PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka skuteczność "FBW 5x5"



macko.l100
30-01-10, 18:25
Witam wszystkich
Mam pytanie do osób, które trenowały "FBW 5x5". Mianowicie interesuje mnie czy ktoś z was trenował tym systemem bez jakiejś szczególnej diety, a jeśli tak to jakie były efekty takiego treningu? Pozdrawiam Maciek

xxmłodyxx
30-01-10, 18:31
ja cwiczyłem tydzien...i mi sie znudziło i przezuciłem sie na splita 5x5...ale to zalezy jak masz rozpisany

Ezachiel
30-01-10, 18:50
efekty bez diety...?
to nie jest jakis cudowny plan, z reszta jak kazdy bez odpowiedniego jedzienia nie daje efektów lub naprawde niewielkie

bibski
30-01-10, 19:42
Najpierw dieta potem wybieraj trening, życie to nie bajka nie głaszcze po jajkach żeby były efekty trzeba zmienić cały styl życia

macko.l100
31-01-10, 10:35
Dziękuje Arus22 za konkretne udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. Tego oczekiwałem a nie takich wypowiedzi, jak powyżej bo tak się składa, że początkującym już dawno nie jestem a do tych co się wypowiadali powyżej mogę powiedzieć tyle, że wzrost siły nie zawsze zależy tylko od wzrostu masy a przykładem mogą być tu trójboiści, którzy robią postępy siłowe a jednak trzymają się swoich kategorii wagowych i siły im przybywa. Ot tak krótko moje refleksje i jeszcze raz wielkie dzięki Arus 22. Z pewnością wypróbuję ten trening. Pozdrawiam a jeszcze jakbyś mogł Arus22 to napisz mi jak ten trening wytzrzymały twoje plecy zwłaszcza ich dolny odcinek, który obciążany jest w zasadzie na każdym treningu?

AKRO
31-01-10, 12:33
Ja właśnie robie ten plan, zarąbisty. 3 tyg. robię i już zauważalnie siła poszła w górę.
I dobry jest dl amoich mieśni, tego im było trzeba, większego napięcia.
A plecy nie robie się chyba na kazdym treningu tylko co drugi. A B A, B A B