PDA

Zobacz pełną wersję : Trening Brzucha! - Czy dobrze robie?



Geryon
26-01-10, 20:18
Witam przykładam siędo zrzucenia sporej opony z brzucha. 2x w tygodniu robię brzuszki na siłowni w przerwach miedzy seriami na duze partie robie serię 10-20 brzuszków. W domu raczej codziennie będe starał sie robić ćwiczenia i tak ABS II dzisiaj odpaliłem sobie to 8minutowe ćwiczenia doszedłem do 3 i nie miałem siły spuchłem ogarnął mnie ból i to był moj koniec;/ wstyd sie przyznać. Nie wiem czy być wytrwałym i codziennie robić te 8minutowe ćwiczenia czy jednak jak na to jestem za słaby to potrenować w inny sposób a potem dopiero się wziąć za to? Nie wiem za bardoz jak sie do tego zabrać. Na siłowni robie brzuszki i przeginanie ciała ze sztagielką trzmana w reku raz w prawo raz w lewo znakomite ćwiczenaia na "boczki" weszlo elegancko bo czuje ze to robiłem. Ale co robićw domu ? a6w? czy te 8minutowe ćwiczenia (których nie mam siły poki co robić) czy coś jeszcze innego ?

fallenursus
26-01-10, 20:21
wiesz ze to nic Ci nie da nie?
opone sie zrzuca w kuchni a nie na silowni.

Geryon
26-01-10, 20:28
Może źle sie wyraziłem że chce zrzucić oponę. Ale czy jesteś pewny że tylko w kuchni? Moim zdaniem w kuchni to się ją zdobywa a intensywny trening aeory bieganie treningi brzucha itp rzeczy powodują mocne i widoczne mięśnie. Oczywiscie z odpowiednią dietą.

wujek.maciek
26-01-10, 20:38
wiesz ze to nic Ci nie da nie?
opone sie zrzuca w kuchni a nie na silowni.

co 2gi dzien aero (zalezy jaka micha, ile fatu do spalenia, no i jakie/czy w ogole suplementy wchodza w gre)

chcesz sobie krzywde zrobic? brzuchy miedzy seriami na duze partie? jeszcze mi powiedz, ze miedzy ciagami czy wyciskaniem na bary, to z krzesla chyba spadne :pray:

jak juz robisz brzuch, to na koncu treningu i nie po 10 reps, bo to mozesz sobie w(wiesz gdzie) wsadzic. i nie rob codziennie, bo to bez sensu. co 2gi dzien cw z abs2 powinny wystarczyc

ale fakt, bez diety, to wszystko o dupe mozna rozbic.

pozdro

gnk1993
26-01-10, 22:51
Tak jak wyżej - bez diety nieda sie miec 6-ciopaka na brzuchu bez napinania - trenuje brzuch juz ponad 2 miesiace - bez diety - 6x w tygodniu po treningu 4 x 40,40,35,35 na skosie z 5 kilowym obciazeniem zeby bylo ciezej - i owszem ,brzuch mam duzo silniejszy bo potrafie zrobic na skosie 27 - brzuszków w 30 sekund - jak zaczynałem zrobiłem 19 i już wysiadłem, miesnie sa duze ,ale gdy nie napinam brzucha to miesni prawie w ogóle nie widac - są zalane..

Geryon
27-01-10, 16:25
Najbardziej chodzi mi o wyrobienie mięśni , wiem że przez brzuszki nie spale tego tłuszczu co mi zalega. Jest zima w chwili obecnej robię cykl masowy do końca marca , od marce będzie redukcja. Ale o brzuch chce caly czas dbaćzeby nie zarastał tym gównem;/
dlatego zastanawiam się jak to robić podczas cyklu masowego. 2x w tyg aero i ćwiczenia na brzuch tylko jakie...