PDA

Zobacz pełną wersję : Co na siłe??



xxmłodyxx
31-01-10, 21:03
co mam brac zeby lepiej szła siła??chodzi mi szczegółnie o wyciskanie na płasko...słabo mi to idzie ostatnio rekord mam 104kg...wziełem to juz ponad miesiąc temu i stoi...robie teraz split 5x5 i jem mono...co do tego zeby szła siła? cel mam 120kg do wakacji w w miedzy czasie troche masy i rzeźba

Maxi90
31-01-10, 21:13
W wieku 15 lat wyciskasz ponad 100?:errf: albo sciema albo dobrze pojadles juz jakiegos gowna...chyba ze dobra genetyke masz wiec powodzenia z twoimi stawami pozniej:whistle:

Co do sily to chyba nie ma zbytnio super srodkow...Ja tam biore np clout'a i mozecie wierzyc lub nie ale mieszajac go z no-xplodem w ciagu 4,5tygodnia poszla sila z 70kg- 6/7/8 powtorzen max na 90 2 powotorzenia i to bez trzymania jakiejs diety(jedynie jakies tam twarozki,cycki z kuraka,serki wiejskie,chleb zytni i omlety kulturystow z rana-bez zadnego wazenia,pierdzielenia sie z tym)
Mozesz sprobowac ale na kazdego dziala co innego(na kolege dobrze zadzialal sam Storm,a ja bralem Storma z Shockiem i sila poszla o 5 kg tylko:cry: ale tez diety nie bylo w ogole nawet serkow twarogow itp)

Kreta
31-01-10, 21:32
mozesz dorzucic jablczan i aakg

KowalX
01-02-10, 00:11
W wieku 15 lat wyciskasz ponad 100?:errf: albo sciema albo dobrze pojadles juz jakiegos gowna...chyba ze dobra genetyke masz wiec powodzenia z twoimi stawami pozniej:whistle:



nie widzę tu nic takiego i co ma genetyka :twisted:

Maxi90
01-02-10, 01:05
nie widzę tu nic takiego i co ma genetyka :twisted:

No wiesz...troche to dziwne jak dla mnie ze ponad 100 leci w tym wieku...zalezy tez ile juz cwiczy...ja sam max lece 90 i cwicze juz ponad 1,5 roku(fakt ze bez diety i moze to dlatego) co mnie w sumie strasznie wku**** bo znajomi cwicza krocej i tez bez diety i podnosza troche wiecej(ilosc powtorzen lub roznica tych 5 czy 10kg) ale sa troche starsi lub tez w moim wieku:/nie wiem od czego to zalezy...

Zeby nie spamowac xD Tak jak mowie na ta sile mozesz zapodac tego Clouta z No Xplodem a jak bierzesz narazie mono i nie masz kasy na to co ci podalem,to zapodaj taK jak wczesniej pisal kolega Kreta...

fallenursus
01-02-10, 01:24
mlody nie pekaj, rob te 5x5,wcinaj mono. sila przyjdzie. tylko juz nie pij alko :)

KowalX
01-02-10, 01:29
No wiesz...troche to dziwne jak dla mnie ze ponad 100 leci w tym wieku...zalezy tez ile juz cwiczy...ja sam max lece 90 i cwicze juz ponad 1,5 roku(fakt ze bez diety i moze to dlatego) co mnie w sumie strasznie wku**** bo znajomi cwicza krocej i tez bez diety i podnosza troche wiecej(ilosc powtorzen lub roznica tych 5 czy 10kg) ale sa troche starsi lub tez w moim wieku:/nie wiem od czego to zalezy...

sam w wieku 15lat targałem 82 na serie bez diety po jakimś pół roku...
i miałem kumpli z lepszymi wynikami


Zeby nie spamowac xD Tak jak mowie na ta sile mozesz zapodac tego Clouta z No Xplodem a jak bierzesz narazie mono i nie masz kasy na to co ci podalem,to zapodaj taK jak wczesniej pisal kolega Kreta...
nie no dla 15latka to lekka przesada

xxmłodyxx
01-02-10, 14:40
ja wiem cszy ten mój rekord to jakas sensacja?100kg na klate podniosłem juz rok temu pózniej było duzo opierdzielania i picia...spadło do 90kg na klate i od wrzesnia doszedłem do 104...

a jaka kreta jest bardziej na siłe jabłczan czy jeszcze inny wynalazek?i aakg tez by mozna było spróbowac?

xxmłodyxx
01-02-10, 16:46
zapomniałem dopisac ale diety nie mam...moge Storma próbowac http://sklep.kfd.pl/universal-storm-756g-p-171.html ?? i jesli tak to go wziąsc jak skoncze mono ? starczy mi mono na jakies 2 tyg jeszcze oprucz tego, a biore juz 3 tydzien...czy przerwac a kupic storma? i go zjesc narazie?

Maxi90
01-02-10, 19:11
ja wiem cszy ten mój rekord to jakas sensacja?100kg na klate podniosłem juz rok temu pózniej było duzo opierdzielania i picia...spadło do 90kg na klate i od wrzesnia doszedłem do 104...


Wiesz,dla niektorych to sensacja;P ja np na 70 stalem jak glupi chyba z pol roku jak nie dluzej...nie zmienialem treningu ani nic i poprostu wprowadzilem sie w stan stagnacji:evil: czego zaluje do dzis bo przy tym stazu moglem targac troche wiecej juz dawno:/ Moze i tam robisz ta 100 czy tam ponad,wiec pozazdroscic:P ja dzisiaj doszedlem do 90kg 5 powtorzen i jestem z siebie dumny xD a jak dojde do 100 jeszcze na tym cyklu to bedzie rewelacja:)

Faktycznie troche za mlody jestes na taki cykl co ci podalem ale na przyszlosc bedziesz mial;P a na Storma tez chyba za wczesnie(producent nie wiem czy przypadkiem nie zaleca go od 21 roku zycia,wiec tak do 18lat mysle ze powinienes sie wstrzymac z tym,chociaz kumpel bral w wieku 16/17 i byl bardzo zadowolony z niego i nic mu tam nie bylo wiec nie wiem)A jesli mialbys go brac to dopiero po tej krecie ktora teraz bierzesz i przerwie od niej(minimum tyle ile ja brales)Ale moze sie myle wiec zaczekaj na rade EXPERTÓW :P

xxmłodyxx
01-02-10, 19:18
to jak ją jadłem 5tygodni np to pózniej 5tygodni musze odczekać?

Maxi90
01-02-10, 21:16
Z tego co pamietam co czytalem na temat krety to po cyklu na krecie powinno sie odczekac przed nastepnym minimum tyle ile trwal cykl:)

xxmłodyxx
02-02-10, 15:00
Ale najpierw zapytaj opiekunow o zgode
tak tak clap...matka by mi dała...czyli tego storma mógłbym próbowac?albo z tego xPanda http://www.allegro.pl/item906900107_xpand_dymatize_x_pand_energized_240t ab_wys_gratis.html

http://www.allegro.pl/item905980431_xpand_dymatize_x_pand_240tab_gratis_ wysylka.html

Czym sie rózni niebieski od czerwonego??który lepszy?? tego mógłbym spróbować? bardziej mi sie podoba od storma bo ma aakg i glutamine

Kreta
02-02-10, 18:33
Mlody dojedz te mono z aakg i powinienes miec efekty.... ja jem mono jablczan i aakg i efekty z treningu na trening widze wiec i Ty powinienes jak nie szamales aakg

arnoldterminator
02-02-10, 20:01
shock i storm powinien ci pomuc ale jesli brales mono ostatnio to powinienes zrobic troche przerwy od kreatyny. ja proponuje naNOx9 z muscletech lub plasmajet z gaspari swietna pompa i sila po tym idzie. Przetestowalem na sobie.pozdro

Młody
02-02-10, 21:02
ja 1 raz na siłowni byłem w wieku 14 lat i pocisnołem od razu 60kg :D
Potem już nie pamiętam kiedy moja pierwsza 100 jakoś w gimnazjum 2 klasa chyba. Masz 15lat spokojnie masz czas zamiast kupować jakieś gówna idź do biedronki kup tuńczyki ryż makaron warzywa ryby piersi a nie "nie mam diety ale chcę kreatynę, gainera, białko, aminokwasy" na diete nie ma kasy a na odżywki są nie widze w tym sęsu !