PDA

Zobacz pełną wersję : trening na mase



sami_wiecie_kto
26-01-07, 16:54
witam, jest pelno treningow na mase i nie moge sie zdecydowac jaki O_o ... powiedzcie jaki by byl najlepszy dla mnie skoro : cwiczylem juz ponad pol roku ( w miare systematycznie^^) a potem mialem wycinany wyrostek i lekarz zalecil mi pol roku przerwy, no i wlasnie w poniedzialek bedzie te pol roku i chcialem cwiczyc dalej. lat 15 wzrost 177 waga 70. Podajcie mi jakis sensowny trening,jaki wg was jest dla mnie najlepszy, dodam ze mam atlas,lawke,hantelki etc... pozdro

skoro jestesmy juz przy moim temacie to moze diete tez daloby sie wrzucic tutaj? po co pisac 2 posty. jaka mi zalecacie, dodam nie chcialbym jesc wynalazkow jakis :) no i jak mialem diete na 70kg to to bylo dla mnie stanowczo za duzo ;] wiec jakas inna ;p
powiem tak : rano przed szkola bym zjadl posilek, w szkole cos, potem odrazu obiad po szkole, posilek przedtreningowy, potem potr. i jakis 1 ostatni na koniec dnia (bo 2 to chyba juz za duzo :P ) dodam ze mam jeszcze troche tluszczu w ok. brzucha, ktory zamierzam spalic a6w.

ADI1616
26-01-07, 17:05
a potem mialem wycinany wyrostek i lekarz zalecil mi pol roku przerwy
ktory zamierzam spalic a6w
jeżeli chodzi o a6W to jest to bardzo dobry programik ale jeżeli miałeś tak długą przerwę no i wycinany wyrostek to odradzam jak narazie. Powinieneś najpierw popróbować jeżeli chodzi o brzuch normalnych brzuszków :twisted: Nie radzę odrazu brać się za a6W. Jeżeli chodzi o dietę to poszukaj w dziale dieta tam dużo jest tego wystarczy że potem sam ją dostosujesz do swoich możliwości :twisted: A jeżeli chodzi o trening to też poszukaj my go tylko poprawimy. Pozatym na początek nie powinieneś się przesilać i poćwiczyć na mniejszych ciężarach tak dla własnego dobra. Dopiero potem jak już będziesz się czuł na siłach brać się za masę. Pozdro :twisted: