak słoma poćwiczyłbyś dwa miesiące i dął spokój , ale jeśli tak nie jest i masz motywacje to zacznij od BASENU i BIEGANIA do tego TRENING DOMATORA ... ze 2 lata tak wytrzymasz i będziesz zdrowym młodym człowiekiem który może zacząć powoli lekki trening na siłowni ....

KowalX
02-02-10, 20:39
Czesc wybrałem wasze forum bo ono zyje.Mam nadzieje ze mi ktos pomoże.Mam 13 lat 173 cm wzrostu 71 kg wagi(troche zaduzo)i jestem bardzo mały w barkach i w klacie do dyspozycji mam tylko hantle rozne krazki od 1 do 7kg narazie nie jestem zasilny ale mozecie tez powiedziec mi jakie cwiczenia przydadza mi sie pozniej .Wiem, ze to nie mozliwe ale chciałbym chociaz kilka cm dostac do wakacji czy to sie uda?Prosze ojakis podpowiedz na trening.Nie proponujcie mi siłowni nie mam na nia pieniedzy.

Twój wiek mówi ,że barki to Ci urosną naturalnie jak wejdziesz w fazę dojrzewania...

Możesz zacząć robić pompki w różnych rozstawach rąk,wąsko,na szerokość barków czy trochę szerzej ,w podporze nóg i na ziemi itp.Rób sobie z 3serie każdej aż dojdziesz do np 3x20 każdej z serii. Możesz do tego dodać odwrócone pompki na triceps i przysiady.

strongwolf
02-02-10, 20:40
rób sobie pompki

Baran
03-02-10, 06:15
Dobra własnie tak myslałem z tymi barkami ale cwiczyc i tak bede ja nie ciskam jak głupek tylko moje cwiczenia z hantlam to taka gimnastyka cwicze zeby utrzymac kondycje miesni a nie zeby był wielkie ,tylko chciałem postapic tak z barkami.Miałem okres jak kupiłem sobie hantle ze cwiczyłem 2 tyg i skonczyłem bo jednego dnia miałem zaduzo obowiazkow i brak czasu na cwiczenia teraz moja motywacja jest to ze w szkole jest taki dupek co bierze sterydy bo kochany braciszek mu załatwqij i jeszcze sie przechwala jaki o to jest silny.To dzieki Wam najwyzej wroice tu za 3 lata po porady.A powiedzcie jaie cwiczenia w domu pozwola mi spalic najwiecej tłuszczu dopiero na wiosne zaczne przeciez biegac.(mam steper ale nie chce na nim cwicyc bo wtedy te nogi cwicze a mam je uiesnione chyba jak na moj wiek)