PDA

Zobacz pełną wersję : Wyrównanie Klatki piersiowej



Wizzair
29-01-10, 15:23
Witam:D
miesnie na moje klatce P. róznia sie wielkosci i chcialem zapytac jak mozna to zredukowac! wiem ze do tego najlepsze sa hantelki tylko nie wiem jakie cwiczenia i kiedy je wykonywac??? i wiem ze nie powinno sie robic np. wiecej powt czy seri na ten jeden miesien w dniu zwyklego treningu !! co dalej to juz zagadka:)

Prosze o pomoc !!!

marcinpeny
29-01-10, 17:38
Ja na Twoim miejscu robił bym tak:
6x8 pow na plaskiej sztanga
4x10 pow hantle na skosie
2x12 pow rozpietki na plaskiej
2x12 pow rozpietki na skosie
rob tak i z czasem sie wyrowna... Pamietaj o prawidlowej technice! Pozdro

maly25
30-01-10, 09:50
po stronie sercowej miesien jest zawsze wiekszy

marcinpeny
30-01-10, 10:15
po stronie sercowej miesien jest zawsze wiekszy


nie zawsze! Akurat ja mam z prawej strony cyca wiekszego, wiec nie po stronie sercowej!

Wizzair
30-01-10, 20:29
Wielkie dzieki za pomoc i plan:)
hehe w sumie własnie ćwicze prawie podobnym:D

HerQleSZMC
31-01-10, 08:16
hehe ja akurat mam lewą strone wiekszą. Jak wczesniej cwiczylem to po pol roku juz nie bylo widac roznicy a jakos wcale nie zwracalem uwagi na to aby ze tak powiem ,,dokokszać" tylko ta strone dodatkowymi seriami hantle itp. POzdrawiam wszystkich krzywych:)

Micek185
31-01-10, 11:16
nie patrz tak na tą różnice nigdy nie bedziesz mial idealnej klatki cwicz hantlami dodawaj masy a różnica sama sie zatrze,byc moze ze masz taką genetyke i tego nie zmienisz.odstaw narazie sztange na jakis miesiac cwicz hantlami pozniej znów wroc do sztangii tak na zmiane.

Wizzair
31-01-10, 18:34
hehe w sumie az takiej wielkiej wagi do tej różnicy nie przywiązuje ale to strasznie widać po sutach:))) jak sie klata w jednym bardziej zawija to jest obnizony a w drugim podwyższony i śmiesznie to wygląda:DDD

D-wait
31-01-10, 19:49
Witam, mam podobny problem z tym, że u mnie dobrze rozwinęły się dolne i boczne partie klaty a góra w kiepskim stanie... Chyba muszę więcej cwiczeń na skosie robic nie?? mam do dosypozycji: ławkę ze skosem dodatnim, gryf, krótkie gryfy i oczywiście ciężary...

Wizzair
31-01-10, 22:56
NO to napewno musisz robic skos:) nie ma innej opcji!!! sztanga jak i hantelkami !!! i takze rozpietki na skosie :)
Pozdrawiam