PDA

Zobacz pełną wersję : wielkie bum



kot19
27-01-10, 18:28
witam pisze tu w takiej sprawie mam kolege ktoryjest chory tzn ma jakies problemy z sercem i zamierza zarzucic sobie jakas odzywke na spalenie tluszczu badz na rzezbe cos zalezy od tego co bedzie mogl wziasc... jego wzrost to jakies 193cm waga ok 107kg pytanie kieruje do osob znajacych sie na tym zeby koledze nie stala sie krzywda

Maxi90
27-01-10, 18:37
Ja bym nie ryzykowal w jego przypadku...mam kumpla co tez cwiczy ale ma problemy z sercem i lekarz zabronil mu brac czegokolwiek...na jego miejscu zapytalbym raczej lekarza bo nie wiem tez co za wade serca posiada i nikt tu(chyba)lekarzem nie jest zeby udzielac takich porad bo nikt nikogo nie chce miec na sumieniu:)chyba rozumiesz o co chodzi?

kot19
27-01-10, 18:58
nie no rozumiem opn potrzebuje odzywki nie podnoszcacej cisnienia...jego stan jest taki ze gdy czasami ma skoki cisnienia w gorszych sytuacjach przyjezdza do niego nawet karetka...wiadomo ryzyko jest ale ma chec na cos...gdyby chodzilo o mase to wiadomo gainerej czy cos ale spalacz chyba zawsze podnosi cisnienie ale mam nadzieje ze sie myle i ze cos jest takie co bedzie mogl wziasc

Maxi90
27-01-10, 19:19
Nie wiem ja sie tam nie znam ale jest koles uparty skoro chce brac takie cos wiedzac ze przy skoku cisnienia karetka przyjezdza po niego...:| na jego miejscu to bym w ogole na silke nie chodzil(o ile chodzi bo nie napisales w sumie do czego mu ta odzywka) bo tam po kazdej serii zazwyczaj/zawsze jest skok cisnienia wiec chyba osoby prowadzace nie bylyby zbyt szczesliwe ze codziennie/co drugi dzien jest u nich karetka...no ale to juz nie moja sprawa

pimols
27-01-10, 19:19
trening silowy + aerobowy
dobra dieta,chrom,witaminki w
mineraly i bdb

KowalX
27-01-10, 19:51
witam pisze tu w takiej sprawie mam kolege ktoryjest chory tzn ma jakies problemy z sercem i zamierza zarzucic sobie jakas odzywke na spalenie tluszczu badz na rzezbe cos zalezy od tego co bedzie mogl wziasc... jego wzrost to jakies 193cm waga ok 107kg pytanie kieruje do osob znajacych sie na tym zeby koledze nie stala sie krzywda

jakie problemy,
czy bierze jakieś leki nie koniecznie na to
czy ma jakieś inne schorzenia
?

kot19
27-01-10, 20:57
no bierze leki wlasnie na cisnienie... czyli odradzic mu?? ogolnie nie pali ale pije czasami co tez nie jest wskazane u niego zadnych uzywek i nic poprostu teraz chce wziasc jakas odzyweczke tylko wiadomo zdrowie najwazniejsze jezeli nie ejst to wskazane to mu to odradze

KowalX
28-01-10, 14:39
jakie leki?