PDA

Zobacz pełną wersję : Atlas - plan cwiczeń



beginner
28-01-10, 21:59
Witam!
W tym tygodniu zakupiłem atlas Laubr 4300 (ma wszystkie funkcje atlasu + modlitewnik). Czy moglibyście mi pomóc dobrać jakiś rozkład ćwiczeń? Chodzi mi głównie o rozbudowanie klatki, pleców i bicepsów.

mtm
28-01-10, 22:06
To żeś się wpyerdolił ...
A gdzie sztanga , hantle ;Wolne ciężary kolego +ławka , drążek i żaden atlas ci nie potrzebny ...!

beginner
28-01-10, 22:08
Na atlasie też można wyrobić ciało. Mi nie chodzi o to, żeby być jakimś na maksa napakowanym kolesiem. Pomożesz?

mtm
28-01-10, 22:13
Na atlasie też można wyrobić ciało.
Jeśli chodzi ci o mase , to może i wyrobisz ale 5 razy dłużej niż na ławce + sztandze

zrozum że izolowane ćwiczenia na atlasie nie są idealne na mase , Podczas wykonywania ćwiczeń izolowanych pracuje tylko 1 mięsień , a podczas pracy na wolnych pracuje 1 zasadniczy + inne "wspomagające" prace .

Co do planu szybciej znajdziesz coś na same hantle niż atlas ...

beginner
28-01-10, 22:18
Dobra rozumiem. Atlas już mam, tak na początek. Może nie długo będzie sztanga, ławeczkę prowizoryczną mam. Na razie atlas musi mi wystarczyć. Pomożesz znaleźć jakiś rozkład ćwiczeń (z ćwiczeniami na atlasie)? Bo szukam i nic nie mogę znaleźć.

mtm
28-01-10, 22:20
Planu typowo na atlas nigdy nie widziałem , ale możesz kombinować ,

Tu masz splity , pozmieniaj ćwiczenia w miarę możliwości a może coś z tego będzie , Ale na prawdę nie wiem czy coś z tego :silenced:
- http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20417

Micek185
29-01-10, 01:01
dobrze by było jak bys miał chociaz jakąs sztange czy hantelki bo juz np nóg dobbrze nie zrobisz

ogólnorozwojówka tylko wchodzi w grę bo z czasem zobaczysz że te ciężary sa smiesznie małe
wypychanie drążków siedząc przd siebie -klatka
rozpiętki
prasa na nogi
sciaganie drążka wyciągu do klatki
siedząc przyciąganie drążka do brzucha
sciąganie drążka górnego (triceps)
sciąganie nad głowe triceps
unoszenie linki dolnego wyciągu(biceps)
modlitewnik
barków tu juz nie zrobisz chyba że unoszenie prostych rąk z linka przed siebie ale bedzie nie wygodnie po drugie MC tez nie zrobisz wiec prostowniki już dupa...
brzuch mozesz robic allahy z linka wyciągu górnego ale musisz miec jakąś gruba line

klatk+biceps
plecy+triceps
nogi +barki
ułóz to sobie teraz i wklej ponownie
pozdro

beginner
04-02-10, 23:33
A jak bym rozłożył to sobie tak:

I Biceps+Triceps
podnoszenie drążka dolnego
sciąganie drążka górnego (triceps)
sciąganie nad głowe triceps (mógłbyś to bardziej wytłumaczyc?)

II Klatka+Brzuch
brzuszki
rozpietki
wypychanie drążków siedząc przed siebie
sciąganie drążka górnego z wyprostowanymi rękoma

III Plecy+Barki
tu nie wiem jakie można robić ćwiczenia

Na nogach mi w sumie nie zależy bo od 4 lat gram w piłkę nożną i startuje w biegach długodystansowych, więc z nogami jest ok.

Pomógłbyś mi to trochę dopracować?

beginner
06-02-10, 17:49
To pomożesz??

Micek185
06-02-10, 18:04
ale co ty chcesz?masz wczesniej juz napisane to po co kombinować?na atlasie i tak nic konkretnego nie zrobisz mozesz jedynie zadbac o rekreacyjną formę masy na tym nie zbudujesz potęznej.cwiczenia dobierz z tych które ci wypisałem a na nogi w atlasie masz tylko prase na nogi wiec jeszcze tylko zostaja ci wspiecia na palce z jakims obciążeniem nie wiem możesz siostre na plecy posadzic i wspinac sie po 50-100powt skombinuj jakies hantle chociaz to mc na prostych zrobisz albo wykroki