PDA

Zobacz pełną wersję : Witaminy i Mnieraly Multiple Sport



vip365
31-01-10, 22:27
Czy bral juz ktos kiedys z was witaminy i mineraly
Vita-min multiple sport z firmy olimp
Bo obawaim sie ze moge przedawkowac witaminy poniewaz niektore dawki witamin w tym produkcje maja nawet 2000 dziennego zalecanego spozycia

jaca666
31-01-10, 22:30
Nic nie przedawkujesz.Biorę je od długich miesięcy i jedyny zły objaw albo i niezły to neonowe siki do 2-3 godzin po ich spożyciu...

vip365
31-01-10, 22:30
mógłbyś dokladnie okreslic jak to neonowe

marcinpeny
31-01-10, 22:33
Pewnie chodzi o kolor jak neonowy hah:D

vip365
31-01-10, 22:35
pewnie tak ale niebieskie te siki sa ??

jaca666
31-01-10, 22:38
Nie wiesz jak neon wygląda?
To od dużej ilości witaminy B ale w niczym to nie przeszkadza.

vip365
31-01-10, 22:41
z tego co mysle to ma rozne kolory ale coz zobacze sam odp pon zaczynam

KowalX
01-02-10, 00:14
Czy bral juz ktos kiedys z was witaminy i mineraly
Vita-min multiple sport z firmy olimp
Bo obawaim sie ze moge przedawkowac witaminy poniewaz niektore dawki witamin w tym produkcje maja nawet 2000 dziennego zalecanego spozycia
Można więc podaj.
Wiek ,schorzenia,brane leki,intensywność treningowa,masa ciała?

Chesterxxxxx
01-02-10, 21:33
Moja Mama pracuje w prywatnej przychodni i poprosiłem żeby spytała Dietetyka/Techonloga żywności o te witaminy i minerały, wydrukowałem cały skład i powiedziała, że jest ich zdecydowanie za dużo jeśli chodzi o kapsułke z witaminami i wzięła pod uwage moją wagę(ówcześnie 112kg) i to, że ćwicze rekreacyjnie 3 x tyg., poleciła brać jedną co 2 dni a minerały można codziennie.

Osobiście biorę Vita-Min Plus od ponad roku czy cykl czy nie 1 x dziennie do głównego posiłku, tam jest 100% na wszystkie Witaminy + Minerały, Luteina, Gingko biloba itp. Na cyklu będe brał 2 dziennie w Dt i to styka, przecież trzymając poprawną dietę w pozywieniu dostarczamy sporo witamin i minerałów i kilkutysięczne dawki nam nie potrzebne...suplement Muliple Sport jest głównie dla zawodowych kulturystów czy sportowców dyscyplin siłowych a nie dla trenujących rekreacyjnie(czyli dla siebie). A jeszcze podczas treningu jak pijesz izotonik bo woda to woda a jeszcze jak źródlana to już w ogóle to po co kilkutysięczne dawki. Nadmiar większości witamin wydalany jest w moczu ale np. Wit. K albo D osiada na nerach...

KowalX
01-02-10, 22:07
@Chesterxxxxx

zacznij inwestować w warzywa

Dominick
01-02-10, 22:11
neonowe siki :twisted::clap: niestety to prawda :D