PDA

Zobacz pełną wersję : nastepna prosba o diete



snajper88
29-03-06, 17:38
OK to ja bym prosil o diete redukujaca tluszczyk z brzucha. W kazdej diecie jest 5 posilkow dziennie ale ja nie mam czasu zeby jesc 5 razy. Musze jesc rano, cos wziasc do szkoly, obiad ( ok 14/15 h), pozniej mam trening (A6W + dodatki), i cos po treningu :?: tylko co :?:
wzrost: 175 cm, waga: 94 kg(wiem duzo ale nie wygladam tak grubo), wiek 18, nie mam tendencji do tycia ani do chudniecia. Bede bral jeszcze kreatyne.
Z gory dzieki :wink:
Pozdro.

zizu
29-03-06, 20:17
albo rzezba albo masa :)

snajper88
29-03-06, 22:08
mi chodzi o to ze trenujac i stosujac diete schudne a rzezba to pod tluszczykiem chyba jest ale przy okazji odchudzania chce ja poprawic. Da sie tak wogule?? :neutral: Mam nadzieje ze ktos mi pomoze w diecie

zizu
29-03-06, 22:50
Jasne ze sie da:) wszytko sie da,ale chcesz zrobic rzezbe.to nie potrzebna Ci kreatyna bo to strata kasy :)

wejdz do tematu z dietami i wybier sobie diete :)

Samboni
30-03-06, 05:13
Pamietaj ze redukujac tlusz bedzie takze redukowala sie tkanka miesniowa. Mozna to starac sie powstrzymac biorac bialka po treningu.

Ja majac, zblizone parametry do twoich, jestem obecnie na gubieniu wagi. 6 sc tygodni i 8siem kg mniej, ale moim zamiarem jest schudniecie a nie robienie rzezby i chudniecie. W realu, moim zdaniem to nie do wykonania, ale moge sie mylic.
Powodzenia.

zizu
30-03-06, 12:10
jeszcze raz.powoli


mi chodzi o to ze trenujac i stosujac diete schudne a rzezba to pod tluszczykiem chyba jest ale przy okazji odchudzania chce ja poprawic. Da sie tak wogule?? Mam nadzieje ze ktos mi pomoze w diecie

rzezba sie uwidoczi,bedzie wiekszy zarys miesnia.
ale zeby np w bicu i klacie CI cos uroslo to zapomnij

snajper88
30-03-06, 18:24
Dobra rady radami a mi chodzi o diete ( 3 posilki dziennie + cos w szkole) trening juz zaczolem i nikt ani nic mnie nie zatrzyma :razz: :mrgreen: . Kreatyne tez bede bral tylko musi listonosz przyniesc.
Przeszukałem caly dzial dieta ale nie znalazlem zadnej diety 3 posilkowej dlatego prosze o pomoc w ułożeniu takiej.

rafal
30-03-06, 22:47
To może sam ją ułożysz, a my ją ocenimy?

snajper88
05-04-06, 17:53
Ok to tak:
Przed sniadaniem kreatyna+ tauryna z dekstroza

Sniadanie:
-2-3 kromki chleba z szynka lub serem albo jajecznica (2 jajka) i czy moge platki z mlekiem?
- cherbata zielona lub woda z cytryna(smakuje jak herbata ale jest zdrowsza :smile: )

W szkole:
- 1 zlozona kromka chloba z serem albo szynka

Obiad:
-ryz, lub kasza lub ziemniaki(2-3)
-piers z kurczaka, jakas propozycja na cos innego
-salatka (najczesciej kapusta lub marchewka)
- cherbata zielona

Trening ( 30 min przed kreatyna)
(30 min po dekstroza)

Kolacja:
- 2-3 kromki chleba z twarogiem

Dajcie jakies poprawki jak jest zle.