PDA

Zobacz pełną wersję : powazne proposy prosze !!!



buba
29-01-10, 23:20
Witam wszystkich ! Chodzena "silke" juz jakies 3 miechy i robie cwiczenia ogolnorozwojowe czyli wszystkiego po troszke tzn mam swoich 10 cw. i robie je co trening zaczelem od 4s po 12-10-8-8 powtorzen teraz juz jest 5s po 12powt. ale gownie chodzi mi oto czy ktos z was kto sie zna moze mi rozpisac jakis fajny trening tzn glownie chodzi mi o klatke lapke i sile
mam 181cm i waze 96kg na silke chodze pn-sr-pt codziennie rano i wieczorem robie pompki i brzuszki 3s po 15pwt no i zaczelem robic tez od tygodnia 6weidera !!!
czekam na jakies podpowiedzi madrego polaczenia tego wszystkiego jak jest to mozliwe .
z gory dziek za madre i powazne odpowiedzi :errf::lol:

szycha77
30-01-10, 00:48
Głównie chodzi o klatkę i łapkę... A reszta? Mało ważna...

szycha77
30-01-10, 00:50
Głównie chodzi o klatkę i łapkę... A reszta? Mało ważna...
Nie rób 2 razy dziennie pompek i brzucha. Wystarczy co drugi dzien.

bibski
30-01-10, 08:59
szycha 77 widzę ze sobie posty nabijasz a twe rady są bez cenne koleś ma poważne pytanie a ty se jaja robisz !!! buba nie mieszaj tak zacznij już ćwiczyć osobno dane partie ciała bo wtedy są najlepsze efekty sam myślałem ze jak będę katował klatę to się ruszy huj prawda zacząłem robić nogi i resztę to dopiero się ruszyła widać ciało to złożona maszyna która wymaga równowagi co do planu zobacz w powieszonych bo nie wiem jakie masz cele ułoz cos do poprawy

maly25
30-01-10, 09:41
wybiez ktorys split z podwieszonych i najlepiej nic w nim nie zmieniaj.... no chyba ze ci cos dolega

buba
30-01-10, 10:15
no chlopaki nie chodzilo mi caly czas zeby cwiczycz wszystkie partie i te wszystkie cwiczenia. Glownie chodzilo mi o to ze po 6 latach przerwy w silce troche pocwiczyc a zeby sie rozgrzac i porozciagac . A teraz pytam o reszte bo nogi jakies tam mam brzuch mam duzy ale robie go 6weidera i brzuszkami wiec na razie starczy ja bede oczywiscie cwicz bary i plecy ale glownie nacisk na lapke klatke no sile !:pray:

bibski
30-01-10, 10:31
Nogi jakieś tam mam hheheheh ja tez tak mówiłem i olałem ich trening ale jak zacząłem je ćwiczyć to dopiero waga w duł porządnie poleciała ale sam wiesz lepiej

maly25
30-01-10, 10:49
Nogi jakieś tam mam hheheheh ja tez tak mówiłem i olałem ich trening ale jak zacząłem je ćwiczyć to dopiero waga w duł porządnie poleciała ale sam wiesz lepiej

waga ci w dul poleciala ja pozadnie zaczoles nogi cwiczyc???eeee...

szycha77
30-01-10, 19:07
Bibski nie mądraluj się, no! Wcisnąłem nie to co potrzeba i dlatego poszło dwa razy. Nie wiesz to nie pisz.

bioly1987
30-01-10, 19:19
Głównie chodzi o klatkę i łapkę... A reszta? Mało ważna...
Nie rób 2 razy dziennie pompek i brzucha. Wystarczy co drugi dzien.

A6W musisz robić codziennie... a to jest Brzuch o ile dobrze sie orientuje xD

buba
30-01-10, 20:58
No tak tylko chce najpierw brzuch tym potraktowac zeby wyrobic miesnie i go troche zbic , dlatego mi chodzi najbardziej o reszte :errf::errf:

szycha77
30-01-10, 22:23
A6W musisz robić codziennie... a to jest Brzuch o ile dobrze sie orientuje xD

Koleś robi a6w oraz dodatkowo w domu brzucho i dlatego tak napisałem:headbang:

breku
30-01-10, 23:20
Jak robisz teraz treningi ogólnorozwojowe, to nie zapominaj o innych partiach, nacisk na klate czy łape i po co Ci to? chyba że preferujesz styl disco-polo.
Klate możesz mieć jak orzeł, łapy jak słon, a plecy jak baletnica... ; /
Jeśli chcesz brzuszek wyrzeźbić to polecam Ci jakieś aeroby, aby spalać zbędny fat i mięśnie dotlenić... ; ]. A treningu radze Ci poszukać tak jak koledzy mówią w podwieszonych splitach, na pewno coś znajdziesz dla siebie ; )
Życzę powodzenia w treningach:happy::smile:

buba
05-02-10, 00:15
no wszytsko ok ja chcem cwiczyc wszystko i plecki i wszystko tylko nacisk chce polozyc na te partie o ktorych wspominalem ale dzieks
!!!!!!!!:lol:

szycha77
06-02-10, 16:27
Chcę!!!

Dzban
06-02-10, 18:14
A ja polecam FBW 5x5.