PDA

Zobacz pełn± wersję : Moj Trening



Jaro1984
02-02-10, 05:55
PONIEDZIAŁEK

Nogi +Barki

-przysiady na maszynie smitha 3 serie

-suwnica 3 serie

-uginanie nog na maszynie 3 serie

-wspiecia 3 serie

Barki

-wyciskanie za głowy na maszynie smitha 3 serie

-unoszenie hantli bokiem 3 serie

-unoszenie hantli bokiem w opadzie tułowia 3 serie

WTOREK

Biceps+Plecy

-uginanie ramion ze sztanga 3 serie

-uginanie z hantlami 3 serie

-sciaganie linek wyciagu gornego do głowy 3 serie

PLECY

-drazek do brody 3 serie

-sciaganie linki za głowe 3 serie

-przyciaganie linki wyciagu dolnego w siadzie 3 serie

-unoszenie tułowia w opadzie 3 serie

CZWARTEK

Klata+Triceps

-Pompki 3 serie

-wyciskanie na plasko 3 serie

-rozpietki 3 serie

-krzyzowanie linek wyciagu gornego 3 serie

TRICEPS

-wyciskanie francuskie 3 serie

-sciaganie linki z drazkiem w doł 3 serie

Do tego cwicze 3-4 razy w tygodniu brzuch,moj staz to 6 miechów ,cwicze tym planem 3 miechy czasami zmieniajac cwiczenia,jak myslicie zminic cos tam?mam 25 lat ,waga 86-88 kg 183 cm wzrostu

Tadel
02-02-10, 08:48
Trochę zły dobór ćwiczeń ;) I za dużo na maszynach ćwiczysz.. Musisz ćwiczyć na wolnych ciężarach z taki stażem ;) Poza tym zmień lepiej dni treningu na pn ¶r i pt ;)

Tu masz poprawiony plan

PONIEDZIAŁEK

Nogi +Barki

-przysiady ze sztang± na barkach 4 serie

-suwnica 4 serie

-uginanie nog na maszynie 4 serie

-wspiecia 4 serie

Barki

-wyciskanie za sztangi zza głowy 4 serie

-unoszenie hantli bokiem 4 serie

-unoszenie hantli bokiem w opadzie tułowia 4 serie

WTOREK

Biceps+Plecy

-uginanie ramion ze sztanga 3 serie

-uginanie z hantlami 3 serie

-sciaganie linek wyciagu gornego do głowy 3 serie

PLECY

-sciaganie linki do klatki 4 serie

-przyciaganie linki wyciagu dolnego w siadzie 4 serie

-wiosłowanie sztang± 4 serie

-martwy ci±g 4 serie

CZWARTEK

Klata+Triceps


-wyciskanie na plasko 4 serie

-wyciskanie na skosie 4 serie


-rozpietki 4 serie


TRICEPS

-wyciskanie francuskie 3 serie

-sciaganie linki z drazkiem w doł 3 serie

- pompki na poręczach 3 serie

Tadel
02-02-10, 08:49
Pamiętaj by stosować powtórzenia 12,10,8,6 z progresj± ciężaru ;) ale z takim stażem powiniene¶ o tym wiedzieć ;)]]

I ogólnie klate+tric zamienił bym dniami z nogami+barkami

kubaCK
02-02-10, 10:00
Pamiętaj by stosować powtórzenia 12,10,8,6 z progresj± ciężaru ;) ale z takim stażem powiniene¶ o tym wiedzieć ;)]]

I ogólnie klate+tric zamienił bym dniami z nogami+barkami

nie zamieniaj i nie rob klaty z barkami bo wtedy barki robi sie delikatnym ciezarem i nie robimy cwiczen na przednie aktony bo dostaja po dupie przy wyciskaniu. wracajac do planu dorzuc cos na przod barkow, ogolnie tragedi nie ma. jak masz mozliwosc dodaj podciaganie na plecy na drazku i wywal jedna maszyne.

maly25
02-02-10, 12:28
dozuc mc z 3-4 serie do plecow

Jaro1984
02-02-10, 12:31
hmm z dniami nie mam wyboru musze trenowac PON,WTO,CZWART!!!no tragedii nie ma tylko chodzi mi o to czy zmienic cakowicei plan np.na FBW czy wprowadzic delikatne korekty jak np.zwiekszenie cwiczen na wolnych ciezarach.Przysiady nie moge robic na smitha maszynie?boje sie troche o plecy dlatego tez wyciskanie na barki i przysiady robie na maszynie smitha.A co do wiosowania i martwego to tak jak z przysiadami boje sie o plecy i jeszcze nie robilem ...no ale zaczne powoli to robic...czyli po tych korekatch nie powinna mnie dopasc stagnacja tak?

Tadel
02-02-10, 15:41
nie zamieniaj i nie rob klaty z barkami bo wtedy barki robi sie delikatnym ciezarem i nie robimy cwiczen na przednie aktony bo dostaja po dupie przy wyciskaniu. wracajac do planu dorzuc cos na przod barkow, ogolnie tragedi nie ma. jak masz mozliwosc dodaj podciaganie na plecy na drazku i wywal jedna maszyne.

haha mi nie o to chodziło ;D chodziło mi żeby robil klate+tric w pn, a w czwatrek nogi+barki xD Taaaka zmiana hehe

Jaro1984
02-02-10, 16:19
to jak odpowie ktos konkretnie na ostatnie moje pytanie???

kubaCK
02-02-10, 16:53
hmm z dniami nie mam wyboru musze trenowac PON,WTO,CZWART!!!no tragedii nie ma tylko chodzi mi o to czy zmienic cakowicei plan np.na FBW czy wprowadzic delikatne korekty jak np.zwiekszenie cwiczen na wolnych ciezarach.Przysiady nie moge robic na smitha maszynie?boje sie troche o plecy dlatego tez wyciskanie na barki i przysiady robie na maszynie smitha.A co do wiosowania i martwego to tak jak z przysiadami boje sie o plecy i jeszcze nie robilem ...no ale zaczne powoli to robic...czyli po tych korekatch nie powinna mnie dopasc stagnacja tak?

nie przechodz na FBW bo nie bedzie czasu na regeneracje. cwiczenie dzien po dniu FBW nie wyjdzie na dobre.
wolne ciezary mniej maszyn.
rob normalnie sztanga. nic sie pleckom nie stanie. wyciskanie na barki tylko na sztandze , nie wiesz co tracisz.
wioslowanie sztanga swietne cwiczenie rob koniecznie i mc tez. technika a nic Ci nie bedzie.
czy Cie dopadnie czy nie to nikt Ci nie odpowie. nie tylko trening na to wplywa ale tez regeneracja, dieta.
cwicz poprawionym splitem przez Tadela i uwzglednij moje korekty a powinno byc dobrze.
Tadel no nie zrozumielismy sie.

Jaro1984
03-02-10, 05:48
Witam!!a wiec tak wczroaj na treningu bica i pleców po raz pierwszy zrobiłem ten MC!!!troszke za mocno sie chyba zpinałem bo szyja mnie boli po obu stronach:lol:wiosławanie odpusciłem na razie skupie sie na jednym!!!oczywiscie robiłe małymi ciezarami 15 i 25 kg ale to był pierwszy raz wiec nie ma szalec!!!!wracajac do przysiadów i wyciskania na barki na maszynie smitha,naprawde nie pojdzie mi tak jak po tych cwiczeniach wykonywanych na wolnych ciezarach???kurcze naprawde boje sie o kregosłup,tym bardziej ze miałem kiedys juz problemy z szyja!!!!

kubaCK
03-02-10, 11:00
bardziej bal bym sie o plecy przy mc i wioslowaniu a Ty masz problem z wyciskaniem na barki. siadasz na laweczce z oparciem i jedziesz. nigdy mnie plecy nie bolaly... ale jak juz chcesz to rob na maszynie smitha. siady na smithe tez fajna sprawa ale wyciskania sztanga nie odmowil bym sobie nigdy...
p.s dzisiaj barki biko:twisted:

Jaro1984
03-02-10, 16:41
heh no jakis taki uraz mam do tego wyciskania....jutro klata i triceps to jak doradziliscie dorzucam jedno cwiczenie do trica i skos do klatki !!!jutro atakuje 105 kg na klate:happy:pozdr

Tadel
03-02-10, 16:43
ja robię barki bez oparcia i nic mnie nie boli ;D

Jaro1984
03-02-10, 20:31
No widzisz a ja po pierwszym razie MC mam problem z szyja...mam nadzieje ze to chwilowe :evil: